Jump to content
FAS Goran
Bumblebee

K: auto od 2000-6000e

Recommended Posts

Kupujem auto za licno koriscenje u rasponu od 2000 pa do 6000 u zavisnosti da li vredi ili ne novaca. 

Od opreme esp, tempomat primaran, nista ispod limuzine ili karavana.

Pr. za oko 2000e reno laguna iskljucivo 1.8benzinac

Za oko 6000 megane karavana 1.5dci ili volvo v50 2006+ i slicno.

Iskljucivo odrzavani automobili dolaze u obziru na podrucju Vojvodine-Novi Sad i okolina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih Bumble brate, preveliki raspon si dao :)

Kupi novog Brava 1.4 tjet, eto to ti je moj predlog :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno terao bih juga ali mi zena ne da, muka mi je vise majstora i popravljanja pa otuda i taj raspon cene, dajem 2000 pa do 6000 ako stvarno nesto dobor ima da se uzme. Znaci konkretan auto za prodaju moze doci na razmatranje u ovoj temi. Samo limuzine ili karavani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od opreme mora da ima tempomat i esp, tempomat jer prelazim puno a esp zbog dodatne stabilnosti jer sam vozio i u NAVAKu i na Vojnom poligonu u Kraljevu i video sta znaci voziti sa esp i bez, jedan od razloga zasto sam proda c4. Gile sedeo sam u par fluenca i nema mesta na zadnjoj klupi nikako. Hvala, lep primerak.

Share this post


Link to post
Share on other sites


Ima tempomat,ima ESP,ima parking senzore,automatsku klimu,mp3 fabricku muziku,17" alu felne,140 ks,DSG menjac i auto je u jako dobrom stanju a godiste 2006. Ima i Laguna 2004 karavan koju bi mogao da dobijes za 2000 ali je dizel s tim sto je registrovana do decembra na NS tablicama. :-)

IMG_0439.JPG

26.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites
52 minutes ago, Bumblebee said:

Od opreme mora da ima tempomat i esp, tempomat jer prelazim puno a esp zbog dodatne stabilnosti jer sam vozio i u NAVAKu i na Vojnom poligonu u Kraljevu i video sta znaci voziti sa esp i bez, jedan od razloga zasto sam proda c4. Gile sedeo sam u par fluenca i nema mesta na zadnjoj klupi nikako. Hvala, lep primerak.

Nema na cemu, Bumble. I srecno u potrazi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mecka nema mesta nazad ni malo a c3 je mali i ni za zivota vise ne bih uzimao citroena.

Kako nema? Pa ima vise od megana to sigurno :D!

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

@MilanStilo

Posto je mecka i jel hoces astru g 1.7 karavan i doplatu?

Poslao sam ti poruku na pp.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

He He!

Bumblebee se juce malo provozao u Altei i  trebali ste da mu vidite  facu kad sam dao gas. :lol:

Hteo sam malo da mu pokazem sta znaci dobar auto i dobar motor i video sam da mu se auto svideo.

E sad ostalo je na njemu da se odluci ali tesko da ce naci nesto bolje za ove pare a da ujedno ima sve ono sto on zahteva od automobila i da je pritom jos i u ovakvom stanju.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, koje je cena za Alteu, posto vidim da nigde nije spomenuta, a nema ni oglasa za auto?

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, Semi said:

A, koje je cena za Alteu, posto vidim da nigde nije spomenuta, a nema ni oglasa za auto?

Mozda je i okacim ovde jer  je zaista dobar i sjajan auto u moru krseva  a sa prihvatljivom cenom.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi model astre? Prelijepo auto. Nisi pogrijesio? Motor?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Sad vidjoh na tvojoj temi :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...