Jump to content
FAS Goran
Marko KG

19 zoll Alfa GT JTDm Nero

Recommended Posts

Pozdrav kolege :welcome: Ja sam stari član ovog foruma,jer sam 2010-te vozio Stila JTD na Abarth 17,kao što je i sama slika na avataru,čak postoji i tema ovde ali to je sada nebitno.

2013-te sam prešao na novo ludilo sa JTDm motorom pa sam odlučio da to sada predstavim na ovom forumu.

 

2013-te sam otišao u Svajcarsku da kupim automobil koji sam tada zacrtao u glavi i koji sam našao na njihovim oglasima. Dakle,toliki put sam prešao na samo poverenje vlasnika i kada sam video i provozao automobil bilo je :w00t:

Crna Alfa GT zakucana H&R gewindama,swiss chiptech 190 konjskih snaga,bež koža unutra,19 inča Mille Miglia felne sa profilom 235/35 zr19,Bose ozvučenje itd. Kada sam probao auto prvi put nisam znao dal' bolje ide ili bolje drži krivine. Auto je kao pegla,direktan na volanu i kad se volan minimalno pomera. Za ovoliko godina koliko je kod mene uglavnom sam radio servise,održavao automobil,menjao sitnice ali glavno je da se i dalje vozim bez i jednog jedinog problema do sad. Toliko od mene :lol:

 

DSC_1497.jpgDSC_1501.jpgDSC_1698_2.jpg

DSC_1702_3.jpgDSC_1800_2.jpgDSC_1832_22.jpg

DSC_1841_2.jpgDSC_2106.JPGDSC_1811_2.jpg

DSC_19622.jpgDSC_20744.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video je Sava mnogo puta na arcs :)

Nema sta, dizajneri iz kuce Bertone bi izbalavili kad bi videli ovaj auto ovako spusten u kombinaciji sa ovim felnama :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolji GT koji sam do sada video. Samo mi nije jasno kuda ti voziš ove gume, koliko puta mesečno ispravljaš felne... :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video je Sava odavno na arcs :D Naravno respect i za njegovu GT,auto iz salona bukvalno.

Verovatno i sami znate odgovor kako vozim ovo i gde. Iskreno moram da biram put po kome ću ići,i mora da se vozi pažljivo. Imam drugi auto sa kojim završavam sve potrebe tako da je ovo samo za moju dušu :wub: Inače nikad do sad nisam ispravljao felne da kucnem u drvo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto bi se reklo superautomobil:yes,imao je pre nas drugar Marko aka podvarak,jednu ovakvu samo benzin 170 konja,vrhunski auto,sedeo sam par puta na vozacevo sediste,ozbiljan i mocan auto

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opasno dobro izgleda :thumbup:

4 hours ago, Marko KG said:

 

@SikterBre Iz Bresnice sam :D

 Vidim poznata mi okolina na nekim slikama. Tu smo u komšiluku, ali nisam vidjao auto do sada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz Bresnice? I ja sam ,nisam video ovu zver u naselju ili si na njoj pre imao manje felne? Inače auto je vrh!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niste videli jer ga retko vozim,svega 19.000 km za još malo četvrtu godinu kako je kod mene. Izadjem vikendom do grada i eventualno da je provozam. Inače hvala momci :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna alfa.:thumbup:Nisam je ni ja vidjao po gradu.Da sam je video sigurno bih je zapamtio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala :D Drago mi je da se moja Alfa svidja i ostalima,a ne samo Alfistima :cheers:

Edited by Marko KG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...