Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
vladag

Fiat/Alfa/Lancia - sličnosti i razlike

Recommended Posts

Pa reci u cemu je razlika osim u znaku? :D

 

Hmm Zastava ali ima Fiat znak napred I pozadi, jel moguce to? U saobracajnoj pise da je zastava a vlasnik kaze da je pravljen u Italiji a kod nas je kupljen nov. Jel zna neko nesto o tome I jel to moguce? Slabo se razumem u Puntice ili Zastave :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam cuo pricu da je zastava sklopljena kod nas ali sa komplet uvezenim italijanskim delovima, dok je punto klasik takodje sklopljen kod nas ali sa nekim delovima koji su iz nase proizvodjnje. Posto nesto ne mogu da se setim sta se to pravi kod nas, ima mi smisla jedino mozda karoserije da su se varile/farbale kod nas, al nagadjam samo... Ovo uzmi sa jako velikom dozom rezerve, cuo sam tipa u kafani maltene :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/1/2016 at 11:30 PM, vladag said:

 

E stvarno će pojedinci da me nateraju da okrenem leđa ovom forumu (valjda pre podne mrze sebe, a posle podne ceo svet). Hoće li na kraju sami sebi biti dovoljni, ovde na forumu.

Sada vam još i renderi smetaju. Pa to rade sve fabrike. Pa po čemu bi se onda FCA razlikovala od ostalih?

 

 

Mislio je na to da svako danas radi rendere. Ovo što si postavio NIJE zvanični render FCA.

Imaš milion ljudi po svetu koji daju svoje vizije, naprave render po onome kako oni misle da će izgledati...kao npr. što imaš render novog Tipa u Abarth verziji, ili moderne verzije starih modela, klikni na:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/70436-ovako-bi-mogle-da-izgledaju-moderne-verzije-legendarnih-automobila/

 

Dakle, nije stvar da neko ima nešto protiv rendera, nego nerazumevanje nastane na tome da internetom kruži mnooooogo rendera koji veze nemaju sa fabrikama. :thumbup: 

 

@MilanStilo

 

Postoje Zastave 10 pravljene u ITA, postoje i one pravljene kod nas (neposredno pre početka proizvodnje Punta Classic).

One Zastave 10 iz prvih godina (kao to godište koje navodiš), su pravljene u ITA. Ni znak nije montiran u Kragujevcu. To možeš videti i po broju šasije jer imaju klasični Fiat kod ZFA...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te znakove je on zamenio, tj. stavio Fiatove. Napred, nazad i na volanu. Svaka Zastava 10 sklapana u ITA imala je isključivo Zastavine znakove.

 

On 10/9/2016 at 1:44 PM, MilanStilo said:

Hmm Zastava ali ima Fiat znak napred I pozadi, jel moguce to?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...