Jump to content
FAS Goran
Petza

Alfa Romeo Giulietta - iskustva, saveti pre kupovine

Recommended Posts

8 hours ago, TheWickerMan said:

Ova Giulietta je je bila u nekom opasnom udesu, pogledajte kako je uvučen auspuh. 

 

asph01.jpg asph02.jpg asph03.jpg

 

Kolega Silenci ima fetiš ka najjeftinijim Giuliettama na oglasima :D

Ovo potvrđuje moju "teoriju" da dobar auto mora da se plati, sve što izgleda jeftino, jeftino je sa razlogom.

 

 

ahaha,gledao ovu,jer je nova na oglasima,jer sve ostale djulijete su dosta na oglasima,ona je 2014to,al mnoogo mi cudno izgleda.I ja sam zapazio auspuh skroz je unutra.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dzimbo Meni se baš svidža, čak iako je crna, prava Alfa ... i na fotkama je više na dizalici nego na tlu ... :D

 

Nego, kaži kumu obavezno da obrati pažnju na desni nosač motora kad ode da je pogleda. 1.4t je jedan baš živahan motor, rasqrca ga dok si rek'o keks ... :thumbup:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Reacher Gilt said:

i na fotkama je više na dizalici nego na tlu ... :D

Hahahaha fora se sama namece, a vidis li da je na tockovima stigao do carine, samo pitanje cijim, zli jezici( @Axic) ce reci od slep sluzbe

 

"Dosao je na tockovima 1500km do carine"

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnogi pisu dosao na tockovima iz neke zemlje a ne bude tako, moze se lako videti u papirima koji idu uz auto, postoji potvrda o prispecu vozila i tu pise kako je auto stigao na carinu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma daj pre par dana smo revizirali onu crvenu  bez ekrana mozda ali isti auto identicno sve bila oko 8k i to je mnogo. Kao felnitza ovo ono :D , nije mu lose godiste ali bas toliko da je za tu cenu ... ma kakvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kacio je ovu vec neko u drugoj temi - ali @silenci nam se evidentno popravlja po pitanju izbora polovnjaka za ovaj topic :thumbup: . Ocigledan je pozitivan uticaj foruma... Samo ne moras sad u drugi ekstrem, pa da furas samo ove najskuplje :stuart: .

1 hour ago, nemanja84bg said:

za ovo 15 000e ? hahahhahaha :D pa nije to rols roys

I ti nasedas na trgovacki psiholoski trik :P - start je na skoro pa 16 soma, da te ispravim :) .

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan au brate hahahaha :D ma nek idu u rudnik da rade i zarade da vide malo kako je prva druga treca prvi o masnu sipku u cetiri i trideset ujutru ... da vide malo ,a onlajn ovo ono kao gospoda se frljaju sa nekim cenama sacuvaj boze :lol: , nema veze moze na ripit opusteno za nas koji propustimo ove univerzumske zvezde ponude :D joj mora se negde  iznapijati od smeha odma brankov most dole pa prva levo do obale ,bacim sve u persun :D

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Ivan said:

Kacio je ovu vec neko u drugoj temi - ali @silenci nam se evidentno popravlja po pitanju izbora polovnjaka za ovaj topic :thumbup: . Ocigledan je pozitivan uticaj foruma... Samo ne moras sad u drugi ekstrem, pa da furas samo ove najskuplje :stuart: .

I ti nasedas na trgovacki psiholoski trik :P - start je na skoro pa 16 soma, da te ispravim :) .

 

a moram da se popravljam,učim ide na bolje.Ova jeste poskupa,al mislim da vredi,jbg kad u siromasnoj zemlji zivimo.

AL  meni se svidja,al ne vredi ni jedan auto na oglasima koliko meni vredi moja musava:thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deluje mi kao vrlo pristojna ponuda, obzirom na godiste a i oprema je pristojna (koliko vidim fali naslon za ruku i UConnect 6.5").

Jos da je benzinjara, debelo bih se zamislio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, Nikola031 said:

koliko vidim fali naslon za ruku

QV sedista nemaju naslon, to im je "mana" (uz to sto zauzimaju i prilicno mesta, ali i izgledaju boli glava)...

Steta sto nema fabricke ksendze, uz pomenuti 6.5'' Uconnect.

Nesto je sumnjivo jeftina u ovom ludilu sa cenama, treba videti zasto... Mislim da se to i pominje u opisu. Koga zanima, bar je lako pogledati u BG, na Bezi je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je bas povoljna cena. 

Gledao sam nedavno cene preko i ne znam kako je uspeo da postigne ovu cenu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je suditi po slikama ne bih je ni pogledao, ne kontam u 21. veku kako neko moze da postavi ovako ocajne slike kao da je slikao mobilnim telefonom od pre 15 godina, plus mokar auto.

Malo mi bode oci ovaj ekran u autu, ovako mali mi nekako bas lose uklopljen u celu pricu table da deluje bedno.

Sto se cene tice i ja se cesto pitam gde je tu zarada i kako se uklope sudeci po cenama ovih automobila i ovog godista preko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"OVA CENA JE U PREDPRODAJI JER IMA PAR NESAVRSENOSTI I IZISKUJE SITNA ULAGANJA."

Meni bi ovo bio alarm, ako se napiše sitna ulaganja, znači da ima krupna ulaganja. Zato verujem da je cena ispod svakog proseka.

 

Edited by Ivan
Sredjen format

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da zavisi za sta trazite kola :D 

Da gledam QV za vikend-projekat auto bilo bi mi i drago da ima nesto da se cacka i sreduje. Da gledam auto da bude odmah spreman za put verovato bih preskocio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...