Jump to content
FAS Goran
neshaoct

22. Zvanično FLCS Okupljanje

Recommended Posts

NEDELJA 02.10.2016. U 10:00 na parkingu kod hotela Inter Continental

 

zza1560.jpgzza1561.jpg
 
Tačno na parkingu prekoputa zgrade Genex apartmana:
 
zza1562.jpg


Čim se skupimo, a najkasnije do 10:30 krećemo do Stražilova (par km iznad Sremskih Karlovaca), ili ako vam je lakše okolina Novog Sada, gde će biti Okupljanje.

 

Nije važno da li ste nekada bili na Okupljanju, niti je važno da li vam je i koliko sređen auto. Dođite da upoznate ljude sa kojima kuckate na Forumu, da nick-ovi sa Foruma dobiju lica. Eventualni ''strah'' tipa ''nikoga ne poznajem, sa kim ću da pričam tamo...ostaću dugo, a nikoga ne znam'' i sl. nije na mestu, jer ćete već kod Intera upoznati ljude...a, razgovor uvek ide lakše uz jelo i piće. Pričaćete o vašim automobilima, a pričaćete kasnije i o ostalim stvarima, videćete...svi smo mi nekada došli prvi put.
Ovako to izgleda:

 

zza1570.jpg

 

zza1569.jpgzza1573.jpg

zza1571.jpgzza1572.jpg

 

 

Na Stražilovu je okruženje isto kao na Košutnjaku, dakle priroda, ima dovoljno prostora, parking mesta. Ideja je da se tu ostane par sati, priča, zezanje, razgledanje automobila, sve kao i obično...planira vožnja od par kilometara do  vinskog podruma Bajilo, Sremski Karlovci, na degustaciju vina....koji izgleda ovako:

 

podrum_bajilo 02.pngpodrum_bajilo 03.png

podrum_bajilo 00.pngpodrum_bajilo 04.pngpodrum_bajilo 05.png

http://www.somelijer.com/vinski-put-kojem-se-rado-vracamo/

 

Nakon posete podrumu vina, stiže na mestu Okupljanja jelo, odnosno roštiljsko meso, salate...

 

  • Dogovorite se (možete i u ovoj temi) za zajednički dolazak u Beograd kako bi podelili trošak goriva. Tražite one koji imaju ugrađen plin... :) 
  • Ako imate neku malu stolicu, možete je poneti.
  • Skup traje do...nemamo pojma. Dokle god budete hteli, dokle god ljudi ostanu, a ostaće.
  • Kao i uvek biće i više nego dovoljno hrane. Svako moći da pojede, popije koliko god želi. :D 
  • Cena po čoveku 800 dinara.
  • Devojkama ne treba novac, što znači slobodno možete doći sa suprugama, devojkama, sestrama, drugaricama...nećete plaćati za sve, njima je kao i uvek sve besplatno. :thumbsup: 
  • Bacite negde u memoriju telefona broj Kluba ako Vam zatreba: 069/111-FLCS (069/111-3527)
  • Ohrabrujemo vas da se upišete na temi kako bi mogli okvirno da znamo broj ljudi, a onda tako lakše organizujemo okupljanje. Naravno, možete doći i da se ne upišete, kao što možete i ne doći iako ste se upisali (jer vam je nešto u međuvremenu iskrslo ili šta već...)

 

--------------------------------------


Sva pitanja, svi dogovori, sva pojašnjenja koja vam trebaju, slobodno pišite, pitajte u ovoj temi. :thumbsup: 
Sve dopune (a, biće ih skoro sigurno) će takođe biti u ovoj temi napisane i editovan po potrebi ovaj prvi post sa tim informacijama. Masovni Email svim članovima foruma će ići početkom sledeće nedelje.

 

1. milutin NS

2. neshaoct

3.

.

.

.

 

 

Edited by neshaoct
izmene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi kad sam znao...<_<

 

 

1. milutin NS
2. neshaoct
3. totti
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10. kolega.jankovic

.

.

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. milutin NS

2. neshaoct

3. totti

4. Markobgd

5. Stilisa

6.Ivansd

7.Joshibeast

8.

9.

10. kolega.jankovic

.

.

.

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 minutes ago, joshibeast said:

1. milutin NS

2. neshaoct

3. totti

4. Markobgd

5. Stilisa

6.Ivansd

7.Joshibeast

8.

9.

10. kolega.jankovic

11.@bane@

.

.

Ja na taj datum treba da dobijem prinovu ali dacu sve od sebe da dodjem:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Stilisa Bajo moj begaj od petice, ja sam se pretplatio na tu poziciju. :lol: Tebe sam stavio gde ti je mesto.

 

 

1. milutin NS

2. neshaoct

3. totti

4. Markobgd

5. Axic

6. Ivansd

7. Joshibeast

8. Stilisa

9. 

10. kolega.jankovic

11. @bane@

.

.

