Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Fiat Bravo MJet 2.0 Emotion 2010 aka -Debeli- by Milutinac

Recommended Posts

E to me je interesovalo. 

Hvala :thumbup:

 

Iskuliraj na moru i uživaj. 

Nakon ovoga, mislim da si sve pokrio od bauk kvarova na dizelu. Znaš ono kad pričaš i društvu da kupuješ auto a svi znaju zašto da ne kupiš baš dizel ili baš benzinac ili baš taj model. Svi počnu sa crkava ovo, crkava ono... Niko ne kaže e uzmi taj valja.

A za dizel zamajac, turbina, zatim dizne, loše gorivo, skup servis... 

Jbg pregrmeo si sve. Dosta ih se ovde voza bez značajnih problema. 

Sad imaš skoro pa nov auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam na 10 auta radio kvacila kod malinica nikad problem nisam imao...neki se jos uvek voze a presli su i preko 50000... tako da za njegov rad ne moras da brines...bas sam pre mesec dana za gt-a radio...

A sto se tice prodaje,to sam u svojoj glavi racunicu i jbg...

Share this post


Link to post
Share on other sites
41 minutes ago, andreja.micovic said:

E to me je interesovalo. 

Hvala :thumbup:

 

Iskuliraj na moru i uživaj. 

Nakon ovoga, mislim da si sve pokrio od bauk kvarova na dizelu. Znaš ono kad pričaš i društvu da kupuješ auto a svi znaju zašto da ne kupiš baš dizel ili baš benzinac ili baš taj model. Svi počnu sa crkava ovo, crkava ono... Niko ne kaže e uzmi taj valja.

A za dizel zamajac, turbina, zatim dizne, loše gorivo, skup servis... 

Jbg pregrmeo si sve. Dosta ih se ovde voza bez značajnih problema. 

Sad imaš skoro pa nov auto

 

Razumem te, ali ima sem te ispravnosti i jedna druga stvar, a to je da sam se malo razocarao i da ga ne gledam kao kada sam ga kupio...

 

Pa ja sam se malo razocarao u punta i utoliko mi bilo lakse da ga stavim u oglase jer mi je menjac poceo brljaviti, otisao u indjiju, dao 80e zamenio menjac i cao zdravo, jedini realan kvar na puntu ali ja bio malo :( a kamoli ovo sve...

 

26 minutes ago, gorank82 said:

Mene zanima dal ce HGT da sluzi do mora ? :D

 

Ici ce debeli do mora pa makar ga gurao :D zbog takvih stvari sam ga prvenstveno i kupio...jebemu

 

3 minutes ago, jevta BG said:

Ja sam na 10 auta radio kvacila kod malinica nikad problem nisam imao...neki se jos uvek voze a presli su i preko 50000... tako da za njegov rad ne moras da brines...bas sam pre mesec dana za gt-a radio...

A sto se tice prodaje,to sam u svojoj glavi racunicu i jbg...

 

Ako gledam racunicu koliko sam ulozio - necu ga prodati 10 godina, vec me papreno kosta...

Ali ako ode na oglase ne mogu staviti cenu da izvucem i gume i felne i kocnice i ostalo, tako da tog momenta kada se nadje na oglasima - bicu spreman da prihvatim da cu izgubiti o ho hooo ali jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au kanal..

Znam da si iznerviran i da bi ga polio benzinom i zapalio ali nije dzabe polovnjak macka u dzaku. Pre ili kasnije nekoga to doceka i desi se jednostavno. Pa eno ti pricao si onu pricu da je od tvoje koleginice sin uzeo Djulijetu pa nadrljao posle 50km.

Njega da prodas posle toliko ulaganja i svega i nekome poklonis "nov" auto.. a-a. Sledeci auto moze biti isto bulja jos veca nego taj, koliko god ti proveravao, gledao. Eto, sam si rekao da je zamajac bio dobar pre mesec dana kao nov, isto tako moze biti na sledecem polovnjaku.

Opet, da kupis nov pa da stoji napolju.. Sta znam meni je to iskreno steta, bez garaze nista.

 

Tebe ce to proci posle mora, lepo ces se provozati do dole nece biti problema uzivaces u voznji znajuci da je sve dobro i sredjeno.

 

P.S. Nego reci ti meni, jel si ti osvestao taj auto ? :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda se vredja bre sto ga zoves debeli :D

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Ti italijani imaju poganu narav :)

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vozim drugog dizela Fiat, sa prvim sam prešao 70.000km, sa ovim drugim 20.000km, i ništa od gore navedenog me nije snašlo, oba auta su bila starija i prešla više km od Milutinovog brava kada sam ih kupio. I šta ćemo sada? 

