Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Kao prvo nek je sa srećom auto i da se dugo družite bez problema i sekiracije.

Kao drugo, vozio sam 6 Alfi do sada i samo na jednoj sam menjao termostat tako da nešto ne verujem da 99% Alfi pati od termostata ;)

Što se tiče ulja sipaj Syntium Racer X1, nije skupo kao Selenia a vrši funkciju savršeno. Nemoj da se zamlaćuješ sa Castrolima, Motulima i drugim uljima jerbo nema potrebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@SikterBre neka je sa srecom i da te bolje sluzi od Stila.

A lepo bas izgleda, svidja mi se ova crvena boja na 147.

 

@sErGiO-AR Pati jtd/mjet od termonstata :) Ja ne znam jos nekog ko nije menjao ili da treba da menja, a vozi duze naftaricu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepa Alfa Pero. Srecno i da te sluzi jos dugo ! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajde i ovde da ti cestitam.Neka je sa srecom i da se navozas vise nego sa stilom.Danas sam na brzinu bacio pogled i stvarno nema jedne tackice,enferijer stvarno ocuvan.

poslato iz punta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodošao u klub! Slatko ćeš se navozati, u to budi siguran! :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala drugari na čestitkama, danas je auto registrovan, sve skupa sa novim tablicama je ispalo oko 25.500 dinara.. Natankao plin do kraja, benzin za 1000, nek ima, ali malo duže vergla na benzin kada je hladan, neće da upali iz prve, kolega kaže da su 100% benzinske dizne u pitanju, pa ćemo čim pre da ih povadimo i očistimo... Za sada sam prezadovoljan, u subotu ću imati prilike da je izvezem na otvoren put, pa da vidimo kako se ponaša na otvorenom, uzbrdo, po krivinama i tako to :rolleyes: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se baš sviđa,još je ne videh uživo.... imam utisak da je kao čaša

poslato iz Grande Punta uz pomoć Huawei P9 Lite

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala drugari... Tek danas reših problem sa paljenjem, u pitanju je bio regulator pritiska goriva u rezervoaru, zamenismo mu gumice koje su se skamenile i sada pali na prvu, baš kako treba :scooter: verovatno će ovih dana da se odradi veliki i mali servis i da budem miran što se toga tiče.. 

 

 

_MG_5140.JPG

SAM_0169.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' možeš da slikaš player da vidim da li je kao moj? Ja sam hteo istu stvar da uradim, ali nemam na player-u opciju da menjam izvor odakle povlači muziku... 

Edited by banjo1990

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto je MicroLink digitalni emulator klasicnog sarzera (naravno i kaci se na njegov Mini ISO konektor), kada se uredjaj konektuje u meniju se dodatno pojavljuje opcija CDC (CD Changer).

Tj. ako je fabricki CD u pitanju, klikom na dugme SRC, trebalo bi da vrti Tuner->CD->CDC.

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razumem, ali problem je što ja nemam na uređaju taster SRC ili nešto slično... Imam samo taster gde piše CD. Na starijim 147 je naizgled isti radio, ali znam da imaju taj taster SRC....ja nemam. Ne bih da čoveku punim temu sa sopstvenim pitanjima...samo me interesovalo jer vidim da je kod njega restyling model, pa da proverim za svaki slučaj. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...