Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
silenci

Georgia/Gruzija

Recommended Posts

Ja ne pricam napamet nikad. Pogledaj primorje na sta lici sada , onda mozes da zamislis sta ce da bude za 2-3-5god. :)

I ne gnjavite me sad veliki nacionalisti jer sam stvarno slucajno lupio destinaciju a sad se nadovezao na Tottijev post :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, MS PK said:

Ja ne pricam napamet nikad. Pogledaj primorje na sta lici sada , onda mozes da zamislis sta ce da bude za 2-3-5god. :)

I ne gnjavite me sad veliki nacionalisti jer sam stvarno slucajno lupio destinaciju a sad se nadovezao na Tottijev post :)

Mnogo se ulaze u turizam. Znam cak da i nasa glumica Zlata Numangic dole ima restoran na njihovom primorju i da radi svake godine sve bolje. Sto kaze Mica, za 4-5 godina ce to biti jedna od jeftinijih destinacija za letovanje, pogotovo kad se spoji auto put Nis - Pristina koji je uradjen (od PZ do Podujeva) sa njihove strane. Sad se jos ceka nasa strana ka Magarevu (PK) i Nisu da se napravi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugar koji radi u jednoj velikoj građevisnkoj firmi mi je još prošle godine rekao da bi voleo da ga pošalju u Gruziju, Tbilisi. U prvi mah nisam verovao gde želi da ide, s obzirom na skorašnji rat i  situaciju u zemlji, ali kad je počeo da mi priča o gradu, istoriji, iznenadio sam se koliko gruzija nije loša destinacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/11/2016 at 4:33 PM, silenci said:

Znam za ovu Crkvu u Kazbegiju.

To je Gergeti Tsminda Sameba, ;) jedna od najikoničnijih i fotogeničnijih u Gruziji

Yn

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha jeste ta je

sinoc sam citao,decko je prosle godine isao u gruziju motorom od 125 kubika,ima tema na bj bajkers,samo sto ja nisam registrovan pa nemogu da pogledam slike,al citao sam temu,svaka mu cast

DSCF1599.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/11/2016 at 7:39 PM, lufti said:

Svaka cast na odvaznosti i avanturistickom duhu!!!!

 

Ma država kao država, ništa manje sigurnija nego Rusija. Moj kum radi 2 godine u Gruziji, nema nikakvih zamerki osim već pominjane lepote Gruzinki :D

Pošten narod, skroman, pravoslavci. Za nijansu im se razlikuje kuhinja od evropske, ali navikne se čovek na sve. Zvao je i mene da dođem ali ja sam video već Crno more sa ruske strane pa me ne privlači.

Share this post


Link to post
Share on other sites

more im je krs,sto jest ,jest,al imaju bas dosta prirodne lepote,to najvise vredi videti,a narod je posten,jako pobozan,crkava koliko hoces  i eto bio sam 8 dana i nikakvih problema nismo imali.A naravno nisu nesto lep narod,malo sam video lepih devojaka

Drugar je sad bio u februaru ponovo u Gruziji I Jermeniji,isto predivna,al siromasna zemlja

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam,videcu ako budem tamo isao ikako,al bi voleo,planina Ararat je verovatno i simbol Jjermenije,al im ga pusti Turci uzese,ogromno velika planina,a i Jereva ,barem po slikama je zanimljiv grad

A Tbilisi je bas zanimljiv grad skroz,nesto izmedju komunizma i istoka,a ima i evropskog malo uticaja,a plus sto su Gruzini jako pobozan narod

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...