.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da izjavim da su mi za ovaj skup javili roditelji mojih manekenki. Organizator ovoga skupa me je skroz odsekao. Za sada bojkotujem dok se neko od zvaničnika ne javi sa predlogom kako će ovu nesmotrenost da isprave :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se i ja javim :)
Ideja je bila (moja i Nesina) da se malo promeni koncepcija, tj. da se ne ide na rostilj i pivo, onako kako smo navikli, vec da za tu neku cenu od 700-800 dinara koliko nas izadje rostilj idemo malo drugacije...Karlovci, Dunav...riblja corba, mislim da ima smisla.
Prvi razlog je bio taj da promenimo, a drugi je taj sto sve lokacije slicne Kosutnjaku u blizini Novog Sada se svode na Frusku Goru, e tu je zackoljica, zabranjeno je rostiljanje, ajd sad da smo otisli negde gore na F. Goru, postoji mogucnost da nas ne bi nasli neki tipovi u nekim sluzbenim Ladama Nivama, prvo rizik je hoce li ili nece naici, a drugo ako se popnemo negde 15-20 km gore u F. Goru, isto toliko km smo od prve prodavnice ukoliko zafali koje pivo, sok, cevap itd. Zato smo se odlucili da mesto "parkiranja" bude Strazilovo, ali koliko znam ovi isti u Ladama cesto obilaze tu, cak ima i neka sumska kucica, mislim da ima i neki cuvar ili im je tu neka njihova zgrada...tako da rostiljanje tu - nema sanse
Tako da eto, kao sto je rekao Nesa, nalazili bi se u Karlovcima, ima lep parking, odatle idemo gore na Strazilovo, vozimo se par km kroz Karlovce do gore...parking je dovoljan i lep, a odmah tu je i restoran pa ono kafa, caj itd.
Sokove, kiselu i to imamo svakako, to donosimo, a ono ako je neko za kafu...sedenje i to...

 

146273.jpg25642465.jpg51750851.jpgstrazilovo3.jpg

 

Tu smo 2-3-4 sata. Zatim, parkiramo dole na Dunavu, odemo kroz Karlovce do podruma vina. Tu nam moj kum malo isprica, podrum je star 150 godina, svasta nesto zanimljivo da se cuje, najpoznatiji je i najlepsi podrum u Karlovcima, videcete...u centru je jos patrijarsija, gimnazija, bogoslovija, mozemo malo samo prosetamo pogledamo...Karlovci su posebni

 

sremskikarlovci.jpgsremski-karlovci.jpgSremski-Karlovci-3.jpg1678647649519b6d1441872620176076_v4 big.jpg

 

Zatim se vracamo dole, setnja od 5-6 minuta, gde smo parkirali kola i tu je rucak...

 

20160416_141315.jpg2809151207_pasent3.jpgetno-restorani3625.jpgsala-za-svadbe-pasent-sremski-karlovci-696x464.jpg

 

Restoran se zove pasent, i za sada stoji samo kao zamisao, jer ipak kada budemo imali broj ljudi bar okvirno moram otici do restorana da vidim jel mogu da iznesu to za toliko i toliko ljudi, ako ipak kazu ne odmah pored je hotel/restoran Dunav, isto jako lepo mesto, oni prave svadbe za 300-400 ljudi tako da tu ne bismo trebali da imamo problem da spreme corbu za 40-50-60 ljudi. Pasent je lepse mesto,zato sam prvo to izabrao, ali kazem videcemo

To je to u principu, manje, vise...ako imate neka pitanja, preloge bila sta, kazite, nije kasno da nesto dodamo, oduzmemo, promenimo...ovo je za sada jos uvek sve  -u dogovaranju-

Edited by Milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. milutin NS

2. neshaoct

3. totti

4. Markobgd

5. Axic

6. Ivansd

7. Joshibeast

8. Stilisa

9. zrnke

10. kolega.jankovic

11. @bane@

.

.

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dežurni sa manekenkama kao Čenga iz složne braće

Što se mene tiče, ovo sa restoranom je daleko bolja varijanta od solo roštiljanja

A i same lokacije koje se posećuju su sjajne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
33 minutes ago, Dezurni said:

Samo da izjavim da su mi za ovaj skup javili roditelji mojih manekenki. Organizator ovoga skupa me je skroz odsekao. Za sada bojkotujem dok se neko od zvaničnika ne javi sa predlogom kako će ovu nesmotrenost da isprave :)


Ja se tebi izvinjavam, evo javno. Jeste tvoje podneblje, ali znas koliko nista ne postizavam :) predlog...hmmmmm, dobices glavu od sarana na tanjiru :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, Dezurni said:

Neeema veeeeze. Setićeš se ti mene kada te izbace iz opštine :D

 

Nigde JA ne idem. IDEMO! Idemo u opstinu, idemo da gledamo deltu, idemo da pijemo pivo...itd

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...