Jump to content
FAS Goran
neshaoct

22. Zvanično FLCS Okupljanje

Recommended Posts

Moze mene neko da poveze na skup? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep provod sutra drugari. Sprecen sam. Drugar se zeni pa moram da idem na svadbu. Druzimo se drugom prilikom. Inace sam imao zelju da dodjem. Pogotovu zbog milutina da ga vidim uzivo :D

I naravno da ne zapostavim i brata Dezurnog. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
46 minutes ago, Riki said:

Moze li uprava kluba da sutra na skup ponese FLCS okvire za tablice? :)

"Saće" diša da ti kaže da toga nema već duže vreme. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da treba da pravimo jedan drugi spisak za ljude koji odustaju od dolaska :D

 

Na zalost morao bih i ja da se upisem na njega, bile su male sanse za dolazak ali jednostavno nisam uspeo nikako da se uklopim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naslov teme da se promeni u izgovori forumasa 😂

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se išlo sutra ali mnoge stvari su uticale da ne dođem,ljudi lep provod sutra,mislim da će ovaj skup biti jedan od najboljih što zbog ambijenta što zbog lepog vremena ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad ja moram da pitam gde se na kraju mi novosadjani nalazimo i kad tj u koliko sati? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. milutin NS

2. neshaoct

3. totti

4. Markobgd

5. Axic

6. Ivansd

7. Joshibeast

8. Stilisa

9. zrnke

10. kolega.jankovic

11. bane sa dva @@

12. stefankmn

13. Zhorz

14. milos.becejac

15. majstormica

16. zlatko91

17. Mile

18. Chela

19. Boki

20. Sulc

21. Sedla

22. Zunto

23. Dule 021

24. Bingodalton

25. Sunjalo82

26. Dezurni

27. Asterix

28. Statichawk

29. nemke

Pogledaj par postova ranije, ja sam sebe upisao (29. Mesto), pa si se ti upisao na to mesto i mene sklonio :)

Uglavnom, dolazim i ja na skup, da li ima organizovano iz NS ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moglo bi u deset i 15 na parkingu kod velike studentske menze, odatle se lako prikljucimo na put kod keja i na dugin most i pravac karlovci.

 

A moze i parking ispod duginog mosta kod vojne bolnice odnosno akvadorie se prodje pa ispod mosta ima par mesta na zemljanom parkingu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, ne znam kako je nedeljom pre podne ali ja kad god sam prolazio tamo bilo je sve zauzeto, pa glasam za varijantu kod velike menze :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

oce neko da napise gde mogu da se operu kola u n.s ili u karlovcima jos bolje? znaci samousluzne perionice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprečen sam i ja da dodjem jer su mi se najavili par ljudi sutra da dolaze da vide auto da ga prodam, lep provod zelim

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/1/2016 at 9:41 PM, Milosnis18 said:

oce neko da napise gde mogu da se operu kola u n.s ili u karlovcima jos bolje? znaci samousluzne perionice

 

Ako se iskljucujes sa autoputa na prvom iskljucenju (novi sad - istok) imas Erhle perionicu malo posle drugog semafora (prvi je pre ulaska u grad, drugi odma na ulasku)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Horvat izvini nije bilo namerno... Preko telefona sam kopirao, ali izgleda nisam dobro... :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Horvat izvini nije bilo namerno... Preko telefona sam kopirao, ali izgleda nisam dobro... default_wacko.png

No problem, dobro da sam primetio :)

U koliko sati se ocekuje pristizanje na Strazilovo?

Share this post


Link to post
Share on other sites
oce neko da napise gde mogu da se operu kola u n.s ili u karlovcima jos bolje? znaci samousluzne perionice

@Milosnis18 Imaš u Pazovi i Inđiji perionice. Ne moraš da ideš čak za NS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drustvo, danas vam zelim lep provod.Nemojte da skrtarite sa slikama, ocekujem ih.

Hteo sam doci sa porodicom, ali me remont alternatora (14400 din.) naceo, a prehladjeni klinci dotukli. 

Zato, uzivajte i za nas koji smo ostali.Pozz!

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/1/2016 at 9:09 PM, Bumblebee said:

 

Moglo bi u deset i 15 na parkingu kod velike studentske menze, odatle se lako prikljucimo na put kod keja i na dugin most i pravac karlovci.

 

A moze i parking ispod duginog mosta kod vojne bolnice odnosno akvadorie se prodje pa ispod mosta ima par mesta na zemljanom parkingu

 

A mi sto nismo studirali jel znamo gde je studentska menza?

Kontam da cu naci  ali eto nisam studirao tj jesam ali nesto drugo.:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo je jedan pisao da bi mogli tako da se nalazimo u karlovcima na onom parkingu. Ja idem auto da operem necu stici do 10:15

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...