Jump to content
FAS Goran
Bumblebee

BlackBee novo-je-novo :)

Recommended Posts

Evo kako ce izgledati autic spolja kada stigne. Ovo je isti primerak kao moj od coveka koji je kupio auto pre mene.

Mislio sam da ce mi biti gadan bez hrom lajsni oko prozora ali bas mi se svidja ovakav, jos neke jake felne kad se bude imalo i milina.

 

image-6ff9a3e9ac7aa6a2781d3d167f91fe635c17b2901d0379ead1b38b3b594e01e0-V_1.jpgimage-12b8b9f400cd58d42cf7c786bf04f67ad2ba9f5690dc0e88374b0573791ea607-V_1.jpgimage-cc67a8ee147fe65904d7ee6051958245ec9e4fc07545c58361060874fdc3aa43-V.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

neka je sa srecom i da te dobro sluzi,sjajan auto i jos bolji motor u njoj,novo je novo,a na prvoj slici,ona crvena aluzdija je brutalna:lol::whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joshi, nemoj bre da ti je jezik brzi od pameti. Neka mu da to sto mu je obecao, ko zna sta je :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne putujem svaki dan 120km do posla i nazad i plus dva puta godisnje van zemlje, ne bih nikada uzimao nov auto. Ovih mesec dana sto nisam imao prevoz uzivao sam, drugi su me vozili, milina. Pao je juce full kasko Dunav osiguranja, bez ikakvog ucesca u steti i kradji i sad me briga bas na ovaj divlji novi sad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitam Bumble. Reci, kakav je osecaj kad vozis virgo intacta?

Nego.... da te pitam nesto licno....

 

Jel ti bilo lepo kad si prvi put prdnuo u novi sic???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, mogu ti reci da me gusi miris novog auta :) a sto se tice prdeza i sam znas kakav je osecaj kada pre tebe niko nije bio tako drzak prema sedistu x)

Za sada nemam zamerki na autu sem eto da kad vec stave displej u boji ubace i rikverc kameru, mnogo bi znacilo i smeta mi sto nema hillholder, mislim da je vrlo korisna stvar a realno postaje osnovni deo opreme.

Sto se tice potrosnje po gradu sa klimom na maksimumu i prosecnom brzinom od 18km/h ide oko 10l, kada se ta brzina poveca na 25-30 sa klimom potrosnja je ravno 8l. Na otvorenom do 90km/h postrosnja je 3.8-4.5l tako da na proseku posle 1300km koliko sam presao stoji 5.8l sto je po meni sjajna potrosnja za ovakav auto. Ide sjajno, ubrzavanje ugladjeno, kada treba da se pretekne nema problema. Mislim da sam rekao, sto se tice buke pri 130km/h kao da ne postoji sto je super stvar. Izduv ima sportski zvuk, nisam se tome nadao u fabrickoj ugradnji. U leru i pri nizim obrtajima rezi i bljuje vatru :) Sedista su tvrda i mozda malo losije izvedbe ali posle crominih tesko cu naci tako udobna. Osvetljenje instrument table je brutalno, volan precizan, krivine pegla kao od sale, gepek je ogroman bez zajebancije iako se samo podize rep auta sve sto mi je trebalo do sada je stalo unutra bez problema. Kocnice su odlicne, muzika perverzija opet spominjem jebes displeja bez navigacije i parking kamere ali boze moj.

Eto..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekao sam ti jos u startu da si izabrao odlican motor. 

 

Jbg, ako nista ekran u boji daje mnogo lepsi izgled kabini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nova Astra kao i Mondeo su me bas zaintrigirali. Mondeo 2.0 150 ks Titanium opremi je oko 26000 eur.Malopre dobih ponudu za novu astru k ali u sw izdanju, priznajem bas ali bas dobra

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

cd234030c2dec6b4ec1ee9f43d18a87c.jpg

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogao sam da biram izmedju nove astre kupe i ove sedan, rata bi bila 15-20e veca ali iskreno nova astra mi je iznutra slicna starom avensisu i nije mi se svidela. Mada, sigurno je vrhunski auto pogotovu karavan ali puno je to para za opela. Za te novce imas vec limuzine ili dizel tucsona..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kalav crni Ticson...za ove pare 525 d x drive star dve- tri godine

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nesto ne vidim da sam se obesio...a vozim matoro bavarsko biiip zvano e39 525 d sa trenutnih 250000 km na satu a od toga 50000 km kod mene.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...