Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Fiat Bravo MJet 2.0 Emotion 2010 aka -Debeli- by Milutinac

Recommended Posts

Paaaaa nije se bas lepo ponasao...kako se uzme tj. Mislim isli smo i na more, presao sam ja i oko 20.000...bukvalno pali radi ide. Cak neki laik da ga je uzeo rekao bi - super auto. Ja to necu i nisam mogao tako...a hvala bogu imamo i valjke blizu pa crno na belo. Znao sam da se necu smiriti dok ne resim sve i nisam :)

 

Ovo je sada jedna druga prica...

Video sam danas cak prvi put kako izgleda lampica za kontrolu proklizavanja...mislim u trecoj brzini :D

 

Nikad dosadno...ali sta da se radi. Nisu dosadna kola za mene...ono samo peri i sipaj gorivo - mneeeee :)

6 minutes ago, Bingodalton said:


Sad cu se ja istripovati da je i meni zub pobegao, da je glasniji ;) odo i ja na 200 onda
 

 

 

Dizne...cangrlja i moj sada ali nekako normalnije sada jbg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd vise i valjci da pokazu prave brojke.
Sad vec i mozes sa mnom na crtu, sa onih izmerenih 136 nije bila fora. :)

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

I bre Milutinac kod tebe ništa nije jednostavno sve se radi dvaput.... Triput :stuart:

Ps prođeš mi pored kuće ni da se javiš, pivo da popiješ eeeeeeeee:P

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 minutes ago, Bingodalton said:

Ajd vise i valjci da pokazu prave brojke.
Sad vec i mozes sa mnom na crtu, sa onih izmerenih 136 nije bila fora. :)

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 

 

 

Bice valjciiii, jedva cekam :) moze, moze neki leteci start :)

8 minutes ago, dekirs said:

U bre Milutine al si se ponovio, nov auto si pazario mora da castis :D

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 

 

A jbg ako cemo se igrati mora tako...samo sam imao crva velikog jbg

 

6 minutes ago, @bane@ said:

I bre Milutinac kod tebe ništa nije jednostavno sve se radi dvaput.... Triput :stuart:

Ps prođeš mi pored kuće ni da se javiš, pivo da popiješ eeeeeeeee:P

 

Ja volim sve temeljno :D

Ajde ajde cujes da cangrljam preko i ne predjes :P pitam ja za tvoje zdravlje uvek :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vratio se stari Milutin u velikom stilu! Ovaj dan da se upiše u anale foruma i da se slavi kao Mimutinov drugi rođendan. Aj' što je nas i forum zapostavio, nego dete nije pogledao mesecima dok auto nije opravio  :P  I za kraj, hebo te dizel da te hebe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

auuu, idemo novi list, al ovog puta sa kompletiranom argelom. bravo za bravo

koja glupost ...i upropasti ti ceo dozivljaj auta...dobro da si istrajao i da nisi odustao, ja bih ga vec 3X prodao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 hours ago, ivan73 said:

 

 

Ovo je sjajno! :rofl:

1 hour ago, PremieRacing said:

Vratio se stari Milutin u velikom stilu! Ovaj dan da se upiše u anale foruma i da se slavi kao Mimutinov drugi rođendan. Aj' što je nas i forum zapostavio, nego dete nije pogledao mesecima dok auto nije opravio  :P  I za kraj, hebo te dizel da te hebe...

 

 

Videcu sa Nesom ako moze da su upise u forumski kalendar pa da me obavesti za godinu dana...kao ono na FB sto ima...sa sve vatrometomi nekom glupom muzikom, jeeee...

 

Za ono poslednju recenicu - znam, znaaam... ...

1 hour ago, sibisi666 said:

 

koja glupost ...i upropasti ti ceo dozivljaj auta...

 

Bas to...bas tako :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi malo matoriji se još sećamo ove serije još iz 80-ih...mada ima na bljinku repriza ovih dana.

Ali ova scena se urezala u mozak...Nisam mogao da je ne postavim kad si prozvo Luiđija od Milana.

 

Kad smo na temi FIAT-a, jel znate šta Nemci kažu šta to znači: Fehler Im Alle Teile

Share this post


Link to post
Share on other sites
25 minutes ago, ivan73 said:

Mi malo matoriji se još sećamo ove serije još iz 80-ih...mada ima na bljinku repriza ovih dana.

Ali ova scena se urezala u mozak...Nisam mogao da je ne postavim kad si prozvo Luiđija od Milana.

 

Kad smo na temi FIAT-a, jel znate šta Nemci kažu šta to znači: Fehler Im Alle Teile

 

Secam se serije...kako ne...ali se ne smatram starijim...TEK mi je 31 :D gledao se alo alo na bljinku svako prepodne...umesto da ucim...alo alo pa mucke :)

 

Nego...ajd Luidji sto je promasio jedan zub...mozda je popio covek...ali ladno je lik uzeo kola posle velilog servisa i nista mu nije bilo cudno...to mi je prosto neverovatno

Share this post


Link to post
Share on other sites

A što nisi promenio kaiševe po kupovini auta?
Ja se ne bih usudio da verujem bilo kakvim servisnim knjižicama i obećanjima da je rađen servis.

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 minutes ago, ChobbyNS said:

A što nisi promenio kaiševe po kupovini auta?
Ja se ne bih usudio da verujem bilo kakvim servisnim knjižicama i obećanjima da je rađen servis.

 

Zamenjeno naravno. Ali majstor kako je stari skinuo tako je ovaj sada namontirao...bez da smo gledali da li se gadjaju bele oznake...jbg

 

1 hour ago, Dezurni said:

Рa kad svakako ide loše i sa 165 i sa 130 ks. Kako da primeti razliku? :D

 

 

Ne tako daleko od istine...samo je meni sada razlika oooooogromna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 minutes ago, ChobbyNS said:

A što nisi promenio kaiševe po kupovini auta?
Ja se ne bih usudio da verujem bilo kakvim servisnim knjižicama i obećanjima da je rađen servis.

 

Just now, Milutin-NS said:

Zamenjeno naravno. Ali majstor kako je stari skinuo tako je ovaj sada namontirao...bez da smo gledali da li se gadjaju bele oznake...jbg

 

Ah TI majstori...  :rant:

 

:whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, dekirs said:

To je too, kad se kune obavezno da zavrne rukav i poljubi sliku :D

Imamo i takvog...

 

image-008ceaade171e96924039d93726348c9311d0053393b91424724531963e5a45a-V.jpg

To je ljubav prema majstoru koju Milutin mora da iskaže   :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
25 minutes ago, Dezurni said:

Рrodajom, nрr. :)

 

E sad stvarno ne bi imalo smisla...

Nego ti mi nesto mnogo spominjes prodaju MOJIH kola...da ne bi ti i ova kola da nasledis aaaaa uncute??? Samo si cekao da ih sredim...a i znas kakva ja kola drzim ;) tacno sam te provalio...juce kad sam te provozao u guji i ti si video da pali lamficu za proklizavanje...jao jao sad je meni sve jasno

 

 

Kuku da stavim D na rame da pomisli jos neko da je to D kao DIZEL o_O kukuuuu pu pu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...