Jump to content
FAS Goran
Petza

Alfa Romeo Giulietta - iskustva, saveti pre kupovine

Recommended Posts

@knezevic76 pa nije originalna, treba da bude valjkastog oblika kao i ona iznad za migavce i svetla, a ovaj tempomat sto je ugradjen  je pitaj boga od kog auta i modela a pitanje je i kako radi.

 

big-114387344_6075dc7d872647-420450316075dc4331d987-.thumb.jpg.85460babeed79a066b994a15ea7febb4.jpg

giulietta_super_technology-2_small.jpg

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/10/2023 at 8:33 PM, Ivan said:

Tempomat je takodje neki aftermarket, cudi me da ne ubacise original rucicu kada nije nikakav raritet u pitanju.

Vec napisah ranije... Radice to, nije nikakva nauka, par linija koje idu sa motornog kompa, napon sa kontakta i masa. Ugradili smo ih ko zna koliko...

Kad smo vec kod rucica, vidjao sam i ovo :D . Jeste OEM ali prepoznacete od kog/kojih prozivodjaca :) :

 

Untitleds.thumb.png.cebc5f311e56511211eaa2015f9ee127.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedna iz Subotice,lepo izgleda 2-0 dizel,mislim da ovo ide jako dobro,ima felne kao moja.Ima pristojnu opremu:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/21043851/alfa-romeo-giulietta-pogledati-tekst?attp=p1_pv0_pc1_pl1_plv0

 

556c4c4dbaea-1920x1080.jpg e29e737a9a0a-1920x1080.jpg 33c0e77efecd-1920x1080.jpg f4099fb97ee7-1920x1080.jpg

 

Edited by Ivan
Sredjene slike i format

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 hours ago, Decak Iz Vode said:

Ja sam otvorio link i oglas uredno stoji ^^

Meni je receno da je auto prodat, oglas verovatno stoji jer vlasnika mrzi da obrise, a mozda radi i benchmark trzista :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

eeew01.jpg eeew02.jpg

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/21230463/alfa-romeo-giulietta-16-mjt-top?attp=p1_pv0_pc1_pl1_plv0

 

evo jedna lepa djulijeta,sve mi je super,jedino mi je volan  sa prve verzije,ovo je vec ristajling model iz 2014te. Jos ima i vec ekran sa navigacijem

 

 

Edited by neshaoct
dodao slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spolja je top, al enterijer je nekako cudno prljav. Osim volana, sumnjivo je i sto nema natpis nazad. Pogledao bih je, al bih mozda poneo merac debljine laka ili poveo nekog limara sa sobom, ovo asocira na udes, al ne mora da znaci ofc... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kako su ovu navigaciju po sredini nekako uzasno upakovali. Kao da su dali nekom detetu da se igra ubodnom testerom pa gde je isečeno ubacili posebno one tastere za maglenke i odvojili centralni displej od gornje i donje ivice bas neskladno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, knezevic76 said:

nešto enterijer ne štima

Kako ne štima ? Ne gađa se sa godištem, ili zato što su sedišta štofana a obloge na vratima koža ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam , pravo da ti kažem, al mi nije to to. Ova je jedna od retkih da ima multimediju a da nema kožni volan.
Još kad ne bi bilo ovog spreja za plastiku , zbog čega je multimedija masna, pa da se vidi sve kako treba.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se nesto ne svidja ovaj auto, spolja ajde nekako ali enterijer musav, volan plastican sta znam deluje mi nekako napakovano ali ne mora da znaci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova Giulietta je je bila u nekom opasnom udesu, pogledajte kako je uvučen auspuh. 

 

asph01.jpg asph02.jpg asph03.jpg

 

Kolega Silenci ima fetiš ka najjeftinijim Giuliettama na oglasima :D

Ovo potvrđuje moju "teoriju" da dobar auto mora da se plati, sve što izgleda jeftino, jeftino je sa razlogom.

 

 

Edited by neshaoct
dodao slike sa oglasa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni ja je iskreno ne bih ni pogledao u oglasima, vec sa prvih slika mi deluje totalno odbojno. Ima izuzetaka, ali cim spolja vidim da nema hromirane lajsne oko prozora, znaci da je verovatno tanja sa opremom.

19 hours ago, Axic said:

A kako su ovu navigaciju po sredini nekako uzasno upakovali. Kao da su dali nekom detetu da se igra ubodnom testerom pa gde je isečeno ubacili posebno one tastere za maglenke i odvojili centralni displej od gornje i donje ivice bas neskladno.

Delim identicno misljenje. Iako im je enterijer takav kakav jeste, vec sto puta prezvakano - uvek su mi sa centralnom konzolom bile lepse i originalnije verzije pre restyle. Sa navigacijom koja "iskace" gore iz table. Jer je ceo dizajn originalno bio inspirisan retro fazonom, radio i dugmici poredjani ispod njega, trokraki volan i jos prilicno detalja bili su hommage prvoj Giulietti iz '60-ih.

A od restyle su bukvalno ubacili ekran samo da se "mune" negde na touch, izbacili dugmice ispod radija... Jedino sto mi je lepse je volan, ali su sa svim tim enterijeru oduzeli originalan smisao. Tj. na vec postojeci manjak kvaliteta (za premium segment koji je model gadjao), oduzeli su mu i dizajn i originalnost.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...