Jump to content
FAS Goran
Joker

Polovniautomobili.com - šta i kako rade...

Recommended Posts

Ma sad mu neće ništa proći na foru, nisu oni budale

Zapamtili su ga i sad ne vredi.

A i ti dovodiš kupce u zabludu kad staviš "domaće tablice"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suština je da oni mogu da ti ugase oglas i bez razloga. Ne kažem da je to okej ali mogu.

Sa druge strane kažeš da si postavljao sa "ženine e-mail adrese".

Ja bih rekao da ti ovo onda nije prvi konflikt sa njima :)

Elem, ništa nećeš postići ovako.

Pitaj ih lepo zašto ne može. I tamo sede živi ljudi koji na osnovu neke procedure gase oglase.

Ako ne mogu auti iz uvoza da se prodaju na besplatnim oglasima onda ne mogu i to je to.

Ne znam pravila i uslove korišćenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko vidim pravilo im je loše definisano. 

http://www.polovniautomobili.com/prodajete-sopstveno-vozilo

 

pa.jpg

 

Ne može besplatan oglas "Na ime kupca"

To znači da ja ne mogu da prodajem svoj automobil koji je registrovan u Srbiji par godina i nudim kao pogodnost da ja platim prepis vozila tj. da kupac dobija auto na svom imenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto i stranca kad stavljas oni blokiraju i traze uplatu,samo na domacim i registrovanim vozilima ne prave problem,iskusio par puta!

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 hours ago, beli_Punto said:

Čovek kad nema šta pametno da kaže, počne da vredja, a on ne može da napiše po kom zakonu i kom članu je to krivično delo, zato valjda pokušava da me izjednači sa sobom i priča o jazbini.

 

Integralac može i da zamaskira brojeve na tablici, na to ima pravo, valjda :)

Jeste.

 

Savetujete čoveka da stavi tuđe tablice i da tako slika auto za prodaju :lol: nešto nisam primetio da je ovo forum za prevare,a to je prevara prema sajtu na kom se oglašava i prema krajnjem kupcu zamisli odeš da gledaš auto koji je slikan sa tablicama,a kad dođeš ono nema tablica :D Ma nis slučajno nije krivično delo,ni slučajno :lol:

Edited by Kaniđa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavi da su domace tablice i da nije registrovan i gotovo.   

 

I na slikama zamuti mesto gde se kaci tablica, ne moras ni da kacis tudju tablicu.

 

Ili ga islikaj iz uglova gde se tablice ni ne vide.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam samo što se bune Dule021 i integralac. Bave se preprodajom automobila, na veliko, a neće da plate oglas. Da li se neko zapitao da li je i to u redu. Imate Facebook, tamo može reklama za dž. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije u redu da još neko zaradi pored njih,da mu uzmu soma dinara samo zato što su mu omogućili da svako ko ima pristup internetu vidi njegov oglas :rolleyes: treba da budu srećni što im narod postavlja oglase, a oni još hoće da zarade-logika prosečnog preprodavca u Srbiji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, Kaniđa said:

Jeste.

 

Savetujete čoveka da stavi tuđe tablice i da tako slika auto za prodaju :lol: nešto nisam primetio da je ovo forum za prevare,a to je prevara prema sajtu na kom se oglašava i prema krajnjem kupcu zamisli odeš da gledaš auto koji je slikan sa tablicama,a kad dođeš ono nema tablica :D Ma nis slučajno nije krivično delo,ni slučajno :lol:

 

 

50% besposlenog naroda u Srbiji sedi i vrti oglase na PA, manje više svi su upoznati sa sistemom i znaju kako funkcioniše, ako si video neki auto, logično je da prvo pozoveš i pitaš za osnovne stvari, nećeš odmah da odeš i zagledaš tablice, ugledaj se na mene, izadji malo... ;)

 

5 hours ago, marko.jovanovic said:

Ne znam samo što se bune Dule021 i integralac. Bave se preprodajom automobila, na veliko, a neće da plate oglas. Da li se neko zapitao da li je i to u redu. Imate Facebook, tamo može reklama za dž. 

 

pravila su takva kakva jesu, mogu da se poštuju ili zaobidju, ljudi kod nas zaobilaze državu i pravila, a ovde ispada da ne mogu jedan sajt, svi znaju kako funkcioniše limundo i mnogi tamo trguju i neki uspevaju da ih prevare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako hoćeš iskreno biiip ti ja prodavca kog pozoveš,a on ti kaže nije registrovan to su tablice od komšije da mi ne bi naplatili soma za oglas ;) dakle u startu je prevarant.

Edited by Kaniđa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mora da bude prevarant, ali su mi glupi izgovori zašto neće da plate oglase. To je onaj fazon, dođe mu auto sa alu felnama, skine ih i stavi neke ružne čelične. 

Ili ono, ne menja brisače nikada, mnogo mu 600 din za par... 

Po  meni je to taj tip ljudi. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je vec nesto drugo, neces da platis, nadji nacin da ih prevaris i dobijes, izmedju ostalog, Integralac prodaje ovaj auto, nema auto plac ili 10 automobila na prodaju 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa počeo je da dovlači kola iz Švajcarske ako sam dobro razumeo. Nema plac ni Dule021 pa sam kaže da je prodao 1000 automobila. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, beli_Punto said:

.....izmedju ostalog, Integralac prodaje ovaj auto, nema auto plac ili 10 automobila na prodaju 

 

Hoćeś reći da nije tajFun ko deda @totti :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

onda to moze da se uradi na drugi nacin, uracuna i tih 500-600-1000 dinara u cenu auta i nema troskova :)

Deda uredno placa svoje racune, posle svake penzije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nekome igra ulogu 1000, 2000, 3000 dinara pri preprodaji auta bolje da se time ne bavi. Ionako su cene u oglasima veće za 50-100-150 eur.  Kao mala deca jbt. 

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ marko.jovanovic

odakle ti ideja da preprodajem vozila,

jedan sam rasturio jer mi je slucajno naleteo, ovaj jedan sam uvezao i sve ostalo sto sam ikad prodavao je bilo moje licno vozilo

 

auto je uvezen na moje ime, ne na ime kupca, samim ttim ulazi u kategoriju domace tablice jer je moguce registrovati odmah

zato necu nista da im platim, 420 dinara je u pitanju i ne znace mi nista ali ne moze tako,

neki vid prijave im sledi, samo da vidim sta najvise boli,

necu da ih zovem i da se pravdam, neka zovu oni mene da pitaju sta i kako a ne da menjaju kako zele

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...