Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Fiat Bravo MJet 2.0 Emotion 2010 aka -Debeli- by Milutinac

Recommended Posts

Ja jedino što znam to je je da taj bravo treba kupiti!

Zamenjeno je i napravljeno sve što je trebalo i moglo da se pokvari.

Sledećem vlasniku jedino što može da se desi jeste da mu pukne radilica ili nešto u glavi motora!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sad... predpostavimo da nije baš toliki baksuz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Menjac je dobio novo ulje i aditiv, valjda mu je to dosta :) f40 je odlican menjac, tu nece biti problema :)

 

Ma ljudi, znam i ja da je njemu sada sve vitalno zamenjeno, nije to problem, nego opet kazem - kostao me mnogo zivaca i para i ne gledam ga vise onako kao sto sam ga gledao na pocetku. Opet, kao i sto kolege kazu...ima sada nekog vremena fore - pa mozda se i vezemo opet...

 

Ps - Mogao bih ga i oprati posle jedno mesec dana...kapirate, o tome se sada radi?! <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proci ce te to sigurno, tako je i mene hvatalo sa prethodnim automobilima pa posle dve tri nedelje samo udaras po gasu kao da se nista nije desilo
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druže, pročitao sam sinoć i danas ceo post... Šta da ti kažem, zalomilo ti se.

Razumem te u potunosti i ja bih ga kupio da sam naišao na takvog!

Ali...svi su rekli da 2.0 ima problema...

 

Evo mog iskustva :

Ja sam u aprilu 2011. (da, da, pre 6 god sam kupio sivka!!) kupio Brava tri godine starog (u stvari novog!!!) u dynamic opremi, a jurio sam sa emotion - ne Sport opremom (jer su ti lepi ali izakani).

Kaže čovek na placu, ako uvezem emotion-a i ne svidi ti se, puko sam, neću ga prodati ???

Tada je bilo max 10-ak na placevima u BG i jedan (samo jedan) od 150konja registrovan emotion u full opremi - novi displej, bluetooth, telefon, nav  (9,000 Eur) kojem je čovek skinuo nalepnicu sa šoferke a priča da je imao bliski susret prednjeg branika sa točkom autobusa??? Pobegao sam od njega. Teška srca.

 

Mog sivka 1,9 8v 120 konja od tada održavam u full-u.

U ovih 6 god. sam uradio veliki servis posle 1000km od kupovine, promenio kvačilo, čistio turbinu, blokirao EGR, zamenio sve grejače, patosnice letnje, zimske, menjao bravu na gepeku, 2 seta guma, dva puta menjao šoferku u istoj godini (bile osigurane ;) ), servisi na 10.000 km. kod Tome i to je to.

 

Kupili smo polovne automobile i na to smo morali da budemo spremni. Kupiš nov i sa onim što si izgubio u vrednosti u prve tri-četiri godine možeš da pozlatiš auto, zar ne?

 

Zato: NE PRODAJ GA NI PO KOJU CENU!!! To što si uložio u njega (živci se ne računaju), samo bi poklonio drugom.

Vozi, druže, i uživaj u lepom autu! 

 

Živ bio!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas naprotiv. Ako ga bije maler bolje da ga ne cuva nego da se trese svaki put kad sedne za volan, sta je potrosio potrosio je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav maler...polovan auto je to!

I to još od 165 konja (nominalno).

To je prethodni vlasnik dobro izvozao.

Što bi reko Muta Nikolić: Sve je to normalno B) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
58 minutes ago, Nikolaa said:

Bas naprotiv. Ako ga bije maler bolje da ga ne cuva nego da se trese svaki put kad sedne za volan, sta je potrosio potrosio je.

Jel, vidim da si se ti nameračio da ga kupiš :D

Elem, Milutine, brate, nemoj se sekirati, pročitaj moju tužnu priču:

Reci onda sebi: dobro je Milutine, sada si ga opravio, i ima da ga cepaš muški, a ne kao onaj Marko da se zlopatiš sa korozijom i banderama!

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa imam ja od oktobra 2.0 bravo, samo sto moj jos uvek ne pravi probleme ovog tipa

 

 

Salu na stranu, ja bih se ratosiljao da krene jos nesto da zeza. Znam mnoge koji su se tako zajebali, i cale moj tako utukao za par godina vise hiljada evra u mondea pre 15ak godina. Dva puta je menjao cilindre i jednom radilicu. Fantomskih kvarova kolko oces. A auto kupljen maltene nov bio sa ispod 100kkm

 

Kao "nece vise", sutra malo :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalno, dizel se osvetio @Milutin-NS zbog godina pisanja o tome kako su ovakvi i onakvi :D , tako daaaa...ispucano je sve od ''osvete'' što je moglo, i sada ne vidim kako konkretan dizel može opet da udari.  :D 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, Milutin-NS said:

Mogao bih ga i oprati posle jedno mesec dana

 

A što da ga pereš, ionako stojao u garaži :lol:

 

Ajde uskoro i neke utiske o zadovoljstvo, da ne čekamo put za Grčku. Malo Mišeluk, malo Venac

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MS PK  -  Hahahahah, ovo je odlicno. Ucekujem da smrzne negde oko Nikitija na prijatnih 40 stepeni u hladu :D

 

Citao sam sada opet sve komentare od pocetka slucaja "zamajac"...i otprilike 80/20 posto komentara je u korist toga da ga ne prodajem, a takvo je i moje razmisljanje...da zakljucim slucaj, ako se do mora i na moru ne izdesava nista - dobio je priliku, ako ne ide pod mac.

Slucaj zakljucen. Idemo dalje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ih je i zastitio posle poliranja, ljubav je rodjena :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

+ Vosak neki pervertido na kraju B) kad bi mogli uvek tako lepi da ostanu eh... Vec sutra sta ce im bube uraditi kad dostignemo sulude brzine na auto-putu

 

@MS PK

Stokholmski sindrom, ne znam sta bih drugo rekao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim kod Ždrnje se polira :)
I meni je na Alfi farove polirao, a moram i na dubinsko da odem kad sredim sve drugo na autu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...