Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Danas stavljeni novi zadnji diskovi i plocice, dihtung dekla ventila.. I zamenjena ona celjust sto nije valjala :D Toliko za danas, od ponedeljka se petljam sa alternatorom i anlaserom :)

 

IMG_20160813_172405.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, nisam stigla.. To cu sledece nedelje uz prednje diskove i plocice, svakako ce da mi stoji auto bez alternatora pa cu mu menjati i ulja, da pogledam dobro na sta lici auspuh i neke sitnice sto se tice limarije i ostalih detalja... Ako sve bude islo po planu, od sredine septembra moze i na neki skup kad bude bas sve kako treba. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno... To sam videla kad sam gledala onu celjust koja je procurela, sajla je otisla skroz, ni ne vraca kako treba.. A diskovi i plocice, uzas, trulo i neravnomerno troseno.. Ma strasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam malo zbunjen.

Jel ovaj HGT voze Irena ili Viktor?

U svakom slučaju nek vas dobro služi i da se nauživate ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra!

 

Daj sliku enterijera, koja su to sedišta (ili samo jedno sedište)

 

I pošto smo svi prijatelji na forumu, napiši koliko je šta koštalo do sada, nema razloga da krijemo troškove. Cene daj redovne, cene delova i koliko bi ruke koštale da se to uradi, pošto predpostavljam da dosta toga V radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/31/2016 at 8:40 PM, silenci said:

ja ovog punta vidjam po surcinu ako se nevaram,znam da je bivsi vlasnik iz surcina,al sve u svemu odlicno izgleda

 

sedista su obicna kao sa sportinga, samo su nasloni za glavu zamenjeni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf nikako ne stižem da se javim... :) Radi se stalno nešto oko auta... Zamenila sajlu ručne (Akron), prednje levo kočiono crevo (Ate) koje je puklo u vožnji i kočiono ulje, Valeo dot 4+.. I dalje nailazim na svašta. Sredila auspuh, stavila novu pletenicu jer od nje nije ostalo praktično ništa koliko ju je prethodni vlasnik kidao na putu. Prednji vezni lim je sređen i ofarban, branik koji je bio loše gitovan i farban je takođe šmirglan, gitovan i ofarban... Rešen problem sa variranjem obrtaja, problem je bio u žicama maf senzora i jedna dizna se raspala pa sam stavila novu. Nov Pro Atomic akumulator od 56 ah. Narućila kompletan enterijer od Sportinga da zamenim prednja sedišta koja su bila u očajnom stanju, izlomljena iznutra, loše varena i uopšte u krajnje lošem stanju... 

Promenila sam i motorno ulje, Total Quartz 7000 10w40 i filter ulja. Nabavila sam i dobar varijator, to čeka do velikog servisa. :) Oko limarije ima posla, krilo koje je bilo izudarano sam novo nabavila - treba samo da se ofarba... tako da za sad stoji. Takođe su sređeni i xenoni, morimoto projektori, polirani farovi... Za sad čekam prednje diskove i pločice i svećice da stignu... Biće i slika u narednih par dana :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne smem ni da stavim na papir sve stavke :D Ali planiram da ga zadržim, da ga sredim skroz, pa koliko bude, šta da se radi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaista pohvalno, ne za zenu, za muskarca. Mnogi na forumu nisu tako pazljivi sa autom. Samo napred i da te sluzi kako si zamislila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa hvala svima. :) Biće nešto od tog auta...

Volim da radim oko njega, odvojim vremena zavisno od slobodnog vremena koliko ga imam zbog posla... Ali sve što mu radim, volim da radim sama. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas sam vas video,cekao sam da se ukljucim na put ka surcinu kod Holivuda,kad sam spazio maskirnu haubu belog HGT,odlicno iggleda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...