Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Fiat Bravo MJet 2.0 Emotion 2010 aka -Debeli- by Milutinac

Recommended Posts

2 hours ago, Kuvalja said:

...ko ti garantuje da sledeci nece biti duplo veci bunar?
 

 

Kupiće benzinca koji ga nije izdao za šest godina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda ce ga sledeci izdati, mozda ce zduvati karike posle 2 meseca... Nema tu pravila, kako te zadesi. Ja da sam na njegovom mestu ne bi ovo sada prodao ni za koje pare, sve od vitalnih stvari je uradjeno, auto je spreman za dug i pouzdan rad :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidis koja je prednost benzinaca. Nisi mogao da se setis nicega drugog sto bi moglo da predstavlja veliki problem, osim karika :)

A na dizelima je ta lista malo duza :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do majstora je samo, nista drugo. :D

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vidis koja je prednost benzinaca. Nisi mogao da se setis nicega drugog sto bi moglo da predstavlja veliki problem, osim karika
A na dizelima je ta lista malo duza


Moraju i benzinci da imaju neku prednost, ne bi bilo fer da je bas sve na strani dizela

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i dalje mislim da su benzinci dosta bolji i rentabilniji a i pouzdaniji ali eto, naterse me da kupim dizela opet


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve to stoji, ali ako se gleda neki moderniji turbo benzinac, imaju sve vise potencijalnih glavoboljki slicnih dizelima.

Uzas me je hvatao od downsize motora i sta je sve to nosilo. Vremenom su pocele da se pokazuju brojne manjkavosti takvog trenda kome, nadam se, dolazi kraj.

Kao i pretnja da cemo voziti elektromobile :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakav TBi, on gleda da uzme 500L 1.4 popstar, samo ne sme da se javi. Vidite da ga nema danima hahahahaha

Ulazi u sektu pestoelovaca :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

500 l je dobar. Odradis letvu, menjac, brave i ventile i miran si posle :D

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predji u 2.0+ klub, nista se ne kvari al registracija kida kao da radis generalnu


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/11/2017 at 4:20 PM, Vule said:

Ja bi ga rado uzeo da imam viska love :D pa kad sedne da se provoza sa mnom nakon sto ga odsrafim sutradan, samo bi se ubedacio :D

 

 

Hahaha, ovo je dobro :thumbup: verovatno i jesi u pravu :)

 

 

20 hours ago, vagenovac said:

Pda, auto je bio dobar dok ga dezurni nije rasporio emoji3.png

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 

 

Dezurnjak nije cackao oko usisne grane, da se razumemo :)

18 hours ago, Dezurni said:

Ma kakav TBi, on gleda da uzme 500L 1.4 popstar, samo ne sme da se javi. Vidite da ga nema danima hahahahaha

Ulazi u sektu pestoelovaca :D

 

Jedan onaj tamno zelenkasti trekking bi legao samo tako B)

 

 

*** jedna zanimljivost :D brat vozi stila 1.9 8v spominjao sam to, bio na valjcima, stildzi su za 15god pobegla 4 (CETIRI) konja! Cipovao ga na 136 lagano... Kazem samo onako :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricao tebi jos jedan brat sa stildzom ali ti mu nisi verovao

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je li to onaj sto je vec ranije cipovan MicroLinkom :D ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada vec pomenu usisnu granu, posto se spremam da je radim na 147fl sutra, nema mi logike da zezne turbo jer se ona nalazi posle turbine?

 

A vec je receno sve sto se tice komparacije 1.9-2.0 :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle usisnog (hladnog) dela a pre izduvnog (vruceg) dela, u principu to nesto iz usisne grane je moralo da prodje u cilindar pa da ode u izduvnu granu i zakaci turbo.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je jasno, ali meni je neverovatno da nesto prodje kroz motor da ga ne osteti, a osteti izduvni/vruci impeler koji je celicni I daleko jaci od usisnog/hladnoh koji je aluminijumski.

Naravno ne kazem da je nemoguce, ali je bas sansa sacuvaj boze.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema garancije da motor nije oštećen. E sada koliko je oštećenje možemo samo da nagađamo dok ne otvorimo motor. A to nećemo raditi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da vidimo šta ima unutra? Kad je već na kanalu a zamajac tek treba da stigne. 

Da ne skuplja prašinu samo već da bude i koristan :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
39 minutes ago, andreja.micovic said:

A da vidimo šta ima unutra?

:D

Milutinu se vise isplati da nam naplacuje ulaznice za kanal, nego da proda Debelog.

Na clansku karticu 10% popust, a uz prilozeni talon i nalepnice svako 6. gledanje gratis.

U okviru razgledanja bice organizovano glasanje za iducu kupovinu - 500L 1.4 vs Tipo 1.4 Sedan.

Izvuceni srecnik koji bude glasao za pobednicku opciju dobija po glavi zamajac za 2.0 MultiJet :stuart: .

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahah, dobra ideja :thumbup:

Najbitnija reklama mi je - dodjite da vidite do sada nevidjeno, videcete ovde i nigde vise. Malinic mi za zamajac rekao da je potrajalo malo jer nije imao sve na stanju sto treba...pa naravno, garant je pre ovog radio jedan ili nijedan...

 

Stize sutra prokletinja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malinić, prevarant i pre svega džukela. Jako loše iskustvo sa njim imam, pisao sam 100 puta. Laže i maže, kako koga zajebe. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...