Jump to content
FAS Goran
Bumblebee

BlackBee novo-je-novo :)

Recommended Posts

Ko putuje u Srbiji toliko autoputem, 1% ljudi. 

Ugradim plin i? Iste performanse i duplo jeftinija voznja u kakvim god uslovima da postavite. Ja sam bio za dizela ali sad kada sam probao turbo benzinu, nikada vise. Cim zgazim 100.000 pada ugradnja plina i mislim da nema premca po voznji potrosnji u bilo kakvim uslovima. Kakvo crno dimljenje iz auspuha, buka motora, brektanje na semaforu, cisti usisnu granu, DPF izbaci krs zivi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/7/2016 at 2:18 PM, totti said:

Je l' i ti imaš u servisnoj poseban deo za evidenciju? emoji3.png

 

On 7/7/2016 at 5:09 PM, Bumblebee said:

Evidenciju cega, potrosnje?

 

On 7/7/2016 at 5:37 PM, totti said:

Da, potrošnje... Ali potrošnje lima emoji2.png

:rofl::rofl::rofl:
 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce sam uzeo da se trkam malo sa kolegom. On vozi novu mazdu3 sedan 2.0benzin sa 120ks.

Od 0-150km/h je trajala trka.

Sta mislite koje koga odvalio za bar dve duzine auto u svakom momentu trke? :)

Ne da nije imao sanse, nego prvih par metara je bio pored mene za haubu a posle pssssssssssst skyactive tehnologiji i autu od 18.000e, doduse i moj da nije na akciji bi kostao toliko.

Edited by Bumblebee

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10.7.2016. at 10:29 PM, Bumblebee said:

Ko putuje u Srbiji toliko autoputem, 1% ljudi. - MNOGO VIŠE

Ugradim plin i? Iste performanse i duplo jeftinija voznja u kakvim god uslovima da postavite. Ja sam bio za dizela ali sad kada sam probao turbo benzinu, nikada vise. Cim zgazim 100.000 pada ugradnja plina i mislim da nema premca po voznji potrosnji u bilo kakvim uslovima. Kakvo crno dimljenje iz auspuha, buka motora, brektanje na semaforu, cisti usisnu granu, DPF izbaci krs zivi. - POREDIŠ MATORI DIZEL I NOVOG SAVREMENOG TURBO BENZINCA. 

 

Druže al ti porediš babe i žabe... i tako od početka od kad te čitam na ovom forumu. I onda uvek tvoja baba ispadne bolja od tuđe žabe. A kad probaš žabu, shvatiš neke nove stvari.

Mani se više dokazivanja i potrošnje, mogao si da trošiš 0 i da imaš 18.000eur u džepu da nisi kupio auto. 

 

Malo je bzv to što kad imaš Cromu dizel, ona je najbolja i najudobnija na svetu. Kad si imao C4 bio je extra, a sad je buđav, sad je potrošnja u turbo Astri presmešna... Sve to je već prežvakano 1.000 puta pre tebe. 

 

Nemoj se ljutiti, al' baš si subjektivan i još dokazuješ svoja ubeđenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina, astra troši 10-11 u gradu, što je normalno, ali to vlasnik drugačije predstavlja, i uvek okrene priču na svoju stranu. 

A šta će biti kada ga opere neki auto od 1500 eur? Ono,  do 200 ga ostavi 200m?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, naravno :)

Samo će onda pasti priča da je taj auto od 1500 eur mator, neudoban, nesiguran, nepouzdan, zastareo, ružan, puno troši... 

A ne daj Bože da naleti na Golf IV od 3500 EUR, od jednog našeg člana, ne znam šta bi rekao :D

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites
54 minutes ago, marko.jovanovic said:

Haha, naravno :)

Samo će onda pasti priča da je taj auto od 1500 eur mator, neudoban, nesiguran, nepouzdan, zastareo, ružan, puno troši... 

A ne daj Bože da naleti na Golf IV od 3500 EUR, od jednog našeg člana, ne znam šta bi rekao :D

 

Da se razumemo, svakako je nov auto bolji od starog 15 godina, u smislu pouzdanosti, bezbednosti, sigurnosti, e sad da li manje ili više troši, da li bolje ide, da li je ružan ili nije... to je diskutabilno. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

O 'bem mu misa, pohvalim se da bi uporedili startnost nove mazde i astre a vi sad tako.

Premie ne znam gde si video da sam pohvalio c4 kad je djubre najgore od auta sto sam i napisao samo ne citate temu do kraja.

Croma je sto se ticne krstarenja i udobnosti sjajan auto a sto se tice odrzavanja skupa kao djavo i zato sam je prodao. Kada ti pukne 5puta u godinu dana mehanizam kvake da bi usao u auto jer ga je italijan zamrsio u pi. materinu, onda to vise nije auto koje ti prija da vozis kad moras da otvaras prozor da bi usao u njega.

