Jump to content
FAS Goran
Bumblebee

BlackBee novo-je-novo :)

Recommended Posts

1 hour ago, Bumblebee said:

Kako ne moze, vezan je kasko za auto nema veze vozac sa njim, ja pitao.

Planiram vec duze vreme da idem preko a sad se ukazuje prilika a i realno ne vredi vozati i kupovati nov auto u Srbiji, opet govorim iz mog iskustvu. Moze i neka zamena za autic do 5-6k evrica.

 

Najviše polovnjaka iz nemačke se otera u bugarsku i rumuniju, možda tamo da probaš da nadješ svoju sreću sa dsg menjačem, kad je već Srbija mala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja sam bio za dizela ali sad kada sam probao turbo benzinu, nikada vise. Cim zgazim 100.000 pada ugradnja plina i mislim da nema premca po voznji potrosnji u bilo kakvim uslovima. Kakvo crno dimljenje iz auspuha, buka motora, brektanje na semaforu, cisti usisnu granu, DPF izbaci krs zivi.

Astra je vec na oglasima nedelju dana, nece docekati istek garancije kod mene x)

Onda cu da pazarim svabu dizela sa dsg menjacem da moze zena da tera x)

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg menja covek misljenje, nema DSG na benzinca, dezurni sta je to za mene duplo kvacilo i plivajuci kad mi i nov crkne x) spreman sam ja na to. Pa u Dunavu gde sam uzeo ili ddor nem pojma zaboravio sam treba da pogledam. Bas cu ih danas zvati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol::D:lol: - ja bi rek'o da se ti sad sprdaš... ne mogu da poverujem da si ozbiljan.

 

Jesu tebi objasnili kad si bio mali ono: "ispeci pa reci"? Ili "dva puta meri, jednom seci"?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde mi to cekamo odavno. 0a posle uporedi realnih benzinskih 160-170ks u puntu od 1000kg i upitnih 165ks u bravu od 1.5t :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis potencijalnih 140 benzinskih, i verovatno 165 dizel...?

Uostalom sledece nedelje cemo imati i jedan i drugi papir, cekamo samo da meni stigne nesretni protokomer, a meni treba jos malo vremena pre nego sto dam konacan sud...ali nisam ja ni na kakvoj mracnoj strani, nema to kod mene... :) situacija je samo trenutno takva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Benzin, dizel, turbo benzin, dizel, sta je tu lose? Kako nas precednik i premijer malo ovako malo onako nema tu ljutnje. Da je novog dizela od 165konja na mojoj astri da vidis kako bi uzeo dizelajku nego sve ovo polovno je samo krpljenje i popravljanje, pricam za rang vozila starog skoro deset godina sa predjenih 30000000km, nasim gorivom i prelaskom vece kilometraze na godisnjem nivou. Ko ima za novog proverenog dizela to je milina. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zna ni on vise izgleda :)

6 hours ago, Milutin-NS said:

Ko je zavoleo dizel, ili ko od nas voli dizel? Ne racunamo binga, on je davno inficiran :D

 

Ko nije, zavolece, ima vremena ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam redosledno napisao, vozio sam benzin pa dizel pa turbo benzin i sad bih opet dizel seat alteu sa dsg menjacem a moze i neka skoda oktavia ili superb dizelajka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druže, mani se ćorava posla......kupio si nov auto i umesto da uživaš u njemu ti izvodiš besne gliste ???

Kaka seat, kakvi bakrači ???

Ali opet, tvoje pare, tvoja pamet.

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, PremieRacing said:

Para izgleda da ima, na pretek, ali pameti...   :whistle:

Bumblebee druže, nemoj me shavtiti pogrešno, ali takav utisak odaješ ovde na forumu.... :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...