Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Na trećoj slici je nešto što je ređe za videti od čudovišta iz Loh Nesa - Zhorz bez piva u ruci

Share this post


Link to post
Share on other sites

gde su nalepnice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, totti said:

Na trećoj slici je nešto što je ređe za videti od čudovišta iz Loh Nesa - Zhorz bez piva u ruci emoji3.png

Vidis da razmislja da li da nastavi zajecarac ili da predje na jelen :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Megane jos uvek radi :D

 

Za vikend se vozio Rumunskim drumovima, nije bas isao u otadzbinu al da kazemo u tazbinu :D

 

Ide to sve fino i lepo, sada nakon dosta vremena mogu da kazem da najveci utisak ostavlja tisina u autu i sedista koja su bolja od onih u Stilu (sto i nije tesko). Potrosnja, gepek, navigacija, sve na svom mestu, sve bas kako treba pa i vise od toga.

 

Dobio je mali update koji ce izgleda postati tradicionalan na mojim automobilima

 

IMG-1475658700023-V.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deda je mislio na potrošnju ulja.

Vidiš da te zajebava :D

Sent from my F3311 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istini za volju, Megane jeste udoban i tih auto. Ali tih i miran, reklo bi se... Ne cima kao Stilo :)

Ja sve nesto tu i tamo vozim neke aute, i svi mi gori od Stila. A kao novi auti. Eto vozio sam pre neki dan Skodu Rapid 1.6 tdi. Bljak. Da mi daju da biram novu Skodu ili polovnog Stila, uzeo bih Stila. Rapid mi nekako deluje kao igracka, ne znam kako to da opisem...

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, kolega.jankovic said:

i sedista koja su bolja od onih u Stilu (sto i nije tesko)

Vala bas, jedna od osnovnih karakteristika za sve Fiate.

Mada, moram da priznam, bez obzira koliko sedista jadno izgledaju na prvu (i estetski i onako sa slabom bocnom potporom, kratkim sedalnim delom...) - ni posle 10-ak sati voznje nisam izlazio umoran. Valjda je to zasluga JTD-a, da odvraca paznju sa tipicnih zabarskih brljotina i fail-ova :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da vozim samo njega, pa i da kazem da sam oguglao. Bogu hvala, teram svasta od novih sluzbenih, matori preferira i vozi Francuze pa stvarno imam sa cim da uporedim...

Opet kazem, koliko jadno sedista izgledaju na prvu, neocekivano su solidna u eksploataciji. Bar sto se mene tice, a vozio sam i po 10h u cugu (samo sa pis pauzom :)) bez neke zamerke.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi, pa meni ta sedista nisu ni malo smetala, ali ... Nije ni svacije dupe isto :)

Kad sednem u bratov auto uvek kukam kako su mala, uska i tvrda sedista.

On sedne u stila i kaze tesno mu, a sedista tvrda. A jbg sad :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...