Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Dule 021

P: Opel Astra 1.4 Twinport Clasic 2008

Recommended Posts

Na prodaju je ova Astra 1,4 Twinport sa 90ks koja je kupljena nova u Novom Sadu a koja je prvi put registrovana  u junu 2009 godine.

Auto je u prvoj boji,na trapu je besprekorna i generalnoje auto bas utegnut.

Motor je sa lancem i nosi veoma solidno ovu karoseriju i pritom nije velik potrosac  tj trosi nesto vise od dizelasa  ali zato  nema kvarova specificnih za dizelase.

Od opreme ima manuelnu ispravnu klimu,centralnu bravu,el.podizace prednjih stakala,servo volan podesiv po visini i dubini,ABS,vazdusne jastuke,ESP,el.podesive retrovizore,muziku...

Uz auto se dobijaju dva kljuca.

Registrovan je do 26.06.2017 i na mom je imenu.

Presla je  100% originalnih 170490 km i odrzavana je u ovlascenom servisu pa ima servisne kartone a moze da se proveri i po broju sasije.

Kontakt telefon je 063-10-20-110 a sto se tice cene  ona je na oglasima 3700 ali mozemo da  napravimo nesto bolju cenu jer treba da joj se promeni lanac koji kosta 5500 dinara.Ovo je odlicna kupovina jer ne postoji auto tog godista a da je sa 5 vrata i iz te klase.

 

1.JPG2.JPG3.JPG

4.JPG5.JPG6.JPG

7.JPG8.JPG9.JPG

10.JPG11.JPG12.JPG

13.JPG14.JPG15.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa kojom Lagunom?

Ako mislis na onu karavanku 2004  otkad sam je prodao a trenutno mi je u carini jedna  Laguna 1,9Dci 96kw 2006 karavan u fulu sa koznim sedistima,navigacijom i ostalom opremom. 

Razlog prodaje Astre je upravo ta Laguna jer  je ozbiljan auto za malo para.

A inace  u carini su jos i Audi A4 1,9TDI 2003 karavan,VW Bora 1,8T 2001 karavan, stize Golf V 1,9TDI 2005 i Seat Ibiza 1,8T FR 2005 plus sto u dvoristu mi je Golf 1,9TDI 2001 karavan,BMW 320d 2008 limuzina,BMW 118i sa plinom 2005,Peugeot 307 1,6 karavan 2002 a treba tu jos stosta da proberem i da uzmem. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima me na "Polovnim automobilima" kao Dule 021.

Ali.......usled  odlicne prodaje  u skorije vreme  imam svega 2 oglasa tamo dok evo ovde sam okacio Astru a tamo nisam.

Vise volim da  bas dobra kola prodam na forumimajer dobar glas se daleko cuje a samim tim i preporuka je vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigla je Laguna. Treba da je malo unutra osvezim tj usisam i licnem.

Njena cena  ce biti realna i odlicna ako cu da gledam po opremi ostalih na oglasu i iznosice 3200.

 

1.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa s obzirom da je nigde nisam jos oglasio  ne verujem jer  jeftin je to auto da bih radio menjazu a i verujem da kad je oglasim da ce brzo  da ode jer sam stavio bas finu cenu  za nju. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rezervisana Astra!

Bio covek 2x i gledao i provozali smo se i ustanovio da je to ono sto trazi.

Sutra treba prepodne da legne i kapara a ostatak novca u cetvrtak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Legla kapara a u cetvrtak treba da zavrsimo ostale  detalje.:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze lock! 

Odleprsala Astra danas za Rumenku.

Idemo dalje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...