Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Bio sam flexibilan po pitanju motora ali zelja je bila 1,5 pa cak i ovaj bas, ali uzeo bih ga i da je bio 110konja.

Opela sam i ja gledao, simpatican unutra, ali nikako ne volim opela ni taj motor.

Kad smo kod ogavnog, 308 karavan je vrhunski primer ogavnosti. Hatch je vec nesto drugo ali unutra nekako staro.

Gledao sam i C4 ali.....pa cena/oprema je bila presudna da odustanem od njega.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad zamislite 308-cu karavan pozadi i Alfu 159 karavan :D

Izvinite na offu-ali nisam mogao da odolim. Nedavno videh i jedan i drugi na parkingu, i kazem leleee...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je, sve se svodi na ulozeno-dobijeno, pa cak i ako tal gadni 308sw sluzi svrsi za pristojan novac, sto da ne, ja sam ga vozio unutra je prilicno tih i udoban, ne znam, za astru bi mozda trebalo sacekati novi 1,6....

Kad vec ofujem.... Ima li onaj opelov 1.4turbo benz., kakve veze sa fiatovim 1.4t-jetom?

 

Edited by hansf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa u pravu si Jankoviću,ja posle Gp ne znam šta bih uzeo,možda neku 159 ili neku Deltu .... ili ... nije veliki izbor

Setih se dok ja zamenim Gp ,Tipu će taman da padne cena i možda neki 5 door Tipo npr 1,6 mjet,mali off

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve cestitke na kupovini, oduvek mi je taj Megane bio simpatican, posebno karavan. A sto se tice 308-ice, bio nam je u redakciji na supertestu na 6 meseci, vozio sam ga na stazi, instruktori su nam rekli da ne stedimo ni kocnice ni nosace motora i tako smo ga i terali! Iznenadjujuce da jedan karavan tako lezi! Ja sam se raspametio! Dizajn je vec individualna stvar... Da je unutra nekako staro tu se ne bih slozio, vise je cudno, ja nisam mogao da se naviknem na naopaku obrtaljku, volan mali, nizak, menjac mu je cak bio i precizan (kako u pezou zna da bude)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega da ti cestitam i ovde na kupovini novog kolege, verujem da ce sasvim adekvatno zameniti Stila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jankovicu i ja se pridruzujem cestitkama i neka te  sluzi dugo godina,kao stilo,a ode ti skroz iz Italy familije

jako lep,auto,uzivo meni ovaj megan i neizgleda kao karavan,super auto

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, totti said:

S' tim što ti pričaš o novom modelu, a oni o prošlom emoji4.png

Uh,  moja greška, jos se čudim što nagrdiste dobar auto,  a taj stariji je rugoba gde god da ga pogledaš! Ali da ne offujem... 

 

Nego kaži mi kolega,  jel smeta noću instrument tabla,  deluje mi kao da izbija oči,  a da je lepa,  jeste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mu jos zena dozvolila da se svrcka nocu.

:D

Edited by Ivan BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto kolega nije spomenuo... Enterijer je fantastično očuvan i ako za nešto može da se kaže da je bukvalno kao novo, onda je to ovaj Megan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, znaci to je onaj Megan sto ga vozila baba u Nemackoj, ovaj, Francuskoj :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aha, znaci to je onaj Megan sto ga vozila baba u Nemackoj, ovaj, Francuskoj

Sva nasa kola iz uvoza su vozile babe subotom na pijac i nedeljom do crkve nego je ova bila ateista pa ga habala upola manje....samo do pijace😉

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...