Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pa fino...imam sve to :) a znaci sa desne strane je podesavanje brzine u 4 moda...ja ne mogu da dokucim pola godine sta je to :) mada iskreno nisam primetio neku razliku u brzini...imam plafonjerku iz dva dela. Sedista su zaista najveca razlika...izmedju HLX-a i ostalih,nebo i zemlja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukljuci brisace na prvu brzinu i ona 4 moda pomeraj pa ces videti razliku, znaci ta opcija prilicno. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, joshibeast said:

Axiću, elaboriraj. :D

After 3 years Rile je prosvetljen. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super ti je puntic svidja mi se pogotovo merac goriva :)Ja radim farbanje tako da to sto ti covek rekao sa max mayerom nije skupo ali je u pravu bio sredi prvo mexaniku i ja sam na istom putu kao i ti skoro ga uzeo jos uvek sredjume mexaniku nediram exterijer srecno i uzdravlje da ga vozis!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merac goriva..hahah pa mora da ima corbe :) dolivam po crvenu na sto km :) mehanicki je sredjen...ali me ovaj grad juce smorio...ulubljena mi je hauba i krov :( hvala na lepim recima ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto...danas me udari tip sa novim A8...cackao tel i bum...

Nista strasno...uzeo sam mu 150 evra i neka ide zivot..gleda onaj odozgo.:lol:

20160624_144401.jpg

20160624_145332.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mislis na gore desno rupu..nije plafonjera nego ona plastikica zastitna sto drzi nebo :lol: ali sam tek danas shvatio koliko jenl strokav bio hahah. Iako ja ne pusim u kolima...zabeleo se kao sneg. Sad cu da krenem na estetiku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam verovao da je toliko prljav...kad je krenula masina da izvlaci...kukuuuu :o pa onaj smrad...katastrofa. Da Rile..u pravu si..sad se vidi tek da je HLX hehehe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nas na malom servisu.

Ulje Selenia 20k.

Filter ulja

Filter vazduha

Filter klime

Filter kabine

Ciscenje dizni u ultrazvucnoj kadi.

Ciscenje leptira gasa

Menjanje svecica.

Sajle rucne

Zamena zadnjeg brisaca

Dijagnostika

 

Krajem meseca radimo donji nosac motora,amortizere menjamo,silen blokove,dobose i paknove 

;)

Vlada Alfa T&M Partizanska 28 M.M.Lug

Majstor za svaku pohvalu.

Dobar,vredan i posten momak

Svaka preporuka. 

Radio i pekao zanat kod Dese 17 godina i konacno je otvorio svoj servis. Bravo!:)

20160803_120618.jpg

20160803_113157.jpg

20160803_112013.jpg

20160803_094831.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polako :) radicu ceo auto najverovatnije....nemam kesa. A i hocu to ljudski da bude. 200 evra krov,hauba i sitna ostecenja kojih nije da nema....sa njegovom bojom,apcigovanjem spric gitovanjem i pripremom....

Cekaju me HLX felne....polako :) tu je auto...ne ide nigde ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...