Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Fiat Bravo MJet 2.0 Emotion 2010 aka -Debeli- by Milutinac

Recommended Posts

Milutinac.

Nisam cestitao brate...:thumbsup:

Dobar auto,lepo izgleda i da se u zdravlju navozas.

E sad...

Kad zelis da osetis miris benzina sta radis?

Jel hoce dezurni da ti da neku jelkicu sa mirisom bezolovnog 98?

Sory ali morao sam.:lol:

Jel ti neko rekao posto je set sa zamajcem?

Mare pre neki dan pomenuo,a Mica se jos cudi da moze lagano da menja stila za set kvacila.

Jbga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Asterixu! :thumbup:

Kakvi ste VI dieselomani... c c c...pre kada smo vas zezali za sveto trojstvo kvacilo-turbina-zamajac vi ste "hahahahahah...", "Nejveci neprijatelj u Srpa posle promaje"..."Pa opet hahahahah"..."Vidi ih, nose kantice sa uljem u gepeku"..."Hahahah"
A vidi sad...3 dana glavna tema cena zamajca na 2.o mjet-u


Ako budem veliki talenat da skršim svoj zamajac, onda ću vala morati i da ga rešavam...do tada okrenem ključ bez stisnutog kvačila a ono muk kao u Londonu kada ga je Dule Savić ovaplodio 78.

A sto se tice mirisa benzina, trenutno ga nema, jedino vezano za benzin je razmiljanje da li za jedno godinu-dve turpijati GT i 1.4t ili opet da se vratimo na 1.8 16v... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigle zavese tek pre neki dan...mislim da smo mirni neko vreme... :D

Juce je moja zena konstatovala da ne zna zasto su dizeli toliko "popularni" u Srbiji...a ja sam joj samo rekao...da sam imao istog ovakvog brava da biram 2.0mjet vs isti takav bravo 1.4t 150ks, ne bih nikada uzeo mjet, ali sve je to dobro, i zadovoljan sam i kotrljamo se i trosimo kao tenk :thumbsup: ali neka ga...dobar auto svakako, afiniteti su nesto drugo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraj to u zdravlju i uzivaj.

44 minutes ago, Milutin-NS said:

Najveci neprijatelj u Srba posle promaje

Ovo sam ja izjavio i i dalje stojim iza toga :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo, trosi dosta...vise nego sto sam ocekivao, ali da prvo skocim pa reknem hop...

 

1. Dizne - ciscenje na neki nacin, kupio sam wynns ono sredstvo, probacu prvo tako, ako nista ne postignem, skidaju se pa sve 4 na ciscenje

2. Definitivno resavanje protokomera

3. Ciscenje DPF-a

4. Ciscenje usisne grane

 

...pa onda da vidimo sta ce da kaze...doteracu ga ja da bude perfecto :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek kako tebi ne trosi 5 litara u spicu kao i drugima?!? pa naravno kad zaista i vozis auto a ne guras ga zato i trosi. Meni 1.3 Mjet trosi 7L po gradu a svima 5.5-6, cudno bas.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne trosi, nece nikada ni trositi, bas iz razloga kojeg si naveo...ali svakako trosi malo vise nego sto bi trebalo...ne moze sestom na 120-130 potrosnja da varira od 6 do 7...pa HGT je onda naspram 2.0mjet upaljac.

 

Svakako sve ove gore stavke treba da se odrade, pa ce i potrosnja vec spasti...

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 minutes ago, Ticma said:

Cek kako tebi ne trosi 5 litara u spicu kao i drugima?!? emoji23.png pa naravno kad zaista i vozis auto a ne guras ga zato i trosi. Meni 1.3 Mjet trosi 7L po gradu a svima 5.5-6, cudno bas.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Meni idea 1.3 troši realno 7, sa prosečnom brzinom od 17km/h

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al ste se stisli, malo pre pričam sa likom, vozi X5 4.8 V8 od 350ks. Troši mu na auto putu do Grčke 30l plina, kada ga je cepao 200.

I šta se bunite, troši ti manje nego meni idea 1.3 sa koferom na krovu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti to gledas trenutnu pa ti varira tako? Sta onda ispada po gradu, da ispod 10l nije? To je nenormalno

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, marko.jovanovic said:

I šta se bunite, troši ti manje nego meni idea 1.3 sa koferom na krovu. 

 

^Ako je meni upuceno...

Ovaj motor ne treba da trosi toliko, zasto se onda ne bih "bunio" i prihvatao da mi na svakih 100 km potrosi litru - litru i po vise nego sto treba, a kada bih svakako i radio one 4 stavke pa sve i da trosi 5 litara na 100, tako da pasce svakako...

 

2 minutes ago, MS PK said:

Ti to gledas trenutnu pa ti varira tako? Sta onda ispada po gradu, da ispod 10l nije? To je nenormalno

 

Trenutna varira od 6-7, isto izbaci i prosecna na 330 km (6.2) do Segedina kada smo isli (nisam presao 130km/h), a i moja racunica koliko sam sipao i presao isto tako kaze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo...

 

8 minutes ago, MS PK said:

Ti to gledas trenutnu pa ti varira tako? Sta onda ispada po gradu, da ispod 10l nije? To je nenormalno

 

...je ja mislim meni rekao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da bre :)

Mislim da je mnogo stvarno, nisam ni vozio 2.0mjt ali nisam ni cuo ta takvu potrosnju. Reci ce Mare sta ima :) Jes da je kod mene sve drugacije ali na 140 konstantnih je 6l mereno uvek

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nekada je bio kul lik.

Milutine u tvojoj temi je moglo da se pročita o nekom poboljšanju performansi, a sada se piše samo o potrošnji, zamajcu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...