Jump to content
FAS Goran
neshaoct

22. Zvanično FLCS Okupljanje

Recommended Posts

1. milutin NS

2. neshaoct

3. totti

4. Markobgd

5. Axic

6. Ivansd

7. Joshibeast

8. Stilisa

9. zrnke

10. kolega.jankovic

11. bane sa dva @@

12. stefankmn

13. Zhorz

14. milos.becejac

15. majstormica

16. zlatko91

17. Mile

18. Chela

19. Boki

20. Sulc

21. Sedla

22. Zunto

23. Dule 021

24. Bingodalton

25. Sunjalo82

26. Dezurni

27. Asterix

.

.

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zakeram,ali ima li nesto,bilo sta od klope a da nije riblja corba...?Nije problem ni sendvic poneti.Ali bolje da pitam.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ne zakeram,ali ima li nesto,bilo sta od klope a da nije riblja corba...?Nije problem ni sendvic poneti.Ali bolje da pitam.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk

I mene to zanima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko ne voli corbu nek prosledi Maretu svoju porciju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Nikakav problem, ali npr pilece belo u sosu od sampinjona sa nekim krompirom ili tako necim + pice na strazilovu u velikim kolicinama  ne moze za 800 dinara, izvinicete...sendvic ce vam biti taman...

1. Nije glavni razlog okupljanja krkanje, nismo na turijskoj kobasicijadi ili pasuljijadi

2. Meni bolje da jedem pilece belo isto takodje ali mene ce taj dan gorivo izaci 100 dinara, treba misliti o ljudima koji ce izdvojiti 2000-3000 dinara

3. Ako je ipak neko i porex svega alergican na ribu, sendvic, smoki, flips, cips i stapici su ok

Sve u svemu, ako se vecina dogovori da se menja na mesiste, moze...ali ne moze za 800 din sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi bas iz krajnosti u krajnost.Ja sam protiv riblje corbe jer je ne jedem,a ne zato sto nije za krkanje do iznemoglosti.Nisam trazio ni belo...ali moze li nesto u toj vrednosti,makar i girice?Jbg,ne znam da li je to riblji restoran...ili pomfrit.Meni dosta.Cilj je da vidim ljude i da se lepo provedem.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja svejedno neću jesti šta god je na meniju, svraticu tu malo jer cu biti u blizini tad da malo procaskam i to je to

Послато са E5603 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno da neko ne voli riblju čorbu :D

Evo npr moja žena, iz Valjeva je. Tamo ribu jedu samo za posnu slavu, to baš ako mora. Čorbu nisu ni na slici videli. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok ljudi, glavni problem nam je riblja čorba koliko mogu da vidim.

Ja volim čorbu ali kapiram da ljudi generalno ne vole ribu.

Ono što je objektivno problem sa čorbom je što će nekoga iz NI ili KG uhvatiti glad veċ kod Bubanj Potoka.

Najelegantnije rešenje je uzeti gotov roštilj i poslužiti ljude, kao što je bilo u NI.

To je moj predlog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I bonus predlog:

Umesto čorbe da nam skuvaju vojnički pasulj uz kupus salatu.

Ulazi nam u budžet, svi vole pasulj + zasitiće nas više nego riblja čoba.

Win-Win situacija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trenutno trebamo od gradskih vlasti da iskurblamo dozvolu da uopste parkiramo kola u okviru Strazilova...e sad jos da trazimo da se donosi rostilj gore, nema smisla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno Milutine nošenje gotovog roštilja ne vidim kao nikakav problem niti nešto što iko može da zabrani.

Ako veċ možemo sokove i plastične čaše možemo i roštilj tj. 2-3 stočića odakle će se ljidi služiti.

Gorepomenuta plastika je veċa pretnja za ekologiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Milutin-NS za prvi maj smo bili gore i rostiljali smo, koliko sam shvatio dozvoljeno je, samo su nam ujutru rekli da kola isteramo ispred na neki parking, a mi smo se parkirali i rostiljali bas ispod nekog restorana, doduse nisu bili sumo cuvari nego bas policija, koja nam je rekla samo isterajte kola da ni vi ni mi nemamo posle problem.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

realno, retko ko ce se buniti da se bilo gde rostilja ali nikome ne treba to smaranje da ti dodju gospoda i gase vatru, upropaste skup.....

 

Donosenje gotovog rostilja na bilo koju lokaciju nije zabranjeno.

 

Pitanje je samo koliko bi taj rostilj sad poremetio sve planove napisane gore.

 

Mene ako visa sila ne spreci, dolazim na skup pa makar da nema nista, da svako sebi nosi...... Volim da pojedem dobro ali to sad nije bitno, bitno je druzenje, koje istini za volju duze traje kad se ima sta prezalogajiti. Prvi ja kad budem gladan, ako nema sta da se pojede, iskuliracu pola sata / sat , a onda odoh da jedem nesto. (da ne budem pogresno shvacen-volim i riblju corbu da jedem)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 hours ago, Buca_Tipo said:

1. milutin NS

2. neshaoct

3. totti

4. Markobgd

5. Axic

6. Ivansd

7. Joshibeast

8. Stilisa

9. zrnke

10. kolega.jankovic

11. bane sa dva @@

12. stefankmn

13. Zhorz

14. milos.becejac

15. majstormica

16. zlatko91

17. Mile

18. Chela

19. Boki

20. Sulc

21. Sedla

22. Zunto

23. Dule 021

24. Bingodalton

25. Sunjalo82

26. Dezurni

27. Asterix

28. Statichawk

.

.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Milutin-NS said:

Trenutno trebamo od gradskih vlasti da iskurblamo dozvolu da uopste parkiramo kola u okviru Strazilova...e sad jos da trazimo da se donosi rostilj gore, nema smisla...

 

Po ovome sto si ti napisao, ispada da od gradskih vlasti treba da trazis da donesu rostilj. :D

 

Mislim da i sa aspekta druzenje je rostilj na licu mesta mnogo bolja varijanta, u restoranu kad se sedne, ogranicen si da pricas sa par ljudi oko sebe i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...