Jump to content
FAS Goran
neshaoct

22. Zvanično FLCS Okupljanje

Recommended Posts

Ja koliko znam na Strazilovo moze da se dodje do rampe i tu da se parkira a onda peske udjemo unutra  i rasirimo cebence,druzimo i jedemo.

Sto se tice klope ima ovih  sto prodaju na kilo mesiste  i u "Zar-Mance" u Kisackoj ulici ima  po ceni od nekih 1100 dinara po kili mesano meso sa dve lepinje i salatom i pomfritom.

Znaci da bi nam bilo dosta na nas 30 po pola kile mesa 15 porcija  sto je nekih 17000 dinara grubo receno.

A vremena ima i da se npr. na Ribarcu zakaze za taj dan  neka sala sa klopom.

Pre par meseci sam bio sa jednim drugim forumom na Ribarcu i sve je proteklo ok.

Jeo je ko je sta hteo i toliko je i platio.

Mene je moje jelo izaslo sa nekoliko piva i dezertom oko 1300 dinara.

Jeste malo vise od tih 800 ali sam se bar najeo  ko covek.

A i ne daje se ta cifra svaki dan ako cemo da gledamo jer ipak je ovo skup koji se odrzava  jednom ili dva puta godisnje.

Edited by Dule 021

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Dule 021 said:

Ja koliko znam na Strazilovo moze da se dodje do rampe i tu da se parkira a onda peske udjemo unutra  i rasirimo cebence,druzimo i jedemo.

 

Nije fora da se uđe peške, nego automobilima iza rampe jer gore ima parking na koji može da stane i celih 100 automobila, tj. sasvim je dovoljno prostora. To će biti sređeno i ulaziće se automobilima. :) 

Što se hrane tiče, stvar je promenjena (biće i zvanično napisano u smislu slanja masovnog mail-a nakon toga) u toku sutrašnjeg dana, tj. biće roštiljsko meso, salate... :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

haaaa, ljudi, ja sam sad iz kafane... pojeli i popili nas sestoro za 6000 dinara (sa napojnicom), dovezao auto kuci ali mi trebalo sat vremena  da se opasuljim gde sam i sta sam :D znaci, ako vam je do klope i provoda dodjite kod mene, jos ako bude "rukajce" ima da bude veselo pa cete morati i da prespavate :D:D:D

Jeste da se malo salim ali kod nas "juznjaka" stvarno je tako, steta sto ne mogu da vam oragnizujem. Mozda neki drugi put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zhorz moze da prespava i ispod sljive ali turbinu nece da dobije :D

Edited by urkelele

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamisli u PK prolecno okupljanje na Hisaru. Mica i Urke domacini :secret:

Necemo vise da offujemo. :D

 

91174938.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, Zhorz said:

ajde vas dvojica organizujte okupljanje u okolini PK pa da se vidi sta je klopa

I ja sam za !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo je to sto hocete da dodjete u nas kraj ali Mica nije za neku organizaciju, vise je za "da dodjem na gotovo" :D

I gde Hisar, ima ovde mnogo drugih lepsih mesta, npr. Djavolja Varos :)

Padalo je meni na pamet da vas ugostim, ali ja jedini ovde na jugu (Mica se ne racuna :D), pa onda to sto je svima daleko i tako jos svasta nesto...

 

Ali, kao sto je neko rekao, nije to tema, odo' smo u off.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kako da Mića bude za organizaciju, kad njemu drugi organizuju sve...

Dobije svako jutro spisak zaduženja i to mu je, nema šta da razmišlja

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...