Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Fiat Bravo MJet 2.0 Emotion 2010 aka -Debeli- by Milutinac

Recommended Posts

38 minutes ago, kolega.jankovic said:

Zastranio si ti sa Puntom, sad si se opametio i dosao na pravu stranu :D

 

Dobro dobro, necemo preterivati, ni na kakvu mracnu stranu ja nisam presao, a nisam se ni opametio :D

 

13 minutes ago, Axic said:

Sta bi sa avatarom dzetede killaaaaaaa?  :lol:

 

Nisam vise u tom fazonu...nisam vise kilaaaa, prebacio sam se na -family mode- :) sada postoji dezurni kilaaaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dezurni bi želeo da bude killlaaaa ali mu cvetici to ne dozvoljavaju. :D Koliko godina te je lagao i nije spominjao tu cinjenicu sram ga bilo. :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 minutes ago, Axic said:

ali mu cvetici to ne dozvoljavaju. :D

 

Ijao, ko je nasao da nekome prica o cveticima :P :

 

opony-letnie-15-hankook-kinergy-eco-jasl  88d44a30b41094f2c06a53e07c345778.jpg

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Milutin-NS said:

zato moje zimske gume se zovu FORMULA

Sad ce @igor0511 da ti podnese referat o njima. Doduse, mislim da je on imao letnje...

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Milutin-NS said:

 

Dobro dobro, necemo preterivati, ni na kakvu mracnu stranu ja nisam presao, a nisam se ni opametio :D

 

Presao je i Ticma sa Punta na Brava dizela pa video da nije to to pa sad svi znamo sta vozi :D

 

Sila je u tebi jaka,ne sumnjam  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Milutine, ja imam te Formule letnje trenutno, poklonio mi Igor iz Bataje.

Neka Tigar klasa su.

Odnos cene i kvaliteta odličan.

Ipak su me koštale 0 dinara :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@joshibeast Kod tebe su cini mi se one Tornado :)

Formula Energy su ekstra gume. Steta sto ih kod nas nema nesto mnogo. Rekao bih da su iznad Tigra i Save za leto, a cena je tu negde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove sa slike mu nece lezati kako treba :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice formula ok, za nekih 4 i po meseca koliko drzim zimske gume bice to sasvim ok. Imaju lepu saru i sigurno jedno 6, 6 i po mm. DOT je 2012, nema razloga da ih menjam, jedino malo su bucne, ali moguce da je od stajanja kola, i moguce da ce se srediti...we will see

Danas ja srafim ove sa sporta pa cemo da vidimo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Quote

 jako lepo se vozi, a najvise sto me iznenadilo je koliko je bravo ozbiljan automobil. Isao sam 120, nemas uopste osecaj, palio sam navigaciju na fonu da se uverim da je to ta brzina, imao sam utisak da idem 80...170 idem ne cuje se nista bukvalno, ali nista, muziku mozes da cujes da pustis na 1 podeok...onoo sto mi se jos jako svidja je koliko nisko moze da se spusti sediste, bukvalno mogu da virim iz kola :)odusevljen sam bravom malo je reci, kolima kao kolima

 

Zove mene Milutin da pita kako da doveze Deltu iz Svajcarske i ja mu dadoh  telefon gde da se obrati ali smo se kroz pricu dotakli Brava  kog sam ja spomenuo kao neko bolje resenje jer je jeftiniji a unutra lepsi i to poprilicno. Takodje sam spomenuo i voznju koja je  neverovatno tiha  i kako se auto vozi 160 km/h bez sumova vetra.

Naravno,Milutinu je tad bila Delta u glavi a ja zaista ne vidim sta to vide ljudi u Delti kad  ona meni deluje spartanski i ne svidja mi se kokpit.

Drago mi je da je uzeo Bravo jer u toj klasi Bravo zaista pruza mnogo i u ovom slucaju ima i  jak motor a i opremu.

Cestitke i od mene i da sluzi jos bolje nego prethodni auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Duleee, nema sta, bio si u pravu, jako lepo se vozi bravo :thumbup: deltu sam hteo jer je drugaciji auto, hteo sam panoramu, ona fora sa pomicanjem zadnjih sedista je super, hteo sam lanciu itd. Nema veze sada, al uopste :)

Zvao sam Marka, sto si mi dao broj, ali je odmah drugacije zvonilo, prekinuo sam odmah jer sam skontao da je -preko-

 

Jel se vidimo u nedelju, dolazis na skup?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako sam se upisao znaci da dolazim.

Kad nisam siguran onda se ne upisujem ali ovog puta ne propustam dogadjaj.

Jedino ispadam iz bande jer ne vozim adekvatno vozilo ali sta da se radi bice i Fiat u prici kad naleti neki.

A uostalom koliko vidim da ce biti lepo vreme pa cu verovatno doci sa mopedom. :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...