Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Vozila se Lancia Y, lepo je sluzila, ali doslo vreme da se menja....

Potraga nije trajala dugo jer i zahtevi nisu bili veliki : sto manji auto, sto manji motor, ne starije od 15god i da sto manje kosta. 

 

Na kraju se pojavio Reno Klio, 2002.god 1.2 8v, sa straaaaaasnih 58konja :D

 

Generalno auto u dobrom stanju, motoric samo suska, u trapu ne lupa nista, enterijer prilicno ocuvan, zagledao sam sve da nema neke rdji, varova, udaraca.....

 

Oprema nemam pojma koja je ali u odnosu na Y ima klimu, abs, airbag za suvozaca i u sedistima, ima i obrtomer sto je jako vazno! Posebno sa 58 konja.

 

U glavnom ide fino auto, ponasa se fino, bice neki pregled kod trapadzije radi reglaze i kod mehanicara radi reda. Od budzenja nece ici nista za sad. Nista. Ni felne. :D

_20160515_142457.JPG  _20160515_142324.JPG  _20160515_142439.JPG  _20160515_142344.JPG

  

_20160515_142418.JPG  _20160515_142401.JPG  _20160515_142621.JPG  _20160515_142601.JPG

 

 

Edited by kolega.jankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jankela, čestitam na kupovini!:)

Puno bezbrižnih kilometara vam želim.

 

Ništa budženje, samo gas i da nema popravki nikakvih sem obaveznog održavanja!

Pusti Miću, ne sme na ženinom ni brisač da popravi pa se qrči po forumu na tuđim kolima!:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, kolega.jankovic said:

Clio ima centralnu rupu 60mm! Nece nista da mu pase :)

 

Ce razbusimo :D

Al si se potrudio oko slika :P  

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, kolega.jankovic said:

Vozila se Lancia Y, lepo je sluzila, ali doslo vreme da se menja....

Potraga nije trajala dugo jer i zahtevi nisu bili veliki : sto manji auto, sto manji motor, ne starije od 15god i da sto manje kosta. 

 

Na kraju se pojavio Reno Klio, 2002.god 1.2 8v, sa straaaaaasnih 58 konja

 

Sto ne uze neki dobar Seicento, manji auto, manji motor, i manje kosta... uz to jos i Fiat!

 

:P

 

Salim se, i sam sam clan Renault foruma Srbija pa ti iskreno zelim puno bezbriznih km...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lanciu kad sam kupio prvi izbor je bio Sei, ali kad sam seo u par komada skapirao sam da je to katastrofa na tockovima. Limena konzerva na 4 tockica :D

Previse jednostavno za mene i moj ukus.

Tako je kupljena Y ;)

 

Hvala na zeljama, ja se nadam jedno 2-3god druzenja sa njim pa.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sei jeste zabavan za vožnju. To je jedini auto koji sam teže oštetio + nije bio moj

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, pa nek je sa srecom, kolega!!! Inace, ne nesedaj na pitanja tipa- Je l ti tu Renault? 

I ono poznato-Sta se sa Meseca vidi na Zemlji osim Kineskog zida? - Renoov otpad!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...