Jump to content
FAS Goran
neshaoct

22. Zvanično FLCS Okupljanje

Recommended Posts

3 hours ago, Milutin-NS said:

DSC_0224.JPG

 

^Dva bradata covika. Videli sa onog skupa u Pegnitzu, Pregnitzu, kako li se kaze, inace nista cudno, ovaj jedan cak ima i zenu...nisu oni nikako, ma neeee, kao i ona dvojica, to je valjda popularno na skupovima, ko ce ih znati

 

DSC_0252.JPG

 

^EKIGA KOA NE GUJE SRBSKI JEZIK PREKO FORUMA SAMO TAKO!!!11389

POYY MOMZI !11!!!   BI LISMO LEBO PORE DJANI !!1! :thumbup: 

 

Na kraju da sumiram utiske i pohvalim organizaciju, lokaciju, rostilj i hladan Jelen ili bolje reci SVE AAAAAAA.:beer:

 

 

Od sada ja i @Dezurni uvek primenjujemo ovaj ritual beard rubbing na skupovima. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milutinac dobre fotke,makina mi sija ko da je iz fabrike :lol:!Drago mi je za Bravca da se pokrenuo,ma kažem ja lepo da je Neša "doktor"  ;)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je ovo ljudi, cini li se meni ili stvarno nijedne Crome na skupu? Ili su vlasnici Croma "ozbiljni porodicni ljudi" pa nemaju dozvolu da dodju na ovakve skupove😂😅😉ili su neki individualci pa ne vole druzenja????

Salim se, super je sve,izgleda da ste se lepo proveli, svaka cast organizatorima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve ste već rekli, extra je bio skup, svega bilo kako treba...odlično je ovo kad se samo dođe na sve spremno, organizovano, mogli bi stalno skupove van Beograda. :D:whistle: 

Jedino kritika za ''JP Putevi Srbije'' jer kad npr. neko dolazi iz pravca Novog Sada nema skretanja za Karlovce sa autoputa, nego ima samo za Bešku i Inđiju. :) Inače, sveeee naplatne rampe u tom delu Srbije su lepo uredili, postoji na svima jedan ENP prolaz, svaka im čast...  :D:D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Fala Bogu pa si ti sve to lepo obisao, proverio, utvrdio da je sve kako treba.....a i mi jos neki smo isli sa tobom...bas kao prava inspekcija.... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To će @Sedla bolje znati, on je imao ekskurzije sa vožnjom u rikverc tamo gde je zabranjena i u povratku... :whistle::D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/28/2016 at 10:41 PM, kolega.jankovic said:

Ne smes.

 

@Bumblebee ljutiš se na mene zbog male šale, a pljuješ po flcs skupu. Nije u redu to sto radiš. Ne želim da se raspravljam niti bilo šta slicno, samo ti skrećem pažnju...

Share this post


Link to post
Share on other sites
29 minutes ago, neshaoct said:

To će @Sedla bolje znati, on je imao ekskurzije sa vožnjom u rikverc tamo gde je zabranjena i u povratku... :whistle::D 

 

Morao sam malo...samo da proverim nesto... :D Da ne bude da sam pogresno skrenuo, opet! Ali ipak nisam... :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo sam smanjio slicice pa cu  okaciti ovako na forum :)

 

 

DSC_0073.jpg

DSC_0076.jpg

DSC_0077.jpg

DSC_0111.jpg

DSC_0114-small.jpg

DSC_0116.jpg

DSC_0121-small.jpg

DSC_0162.jpg

DSC_0163 cela-small.jpg

DSC_0163 crop ps.jpg

DSC_0166.jpg

DSC_0079small.jpg

DSC_0102-Pano.jpg

Edited by horvat

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...