Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Danas sam malo cackao oko enterijera, otkrio sam da je ovaj auto ekoloski, go green. Podrzava ocuvanje zivotne sredine. Eh sada da ne bude tako malo drvce
resio sam da stavim vece, mislim da se uklapa u enterijer, plus se lakse menjaju brzine, otkrio sam ovo  tako sto sam imao utisak da je menjac malo drven.

Pozz :D

 

13866936_1052736168142078_459729368_n.jpg13866989_1052736184808743_1181859949_n.jpg13874673_1052736171475411_470046191_n.jpg13672365_1052736201475408_118288701_n.jpg

 

Go-Green_IMAGE.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavljen novi MAF juce, ociscenje svecice, radi lepse ne pali gresku. Stize mi danas i fabricka kutija filltera sa pratecim crevima...

K&N koji je bio na autu je bio pored ventilatora i kada je zagrejan auto duva vreo vazduh u njega..

Stavio normalnu rucicu menjaca haha, nije wood fazon.. Ostao dihtung poklopca ventila za sada, uljave svecice.

Zamenjen cilindar kvacila Sachs u kabini, u motornom prostoru drugi moze da prodje. Led instalacija sredjenja privremeno, sve bilo izolovano kao da su hteli da se zapali.

Ostalo da se poveze osvetljenje table normalno sa pozicijama a ne da se pali na prekidac svetla u kabini.. I tako..

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, ViktorBG said:

Stavljen novi MAF juce, ociscenje svecice, radi lepse ne pali gresku. Stize mi danas i fabricka kutija filltera sa pratecim crevima...

K&N koji je bio na autu je bio pored ventilatora i kada je zagrejan auto duva vreo vazduh u njega..

Stavio normalnu rucicu menjaca haha, nije wood fazon.. Ostao dihtung poklopca ventila za sada, uljave svecice.

Zamenjen cilindar kvacila Sachs u kabini, u motornom prostoru drugi moze da prodje. Led instalacija sredjenja privremeno, sve bilo izolovano kao da su hteli da se zapali.

Ostalo da se poveze osvetljenje table normalno sa pozicijama a ne da se pali na prekidac svetla u kabini.. I tako..

 

A ko bi rekao, jel da...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je bio markov punto, auto je u poprilicno ok stanju, kao i svaki polovan auto ima ulaganja, siguran sam da je milutinov dosta bolji ali i cena je drugacija ..... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja hteo da menjam Punta za ovog HGT, al taj Marko nije hteo. Koliko vidim mozda i bolje, mada sve se to sredi. Cestitam na kupovini, i da predjes puno km :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...