Jump to content
FAS Goran
neshaoct

22. Zvanično FLCS Okupljanje

Recommended Posts

Sto se mene tice nisam ljubitelj riblje corbe... U svakom slucaju dolazim na skup a kad se ogladni naci ce se negde nesto da se pojede....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolko vidim ljudi nisu srecni sto nece biti rostilja ili slicne hrane vec samo riblja corba. Nisam ni ja nesto preterano za to i slazem se sa drugima da je bolje ukoliko bude "konkretnog"  jela. Znam da se za ovaj skup pre svega htelo da se izadje iz rutine kosutnjaka i da je mozda nekig rostilj smorio itd, ali to u praksi nije tako. Ljudi dolaze iz svih delova srbije i kad tad ce ogladneti. A kad im se kaze ponesite sendvic i smoki, pa to mogu bilo kad. Naravno posle toga ce svako otici na svoju stranu jer je ogladneo i sta ce ostati od skupa. Nekoliko ljudi otislo ovsmo nekoliko u vinariju posle toga neki na corbu.

Da napomenem da ideja vinarija/pijenje vina nikako ne ide sa auto-moto skupom. Niko ne zeli da popije i nakon toga sedne da vozi, barem ja ne zelim. 

 

Predlazem da i ostali iznesu svoj stav pa ako nesto treba da se menja i ukoliko organizacija zeli da se to odradi na vreme. Najmanji je problem postaviti neku anketu i pogledati rezultat. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma moz' se popije samo treba dobra podloga :D

Po meni sve je ok samo bi trebalo da se iskoriguje-prosiri meni i toliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boga mi bure cu da popijem :-)

Послато са E5603 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

@stefankmn koliko kapiram poseta vinariji je zamisljena taki sto ce nas neko provesti kroz podrum i ispricati istoriju podruma + ko zeli moze da degustira vina. Radi se o gutljaju/3/5

Ne o casi/casama/flasi/buretu vina.

Nije poseta vinariji u smislu idemo tamo da sednemo i pijemo vina i vina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je glupo pitanje, ali posto nisam nikad bio na skupu... Jel se taj iznos od 800 din placa na licu mesta, a ovde se prijavljujemo samo da organizatori znaju brojno stanje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok prijavljujem se onda ... ukoliko me slucajno obaveze sprece, javicu blagovremeno... :) I da li se okvirno zna vreme dolaska na Strazilovo? Posto sam sa druge strane :D 

 

Edit: ja sam skroz ok sa ribljom corbom  :)

 

1. milutin NS

2. neshaoct

3. totti

4. Markobgd

5. Axic

6. Ivansd

7. Joshibeast

8. Stilisa

9. zrnke

10. kolega.jankovic

11. bane sa dva @@

12. stefankmn

13. Zhorz

14. milos.becejac

15. majstormica

16. zlatko91

17. Mile

18. Chela

19. Boki

20. Sulc

21. Sedla

22. Zunto

23. Dule 021

24. Bingodalton

25. Sunjalo82

26. Dezurni

27. Asterix

28. Statichawk

29. horvat

Edited by horvat

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sve sam pokusao da objasnim...

 

-prvobitna ideja je bila da se ne ide na klasican rostilj

-iz razloga sto gore ne mozemo da rostiljamo

- @Kuvalja - moguce da si bio u maju i pravio rostilj i neki vrteli prase i svasta nesto, promenila se vlast i sada ni ne moze da se pridje gore, stavili su rampu i zakljucavaju. Nenad i ja treba da odemo kod gradske uprave, da zamolimo da nam se otkljuca, da im kazem da nece se niko trkati, da nema glasne muzike itd itd, da to bije takav skup, nema smisla da idem tamo i da kazem da ce biti rostilj, stolice, itd. Necemo dobiti kljuc

- u tom slucaju hrana je dole u restoranima, zasto riblja corba?, zato sto kosta 450 dinara po osobi, karadjordjeva, belo meso, mesano - ne moze za te pare, ako ljudima iz nisa, beograda i ostalih daljih mesta je ok da se pored goriva daje i cca1500 din za klopu, ma nema problema, ja se slazem, kao sto rekoh mene gorivo kosta taj dan 100 din. A mi sada dok se dogovorimo, anketiramo ko ce, sta ce, koliko, za sta je ko, kada i zasto, dodje 2. Oktobar i nista nismo uradili.