A primera kao moj ima najviše na forumu. 

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ga razumem, uzeo je auto da uziva u njemu, nije gledao sta ce mu se najvise isplatiti da se kotrlja jeftino jer je tako I brava mogao voziti I poluispravnog, onako zagusen sa 135ks verovatno jos ne bi slomio zamajac I vozio bi se bez centa ulozenog.


Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, vagenovac said:

Ja ga razumem, uzeo je auto da uziva u njemu, nije gledao sta ce mu se najvise isplatiti da se kotrlja jeftino jer je tako I brava mogao voziti I poluispravnog, onako zagusen sa 135ks verovatno jos ne bi slomio zamajac I vozio bi se bez centa ulozenog
 

 

 

Bogami lepo napisano. Pa na to dodati da nisam dirao usisnu ne bi se s*ebala turbina itd. 

 

14 minutes ago, Martin said:

E, bar nije počeo da truli!!!!! :D

 

Hahahaha :thumbup: mozda me i to snadje...

 

1 hour ago, toma ks said:

E ko je sad lud lepo sam pricao bezati od dizela u sirokom krugu

 

Ma ne treba ovo moje uzimati kao pravilo, ima problematicnih benzinaca a ima i dobrih dizela. Ovaj moj je neki zajeban izgleda a i cackao sam mecku, nije da nisam :)

 

1 hour ago, MS PK said:

Mozda se vredja bre sto ga zoves debeli :D
 

 

Moze biti, ali sta da mu radim kad je debeo. Prvo od nazad kad ga pogledas ima guzove velike, a drugo kad krene da trci treba mu dosta da se zaukce, ali zato posle ga ponese snaga iz te mase pa samo lomi :)

 

1 hour ago, dekirs said:

 

Tebe ce to proci posle mora, lepo ces se provozati do dole nece biti problema uzivaces u voznji znajuci da je sve dobro i sredjeno.

 

P.S. Nego reci ti meni, jel si ti osvestao taj auto ? :D:D

 

Pa stvarno bilo bi lepo da mi vrati pa da to more lepo odradimo, sto kaze ivan, mozda se rodi ljubav. Sad ne pricamo uopste

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, dekirs said:

...

P.S. Nego reci ti meni, jel si ti osvestao taj auto ? 

 

Definitivno vidimo da nije! A sad je kasno sa belom da radi, morace sa cigankom da ga 'seftalise'...  :P

 

Nego, salu na stranu, iako bi ja (pored dezurnog) ponajvise voleo da te zajebavam, najgluplji moguci potez bi bio da ga sad prodas. Gluplji i od kupovine.

Opusti se, sad kad je sve sredjeno cipuj to do biiip, i jari ga dok mu oci ne ispadnu. 

 

 

A ako ipak posle svih dobronamernih prijateljskih saveta odlucis da menjas, imam ja za tebe jedan auto...  :D :D :D

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

@Milutin-NSPo jutru se dan poznaje... 

Polako s prodavanje do mora i posle mora vratiće on sve uloženo

A ovo ti dobro ljudi govore moraš ga okaditi:D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj Bravo te namucio, ok. Ali verujem da dve-tri godine neces dinara uloziti osim malog servisa i nafte. 

Lep je auto..sta znam. Razmisli, na tom duzem putu mu daj sansu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok se vrati s mora promenice misljenje, malo kad oseti cari dugog puta u dobrom dizelu :D 

 

Prosto neverovatno da te je apsolutno sve sacekalo sto je moglo da te saceka, a mogao si kupiti istog takvog, da mu nista od toga ne moras popraviti... Znam taj osecaj, kad sam onu nesrecnu Alfu kupio, koliko god ulagao, sutradan je nesto novo, jos skuplje... Dok Brava, evo sedmu godinu radi...

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Vule said:

... Znam taj osecaj, kad sam onu nesrecnu Alfu kupio, koliko god ulagao, sutradan je nesto novo, jos skuplje... Dok Brava, evo sedmu godinu radi...

Khm, khm, misliš uvalio Fantomu do balčaka :D

A Fantom je posle uvalio majstoru za paju, pa je na alfi sutra odmah crkla turbina, jel tako beše? 

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

U taj auto je u tih godinu dana koliko je bio kod mene, kod njega, pa kod majstora, ulozeno vise nego sto je plaćen, i opet je ostao krs. To su ti neki primerci jednostavno...

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 hours ago, toma ks said:

E ko je sad lud lepo sam pricao bezati od dizela u sirokom krugu

 

Umeš baš lepo da lupiš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem šta čitam.....potera te baš :unsure:!

Komšo pod hitno da overiš neku garavu,nema ti druge pa da skineš kletvu sa debelog :lol:!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...