Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Fiat Bravo MJet 2.0 Emotion 2010 aka -Debeli- by Milutinac

Recommended Posts

@dekirs - Hvala drug, bas tako, ne mora sve da puca, samo malo neka bude cacnut i da malo odskace od fabrickih podesavanja, cisto da bude zanimljivije :)

 

Ne znam pravo da ti kazem ovo za stakla, ali volim sto je tako jer onda odem na tamnjenje i kazem ta folija na sva stakla, a onako da ima vec neki procenat morala bi na prednja tamnija, nazad neka svetlija, nikada to ne bi bilo to i ne bih bio zadovoljan...ovako ce biti samo lakse i jednostavnije

 

@Vule - de povuci to jos malo na 205/420 :D

Edited by Milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

KAEN je standardna, KAJEN ti je stage 2 nalepnica, daje svega vise :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, SkyBlu said:

KAEN je standardna, KAJEN ti je stage 2 nalepnica, daje svega vise :D

 

Idemo direkc onda na stage 2...škk ima tu i da se razmislja

2 hours ago, gorank82 said:

Odmaram mozak čitajući ovu temu, relaksira me :)

 

Bice relaksacije, samo da gospodin dezurni Nenad zavrsi sa godisnjim i krecemo u nove pobede, bice onda nekih lepsih i zanimljivijih stvari, samo jedno po jedno cap cap

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čini mi se da će Neša da prokopa ono brdo ;)

A kako si krenuo po temi uskoro će i ovde čestitati Novu godinu 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, Milutin-NS said:

Bravo sa tim motorom je mrtav konj.
Pisao sam par puta, vozio sam brava tog 1.4, ugasio brava, seo u stila 1.6 16v, AJME, pa stilo je R A K E T A za onog brava nesretnog...

 

Ne znam ti ja Slobo zackoljice vezano za brava, skoro nista, ali zato evo vidis kako sam se upustio u ove dizel probleme :D ruke mi do laktova masne :)

Predpostavio sam da je to slab motor za Bravca,al čisto sam ga spomenuo pošto nisam znao da ima i u toj varijanti.Ne znam šta bih posle desetke a da ostanem u fiat grupaciji pa mi Bravo deluje ok,malo više komocije i malo više konjića ;)!Pošto ti posle HGT-a sa 130 ks vijaš 200+,meni će posle 60 biti dovoljno 100+ :lol:!Najviše bi mi legao T-jet pa da ostanem među benzinjarama,ili ako odlučim da se mastim do laktova onda 1.6 mjet,oba su taman 100+ ks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se i za jedno i za drugo ;)
Odlican je parking, i mesto mi je odlicno, tu sada na slici pre debelog je prolaz, a desno je prazno mesto, nije jos uzeto, tako da ne brinem hoce li ga neko cuknuti, ne brinem za felne, cepove, akumulator, klince, grebanje, stakla itd. Vredi...

Edited by Milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da vidi se na onim letnjim slikama, da je dobro parking mesto.

 

Jos da ima neka nadstresnica u tom fazonu kao taj prolaz pored ili sta je vec to.

 

Nego kako sad ulazis u kola, jel rukavom skines sneg sa vozacevih vrata ili nosis metlicu iz stana, ili pustis da sneg padne na sediste?:D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, andreja.micovic said:

:thumbup:
Ovaj nema rozi čep

 

 

Ovaj je polovan, mozda je u tome caka, mislim u cepu...boji tj :)

 

3 minutes ago, kolega.jankovic said:

Milutine, danas beše petak 13.?

:D

 

E sad bih ti rekao... :P

Edited by Milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...