Jump to content
FAS Goran
gile90

Lancia Delta Nuova 2.0 MJet - pola duva toplo, pola hladno

Recommended Posts

12 hours ago, samir.hanusa said:

Da li neko prodaje nov motorčić klime za Lanciu Deltu 2012

Isti pasu i sa Fiat Brava, pre ces tu naci. Ovlasceni servisi imaju u kompletu da prodaju. Vidi u eper listu kompatibilnisti, ako se poklapaju, naruci od ovlascenog. Bogunovic vise nije ovlascen kod Fiata, da znam. 

Link ovl servisa. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na odgovorima.
Ako neko prodaje motorčić za digitalnu klimu za Lanciu Deltu 2012. ili zna nekog, neka javi.
Dakle, u pitanju je motorčić za regulaciju toplo-hladno.
OEM 46723704 ili OEM 7777365916 koji važi od 10.2008.
Samo provereni motorčić.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da je ova tema uvek aktuelna, kolegi @brdaus sam pisao u vezi plastika za klapne ako ih naravno u medjuvremenu nije prodao pa cekam na odgovor.

 

Druga solucija mi je Bogunovic ali kako mi danas rekose ne praktikuju da salju brzom postom da salju (cena seta oko 3150 din) pa sam ovom prilikom hteo da zamolim ako neko zivi u blizini i rad je da ode, preuzme i posalje, bio bih jako zahvalan.

 

Trenutno mi je auto kod majstora pa cu sutra znati da li je jos nesto osim tih plastika za zamenu, po njegovim recima, moze se putem dijagnostike naslutiti/znati okvirno sta se menja.

 

Za sada, trazim nekog od kolega kao rezervu ako mi zatreba set od Bogunovica.

 

Unapred zahvalan.

Edited by rage_man

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, rage_man said:

i rad je da ode, preuzme i posalje, bio bih jako zahvalan.

Ako zatreba pomoc, slobodno racunaj da je poslato ;) .

Proveri samo prethodno imaju li trenutno na stanju. Ako nemaju, ceka se oko 2 nedelje. Mozda se kod njih ostavlja i depozit 10%, ne secam se vise, dok je nas Milance radio tamo nije trebalo. Ni to nije problem, naravno. I proveri vazi li jos klupski popust od 10%.

Pa javljaj na PM ako zatreba pomoc oko delova za reparaciju. Ostavljao sam negde po forumu OEM broj seta, slao sam vec ljudima.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivane veliko hvala, cimao sam te za gomilu saveta pa mi iskreno bilo glupo za jos i ovo.

 

Lm, danas sam zvao i rekli mi da to uvek imaju na stanju, depozit nisu trazili a za popust nisam pitao, uplatio bih elektronski novac njima ili tebi kako ti bude odgovaralo.

 

Natrcao sam na neki post sa OEM brojem i mislim da ga imam, cini mi se da mi je u danasnjem razgovoru gospodin pomenuo da moze i preko broja sasije.

Mislim da cu te stvari zavrsiti samo da majstor sutra javi stanje da znam na cemu sam i da li mi je jos nesto potrebno osim famoznih plastika, valjda su motorčići ispravni bar se nadam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
49 minutes ago, rage_man said:

Ivane veliko hvala, cimao sam te za gomilu saveta pa mi iskreno glupo za jos i ovo.

Da mi je problem, ne bih ti ni nudio da pripomognem ;)

Depozit pominjem ako se narucuje nesto sto nemaju na stanju, tj. treba da se poruci i ceka 2 nedelje. Mislim da mi je neko skoro pominjao. Ako imaju na stanju, odlicno, jedan odlazak.

Ako zatreba pomoc samo javi - kupujem ti i saljem PostExpressom (a moze i licno ako ti neko ide do BG). Ti samo plati otkup, javljaj na PM da ne davimo tehnicku temu ;) .

 

PS: Evo ti i sifra seta za reparaciju, imas i na ovoj temi. Ostavljao sam ranije, naravno isto je za Deltu i Bravo (i pre i posle restyle).

Jedino sto u kompletu nemas su poluge klapne za recirkulaciju (ako je to u problemu):

On 5/18/2020 at 1:41 PM, Ivan said:

Otputova set polako put Zrenjanina :) . Ako nekome zatreba info - redovna cena u Bogunovicu je trenutno 2020 din.

 

180520207106.thumb.jpg.d2bb9138c9c1072f3df98ce329b564a8.jpg   180520207108.thumb.jpg.c74a2d0b8e1653470ec632d95bec66c5.jpg

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...