Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Dule 021

P: BMW 525d E60 limuzina

Recommended Posts

Stigao je i ovaj  prelepi BMW  serije 5  tzv. Ajkula koji zaista nikog ko ga je video nije ostavio ravnodusnim.

Auto je 2004 godiste  i izgleda  veoma lepo za svoje godine.

Presao je 226k km i na toliko je i carinjen.

Kupljen je od vlasnika jednog salona  za BMW vozila  a nedavno mu je uradjen veliki servis automatskog menjaca i stavljene su nove plocice na sve  diskove.

Od opreme ima dvozonsku automatsku klimu,tempomat,kozna sedista,navigaciju,alu felne 18" i ostalu standardnu opremu.

Uz auto se dobijaju dva kljuca daljinca.

Ide na ime kupca sa placenim porezom i homologacijom tako da je vas jedini trosak registracija koj izadje 62000 dinara sa novim tablicama i saobracajnom dozvolom dok vec sledece godine  je ona 57000 dinara.

Po meni prihvatljivo s obzirom da je dosta jeftiniji auto od BMW 520d  koji ima vecu cenu zbog  registracije ali je generalno ovaj  motor sa 6 cilindara mnogo bolji i kvalitetniji od onog sa 4 cilindra. Za tu razliku u ceni taman mozete da ga registrujete 5 godina da bi bili na istom.

U voznji je odlican,tih i udoban a sedista su kao fotelje. Menjac savrseno prebacuje brzine a snage ima u svakom trenutku koliko hoces jer ipak je to 177ks i 400Nm koji ovaj auto ponesu do 230 km/h.

Kontakt telefon je 063-10-20-110 a sto se tice cene  ona je 7900 ali mozemo da pregovaramo oko nje.

Zamena dolazi u obzir ukoliko imate  korektan auto sa realnom cenom.

Evo i slika.

 

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.JPG

10.JPG

11.jpg

12.jpg

17.JPG

18.JPG

Edited by Dule 021

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovo je auto. Srecna prodaja, da nemam zenu da me zajebava oko kola sad bih ga pazario. Sve je taman na ovom autu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 minutes ago, Zhorz said:

Ako je to rekla menjaj nju

+1 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko još sluša ženu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mocan BMW samo sam se jednom vozio u ovakvom BMWu ,525d,al M optik,sve ima M,osim motora 525d 190 i nesto konja,odusevio sam se

ee ako neslusate zene,nema pi...:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rezervisan BMW za sutra. :)

Prvi koji je dosao i nazvao  resio je da ga uzme  ali je bila borba oko njegovog auta i doplate tako da je na kraju ipak prihvatio moje  uslove a koji su bili veoma realni.

Znaci  od sutra ce biti na prodaju i jedna lepa Renault Laguna 1,9Dci 2004 karavan dugo registrovana a koju cu moci da dam za 2000.

Cisto da vam zagolicam mastu.:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze lock!

BMW je napustio moju avliju  a ostaje u Novom Sadu i cuo sam se sa novim vlasnikom koji ga je registrovao jos juce  i kaze da je zadovoljan i da je posle pregleda ustanovljeno da samo treba da zameni ulje i filtere.

Idemo dalje!:happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...