Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Al' stvarno! Kako sam se samo razocarao! :( Oktavija je vec druga prica, ali Rapid je...ma bezveze. Slabije ide od Stila, ne lezi nista bolje, sedista onako, ona odvratna plastika svuda gde god pipnem. I kontam da bi za tu kantu trebao dati bar 3 ili 4 polovna Stila. Pa pre bih pukao kintu i nabudzio Stila (B6 amortizeri, opruge, najbolje gume, cipovanje, a jos bi mogao i sedista da sredim) nego da vozim golog Vapida pa i da ima 25 godina garancije.

A kad smo kod Megana, drugar mi vozi Megana 2 benzinca, uvek me odusevi tisina u autu a i rupe bolje upija od mnogih ostalih auta. Samo sto dosta trosi, pogotovo u gradu.

Isto imam dobro misljenje o Ford Mondeu, tdci, fino napravljen, dobro lezi, nije bucan a brz i jak...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ovo sa Mondeom te izvuklo u mojim očima

Jednom sam vec negde spomenuo da sam umesto Stila zamalo kupio Focusa. Ponekad mi zao sto nisam. A onda sam seo u Mondea...i..ako nekad budem prodao Stila sa dovoljno kinte za bolji auto, to ce biti Mondeo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja zamalo Focusa da kupim umesto Stila.

Nego bre@vix druže, Stilo loše leži, sada i Rapid.

Ja sve više sumnjam da si ti trebao neke trke da voziš i da si promašio profesiju :D

Sent from my F3311 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo za ležanje je delimično tačno -  danak tome što je malo višlji a uži od recimo Oktavije,  ali da ne ide to nikako ne pije vodu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu toliko loša... verovatno su mnooogo bolja u Meganu

ali ovo je u 90% slucajeva auto za firme. Ne znam da li bi iko iole normalan kupiio Rapida kad za malu razliku ima Oktaviju koja je za Rapida auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni tada cuti..... Mada ima to svojih prednosti kao na primer-pogodis iskljucenje, ne odes u Suboticu, stignes prvi na skup......tako :D

 

Bre vas dvojica, to je prosecna brzina a auto put nije video, zato i jeste sve tako lepo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naravno, nece valjda da isprobava ubrzanje u preticanju na uzbrdici :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...