Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
mige

Fiat Punto Sporting mk2b 1.4 16v 2005

Recommended Posts

Ja sam Milan iz Cacka.

Nisam imao auto. Nisam ni planirao da

kupujem skorije. I pre neki dan vidim zutog punta sportinga 2005. god na polovnim autombilima. Zovem ortaka i iz Cacka zapucamo i doteramo ga. Znaci morao sam to da uradim. Auto je znaci bio manje od 48h na oglasu. Prodao bi se brzo....

Auto je proizveden u aprilu 2005.

Od opreme ima sve sem digitalne klime. Znaci od tempomata, hill asistenta, abs-a, fabricki vufer, siber, komande na volanu......

Auto imje dugo stajao u Nemackoj. Na cajgeru pise 156k km. Kolko je presao stvarno ne znam i ne zanima me.

Kad smo ga uzeli provozali ga ka petrovaradinskoj tvrdjavi i kad smo presli na onaj stari asfalt ispadne nam mrezica sa katadiopterom. vratimo se i nadjemo ali je katadiopter vec bio slomljen. Narucio sam drugi. Evo par fotki od mene za pocetak...

60b1292bd83e3d152b78153a6c9192eb.jpg

03f4cf2580aaf405cb375f70cc11fe6c.jpg

c59be1b64b0bc07c0ba987a23747a136.jpg

ecd553c7c2d6970b47c9a4a1a3f88585.jpg

4d68e89fb0ba6245ab89a362dcfca04f.jpg

2ad0a005da246458e3e33b570efb2e2c.jpg

33191f5ba7c3cbce4ec2dc5c768721be.jpg

299ffceaee63ee1b3764988840b1f464.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas je dobar punto, neka te lepo sluzi :)

Послато са E2003 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odličan...

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican puntic,motor jos bolji.Nadam se da cu ga videti uzivo neki put u Ca posto cesto dolazim tamo.Mozes neki put i doci do Kg na skup.☺

poslato iz punta

Share this post


Link to post
Share on other sites

E kad se setim kako sam se nauzivao sa ovakvim puntom. Odlican autic, prve 3 brzine su njegov teren, tu je pravi zvrk, stabilan, koci za 10 ma divota. Gume 195/50/15 jeftine, odrzavanje jeftino. Doduse jos nisam naisao na nekog da mu je skroz miran ler, svima klapna zahebava. Kako je kod tebe?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
E kad se setim kako sam se nauzivao sa ovakvim puntom. Odlican autic, prve 3 brzine su njegov teren, tu je pravi zvrk, stabilan, koci za 10 ma divota. Gume 195/50/15 jeftine, odrzavanje jeftino. Doduse jos nisam naisao na nekog da mu je skroz miran ler, svima klapna zahebava. Kako je kod tebe?

Sent from my iPhone using Tapatalk

pa nisam primetio. Doduse auto i ne vozim pod zabranom sam od danas 2 meseca. Registrovacu ga za mesec dana da ga sredim dok mi ne istekne zabrana.Danas sam promenio folije na b stubu. Nervirale su me stare na vozacevoj stani su bile malo iskrzane. Hocu da ofarbam felne. Ima negde gde je lak pustio na limariji da to sredim i na spojlerima ima malo da se izgituje i zafarba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo ti izgleda masina , da te lepo sluzi. Taman dok si pod zabranom sredi masinu i posle samo gas ;-):-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam i ja zutu zmiju mnogooo je dobar,video sam i ja taj oglas imali su i mareu sa vrh opremom na placu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam ga u ponedeljak na parkingu kod Uspona. Čekao sam jedno pola sata ne bi li naišao. Imao sam želju da se sretnemo i upoznamo.

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...