Sto se tice potrosnje izgleda nema smisla pisati ovde stvarno stanje jer shvate  neki pogresno. Ovo sto pise ovde je da informisem nekog, ako se neko i nekada odluci za ovaj auto a ne da bih se hvalio. Znaci pisem iskustveno radi informisanja a ne hvaljenja jer mi to kao ozbiljnom coveku ne predstavlja zadovoljstvo.

Sta sam jos hteo da kazem.... Da, naravno da ima brzih automobila od 3000e to niko nije ni sporio, niti vidim cemu takvo pisanjei poredjenje. Poenta onog posta je da mazda 3 sa tim motorom ne moze da pridje astri a ne da je najbrzi na svetu.

Pozdrav a admini mogu obrisati ove off komentare kolega da ne ruze temu.

Da zelim da se trkam i hvalisam zadrzao bih stila i nacipovao za 1000e auto od 2000e i glumio trkaca po NS. Nosens.

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, marko.jovanovic said:

A šta će biti kada ga opere neki auto od 1500 eur? Ono,  do 200 ga ostavi 200m?

 

Bice ovako:
 

 

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da osvezim temu posle napadanja kako sam jeziv i kako nisam zadovoljan nikad kolima.

Auto je prodat sa skart zamajcem, lamelom i korpom i primetio sam posle 1000km jezive zvukove iz motora. Reklamirao sam gde sam i kupio kod Circoma u Zrenjaninu. Velika neprofesionalnost gazde ove auto kuce koji me je pravio majmunom kako izmisljam zvukove. Nije mi dao zamenski auto da bih mu ovaj ostavio na defektazu, kaze ne daje opel zamenske...Posle par hiljada pukne mi film i pisem direktno opelovom korisnickom servisu. Za par sati sam dobio puntica za zamensko vozilo i odneo astricu kod Cirkoma na popravku. Uz muku je prihvatio auto...Posle dve nedelje dosao je glavni menadzer ovog regiona da mi se izvini jer su montirani zamajac, korpa i lamela bili loseg kvaliteta, tek treci montiran set nije proizvodio jezive zvukove....sad vozim auto i nema vise tih problema. Eto napadajte me kako sam namerno sad kupio neispravan auto x) i kako sam bez razloga nezadovoljan.

Edited by Bumblebee

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su mi rekle kolege sa posla, cigancicu i miran sam sedam godina :) ne jedim se vise oko auta uopste, ne bih ovde ni pisao o ovome da me nisu isprozivali na temi okupljanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nije jasno zasto lepo ne zamene sta treba i svi zadovoljni. Kao da ide iz njihovog dzepa...

A to da ne veruju da nesto nije u redu sa automobilom je stvarno bezobrazno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E druze sta je meni sve Fjodor Ciric rekao, ne bi ljudi verovali kakve lazi je on meni servirao od trenutka kada sam uplatio auto u celosti. Od roka isporuke, carine koja traje pet dana, tehnicki pregled od 3000dinara, pravila opela da ne daje rentakar u ovim slucajevima, da ce on mimo opelovih pravila da uzme moje vozilo na pregled, da se to ne cuje i da je to sve normalno pa dok sam ih ubedio da nije tako... Od zvanja u 6popodne da vratim auto rentakara sutra jer je opel odobrio sam pet dana a meni to niko nije rekao, pa cu platiti iz svog dzepa taj sesti dan ako odmah ujutru ne vratim auto a prica mu je da je auto sklopljen, znaci nije jos zavrsen. Naravno auto sam krenuo da vratim posle dve sutradan kada mi je saopsteno da ipak auto i dalje ne valja i da mora trci set kvacila i zamajca da se menja..... Znaci Circom Zrenjanin za bezati i izbegavati. Glavni menadzer opela je rekao da je to sasvim normalno i da niko ne moze da garantuje da se novo vozilo necepokvariti itd....Srbija i bezvlasce, eto to je jednom recju odnos ljudi koji misle da su gazde prema klijentima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sada kupi novo ili " vozila baba" , sve je lutrija.Nekad je Cirkom vazio za ozbiljnog dilera

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato lepo odeš u Belcar i odmah manje problema. Nema veze gde si kupio kola. Za garanciju možeš da odeš u bilo koji ovlašćeni servis.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zato lepo odeš u Belcar i odmah manje problema. Nema veze gde si kupio kola. Za garanciju možeš da odeš u bilo koji ovlašćeni servis.

Mozda napolju ali u Srb...

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo kod Belcar, kada me je Circom zeznuo za zamenski odem ja do njih jer mi je lakse kod njih da ostavin auto. Oni su jos bili gori! Tek njih nisam mogao da ubedim da ne valja nesto, nisu hteli ni izvestaj da mi napisu a glavni zakljucak im je bio "Boli te uvo teraj, imas garanciju vise godina ako nesto crkne popravicemo onda"! Javasluk i kod njih. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...