Ili jednostavno da se kaze restoranu doci ce 35 ljudi, namestite stolove pa nek naruci i plati kao i sta hoce...opet kazem ovo je bilo zato jer se vrlo lako uklapalo u tih nasih 700/800 din koliko uvek dajemo. E sad ko ce pored koga da sedi, i ko ce i da li i kako da se grupise i o cemu da prica za stolom-tu ne mogu pomoci jbg

Edited by Milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što Milutin kaže, nećemo sad praviti nikakve ankete, glasanja, ili šta ti ja znam... :)

 

Svi imamo cilj da svima na skupu bude ok kao i uvek do sada, svi smo razumni ljudi i napravićemo tako da bude ok. Pročitali smo šta je u temi pisano, što se kaže primljeno je k'znanju. ;)

Biće u narednih nekoliko dana napisano na temi da li se i šta se menja, jer kao što je Milutin već rekao više puta, stvar oko jela je podložna izmenama, dogovaranju, nije to ništa problem.

Imamo dovoljno vremena da u narednih par dana definitivno odredimo sve. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolko vidim ima zainteresovanih koji nisu  na forumu ali su na Facebook grupama. Treba imati i njih u planu cisto da se zna zbog broja. Da. Ne ispadne neki problem posle. Cisto nek isprati organizacija i to. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milutine mogo bi da se raspitas, ako postoji jos uvek, a mislim da postoji vas Bubi grill. Da on spremi neki rostilj i da vam na kolicinu odobri neki popust i da neko od vas ode po taj rostilj i donese gotov. Samo pogace u nekoj pekari pokupis i mirna backa za sve. Nema prljanja niti mirisanja tokom spremanja. I tako udovoljis svima. To je neki moj predlog, kako bih ja mozda uradio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Resavamo, dogovaramo...

Najveci je problem (bio) kljuc od rampe do gore, aleksandar984 nam se ponudio da pomogne, ako to resimo a nadamo se da hocemo, onda je lako

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. milutin NS

2. neshaoct

3. totti

4. Markobgd

5. Axic

6. Ivansd

7. Joshibeast

8. Stilisa

9. zrnke

10. kolega.jankovic

11. bane sa dva @@

12. stefankmn

13. Zhorz

14. milos.becejac

15. majstormica

16. zlatko91

17. Mile

18. Chela

19. Boki

20. Sulc

21. Sedla

22. Zunto

23. Dule 021

24. Bingodalton

25. Sunjalo82

26. Dezurni

27. Asterix

28. Statichawk

29. nemke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se ne shvati pogresno,vec samo kao sugestija.

Milutine,skup je celodnevni dogadjaj,koji npr ovima iz Nisa pocinje jos u 5-6 sati,pa tako i ja ne mislim da je corba nesto sto ce bilo koga od ljudi zasititi.

Imas i one druge (citaj nas gabaritne) kojima to sve i posle dorucka nije dovoljno.

Janela ti je recimo cist primer...:rofl:

Idealna varijanta je ono sto je Buca u Nisu organizovao,mesa ihaaaa za tih 800 dinara,pica takodje,a niko inace ne dolazi na prezderavanje.

Jedu ljudi jer su gladni,a u drustvu je sve jos sladje.

Odlicna je zamisao da se malo kulture ubaci u pricu,ali opet imas bar 60-70 posto onih koje to ne interesuje. Jbga,tako je.

Uglavnom,druzenje je najbitnije,sve pohvale za trud,samo jos da popravite meni i to je to.

Naravno ako moze.:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako lepa zamisao, lepo mesto, lepa marsuta, ima sta da se vidi i uslika... ali riblja corba... :)

Hajd sad i ja, nije da je ne volim i ne jedem nego jednostavno me ne drzi. Ja supe i corbe jedem kao predjelo :D I kao sto je asterix rekao u prethodnom postu, ima ljudi koji dolaze iz daleka i onih jesnih.

U stvari, sta znam, ne bih da se mesam u organizaciju jer ja svakako necu moci da dodjem :( jer bas u tu nedelju idem u Rusiju :) 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

polakoooo breee nemo' da izvrces! A kao ja ne bih voleo da se ponovo druzim sa vama :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha provaljen si Urkele :D

Ja sam se bas tome cudio od samog starta ali reko da ne komentarisem, pa sad ti kad pomenu da kazem i ja. Stvarno, kod nas juznije( barem ovako ispod Sd da kazem :D ) svaka corba je predjelo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...