Jump to content
FAS Goran
debelizmaj

Gde staviti TAG - sve o elektronskoj naplati putarine (ENP)

Recommended Posts

3 minutes ago, bane1321 said:

I ovaj, @neshaoct zar nije zabranjeno citiranje posta iznad??:whistle:

Jeste, al' kad citiraš ceo post... :D a, ovako kad je samo deo posta u pitanju, onda ustvari time naglašavaš da se samo na taj deo osvrćeš/komentarišeš. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni 2000 traju 7 dana:D.Dopuna na naplatnoj rampi je min. 2000 ali na drugim mestima npr. benzinska pumpa možeš i manji iznos da uplatiš.

Mada nevidim šta je problem i tih 2000 din te pare nisu potrošene samo su rezervisana sredstva:D

Edited by @bane@

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema raspona.

Poneseš tag,

daš teti

,ona pita koliko?

Ti kažeš nagruvaj ga za 400 dindži

i klik imaš 400 kinti na tag-u.

Edited by @bane@

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema ograničenja.Ali šta ćeš sa 100 din na TAG-u?

Koji će ti onda TAG?:D

Edited by @bane@

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta ima veze 100 din bitno je kad dođeš na naplatnu a ona silna sirotinja staje u red a ti ko dingospo lagano na plavu zonu sve digitalno..Milina..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavljen TAG! Na EKO pumpi 1650 poena + 2000rsd, sa 2000rsd kredita!

Na ugovoru ne stoji ništa vezano za auto, samo ime i prezime i JMBG.

Na uputstvu je slika da se uredjaj lepi za onaj "tačkasti" deo šoferke, a vidim na autima koji ga imaju da je ispod njega postavljen... Šta savetuje te, gde ga turiti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavi gde hoces na soferku, mi u kamionima i ne gledamo gde stavljamo, jedino ako ta razlika u visini nesto ne menja

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čujem skoro da se TAG može sada vezati direktno za platnu karticu, odnosno da se u tom slučaju TAG ne mora više nikada dopunjavati, već se prilikom prolaska kroz naplatnu rampu automatski skida iznos putarine sa platne kartice sa kojom je TAG povezan. Zna li neko nešto više o tome?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu ti dati u ponedeBljak info iz prve ruke, JP putevi Srbije su 2 sprata ispod u zgradi gde radim :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skineš aplikaciju, registruješ se. Registruješ platnu karticu (najbolje karticu za kupovinu preko interneta).
Zatim odneseš ili pošalješ TAG u BG, ulica Neznanog Junaka 3 (Dedinje), druga zgrada od ambasade republike Nemačke.
Registracija TAGa košta 600 rsd, ali se taj iznos vraća - odnosno, odbija od prvog računa. Važno je napomenuti da se preostali iznos na TAGu zamrzava (ako si imao 200 ili 20 dinara, taj iznos ostaje zamrznut dokle god koristiš ENPAY).

Ko nema TAG, registruje se na app i naruči TAG, koji košta oko 2200 rsd.

Na svakih deset dana stiže ti profaktura sa specifikacijom i odmah sledeći dan kreće naplata dobijene profakture.

Nema svraćanja na pumpe, računanja da li imaš novca na uređaju ili ne - samo prođeš kroz ENP.

 

Koristim već dva meseca i zadovoljan sam kako funkcioniše. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sebi u glavu nekako utuvio da je to samo za poslovne korisnike... To je super!

Moraću da probam, ionako mi je blizu posla...

@Martin kako stiže profaktura? Mail ili poštom?

Edited by bane1321

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može li negde da se kupi samo držač za tag?  ISV, da pitaš dva sprata ispod?  :cheers:

 

Stari mi ostao zalepljen u autu koji sam prodao i sad mašem rukicama kad prolazim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...