Jump to content
FAS Goran
neshaoct

21. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

Opusten sam samo se tako izrazavam :D

Ko ucestvuje neka mu je sa srecom, a nisi ti Vucic pa sto vise ljudi da skupljas na Kosutnjak. Nije glasanje tamo :D

Mislim da nisi u pravu uopste i da je totalno neozbiljno ovo pomeranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MS PK

 

Mićo, još danas je pričano o tome. Nisi bio online na Viberu još od podne, zato nisi znao. ;) 

Ne želimo da 20-30 ljudi ovde napiše da ne može da dođe jer ima streetrace tog dana. To niko do sada nije napisao jer niko do sada nije definitivno znao da će streetrace biti tih datuma. Pričalo se, ali ništa do sada nije bilo definitivno potvrđeno. Zašto sada da pravimo problem bilo kome oko dolaska kada ne mora da se pravi problem? ;)  

Pomeri se nedelju dana i to je to. Zvanično Okupljanje je pomereno na 12.06.2016. godine.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja 12. imam svadbu. Nije moja ali bi bilo dobro da se pojavim.

Proveriću samo da li je 12. ili vikend posle. Ne mogu pozivnicu da nađem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači traži se kvantitet, a ne kvalitet

Pa dobro... I šta ako 20-30 ljudi kaže da ne može tog dana zbog street race-a... Znači da bi radije bili tamo nego na druženju na skupu, da im je tamo zanimljivije i to je njihovo pravo.

Ispada da se za skupove traži termin kad ama baš ništa drugo ne može da odvuče nekoliko ljudi sa skupa. I ispada da će na njima biti ljudi kojima je tog dana bilo dosadno i koji nisu imali nigde pametnije da budu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znači traži se kvantitet, a ne kvalitet

Pa dobro... I šta ako 20-30 ljudi kaže da ne može tog dana zbog street race-a... Znači da bi radije bili tamo nego na druženju na skupu, da im je tamo zanimljivije i to je njihovo pravo.

Ispada da se za skupove traži termin kad ama baš ništa drugo ne može da odvuče nekoliko ljudi sa skupa. I ispada da će na njima biti ljudi kojima je tog dana bilo dosadno i koji nisu imali nigde pametnije da budu.

Upravo.

Nema veze, kako god..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svako ko misli da se pomera zbog jednog čoveka je u zabludi.

Nemam problem da vratim na 05.06.2016., ali dosta ljudi neće moći da bude na dva mesta istovremeno. Cilj Okupljanja je da uvek dođu i novi ljudi, da se priča proširi, da se upoznaju novi, a ne da dođe samo nas 20-30 koji će uvek doći makar i kiša bila. :) 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minutes ago, majkicbane said:

U sred ispitnog roka :D

Nesa se dogovorio sa ovima sa faksa, da sigurno ne dodjemo na skup :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na onom spisku nema nijednog novog.....ajd mozda ce za 12.06 da budu novi upisani.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, majkicbane said:

Bilo je u pocetku price zadnja nedelja u maju ili prva u junu?

 

Poslednja nedelja u maju mesecu je otpala jer je više ljudi reklo da ima svadbe tada...

Sećam se prošle godine je bilo trkanje u Osijeku, a valjda i drift u Čačku. Nismo ništa pomerali, pa je pisao jedan broj ljudi da bi došao na Okupljanje, ali eto nisu zbog tih događaja.
Zato smo sada, a naročito što je ovo u BG, bili pri stavu da je bolje pomeriti 1 nedelju kako bi mogli da dođu svi koji žele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka pocne onda novi spisak, ovako ima dosta njih koji su se upisali a sada napisali da iz nekih razloga ne mogu 12. da dodju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno cu i ja biti na okupljanju. 

Ali upisacu se na listu par dana pre dogadjaja. 

Dosad kad sam rekao nisam nikad ispalio pa ne bih ovoliko unapred da se upisem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...