Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav drugari i srecna vam nova godina...imam dva pitanja :)prvo, da li je u prilogu ovo normalna temperatura(radna),vozen jutros od 4 do 7 po zimoci ovoj :) mlako greje..ili je tempomat arrivederci??

I drugo..primetio sam da mi je crklo suvozacevo oboreno svetlo..elem kupim ja lepo H7 sijalicu..otvorim poklopac i sve mi se rasprsilo u delove haaha..pricam o malim buksnicama sto idu na nju ako me razumete..

Da li da jurim elektricara ili neko od vas zna ovo da napravi ako nije veliki posao :) casticu neko pivo :) poz.

20170106_062240.jpg

Edited by cuore_sportivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapiram da je tako...od.ponedeljka.idem jedan dan da ga zamenim. I cale kaze nemoguce da.nije doterao do radne..mada..prekljuce mi je dosao do pola i grejao je kao lud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hocu brate! Taj mi i porucio moj majstor :) bre smrzoh se jutros :) da li mi mozes ti pomoci oko sijalice? Ili da izmaltretiram majstora hahaaha. Kakav je to smeh bio...kad sam skinuo plastiku da zamenim sijalicu i kada se sve razlokalo haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sijalice jbg vozi na poziciju i maglenke, sto vidim da vec radis.  :D

 

Mogu za nuzdu da prodju kao dnevna i kratka jer se nalaze odmah pored kratkog svetla. Od ponedeljka trazi negde na otpadima buksnu i kod majstora zameni, nemoj da se mrznes za 500-600 dinara ne bi li sam zamenio. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno. :)

 

E da, pogledaj AP sport i tako neke radnje za ono oko sijalice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od ponedeljka..iovako cale vozi njegovu 159 da.menja.lager :) pa cu taman i ja da davim majstora za ovo...zamisli..lager tocka 14.000..ima i za 5000 ali je boze me sacuvaj...pakao. Drzim se ja punta haha :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto krenem pre sat vremena do Zemuna nesto i upali mi check engine. E sad ..nista se ne desava vanredno sa kolima,lepo vuce,radi mirno,ne dimi,sve kako treba. Juce sam sipao na aerodromu "Lukoil" i vozio do S.Mitrovice,onako solidno brzo 130-160kmh. Vratio se,sve je bilo ok. Jutros.odem opet da sipam na Lukoilu(Avalski put),BMB 98(ecto) kao i uvek.

Nikada do sada nisam imao problem,da li je moguce da je do goriva? Definitivno idem na dijagnostiku ali cisto da se posavetujem sa vama.

Hvala ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuciste grejaca lambda sonde...trenutno stavljena polovna 15 evra. Posto je nova Bosch 50 evra,finansije ne dozvoljavaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na dijagnostici je pokazivao lagacu te p11335 ja mislim nisam siguran. I ispisao je gresku da je ona ^_^.

Zamenio pa sad idemo dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ovo neko čakčkao km sat?  Nula na pokazivaču brzine deluje prilicno ispod, treba da stoji ravno sa 0 i za obrtaje mi takodje čudno da je ler gas na 500 obrtaja. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, cuore_sportivo said:

Na dijagnostici je pokazivao lagacu te p11335 ja mislim nisam siguran. I ispisao je gresku da je ona ^_^.

Zamenio pa sad idemo dalje.

Tu gresku je i meni izbacivao,grejac lambda sonde otisao,potrosnja drasticno veca bila.. Pa sam uzeo boshovu novu 5000 dinara i resio problem 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidis....nisam primetio..juce je bilo na 850...stajao sam u mestu na pumpi. Videcu bas sutra ujutru.
Hvala

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...