Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

nista, ostale su za zimu i zimski set takve kakve jesu, dobile su zimske gume i sad se voze, a za letnji set ce se naci vec nesto, pratim redovno oglase i ponude :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim daje ovo ulaganje u navigaciju i sedista skroz opravdano. Ipak je komfor na prvom mestu u odnosu na spoljasnji izgled/felne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mogu ti reci da je to kompletno promenilo ugodjaj u voznji i osecaj. pogotovo sto su sedista zaista dobra za sedenje, bolje su ocuvana od onih sto su u kolima bila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo, da te i dalje dobro sluzi!

Posto smo se culi preko PM - jesi li se izborio sa instalacijom CN+ ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ivane, povezao sam sve ono, ocistio sam cd citac uspesno izgleda jer ne preskace vise cd tokom voznje ali nisam uradio peglanje firmwera. :) sve mi je zao da cimam ljude zbog praznika i ovih hladnoca :) znam da si mi rekao da se javim ali cekam malo bolje vreme pa da sredimo i taj firmware :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super, puno znaci sto si ocistio i sredio citac, kako bi uopste i moglo da se bilo sta instalira. Ponuda stoji i dalje, ako zatreba pomoc ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaaa tek sad vidim , sedista si kopirao od mene kad si bio ........ :P - salim se malo , lepa su ali daj sliku sa navi - dig. klimom - pikslom (abarth) i naravno sedistima sve zajedno da vidimo .............. pozzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha, bice sutra slike enterijera drugari, stari VS novi :)

inace bole, ona digitalna klima, sve radi super, nema sta :) a sedista, moozda si mi ti bacio pecku ono kad sam bio ;D  @bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

cim si ih video upecao si se ............ :lol: , za odrzavanje su laka - nema prasine u kolima ali sve ima svoje mane i prednosti kako kazu.

ja ih prvo vreme nisam gotivio ali sad sam se navikao na njih - slikaj to sutra i okaci da vidimo.

jel imaju elektroniku kao moja sa strane ili polugice - ne vidi se na onoj slici ???.

 

zuti stilo - crna koza , ekstra kombinacija , bas me interesuje i siva abarth sredina kako se uklopilo.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisu kao tvoja, nemaju grejace i nemaju stelovanja na struju :) klasika, na polugu kao i obicna sedista. a siva sredina, po meni mu je legla lepo. sutra ubacujem 2 slike, novi enterijer VS stari enterijer :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 23.4.2016. at 8:47 PM, Stilisa said:

Evo kolega nekoliko kombinacija, cisto da vidis kako bi cucalo. Jeste da su to ove felne sto ima svaka susa, ali sta sad. :D:D:D 


fiat-stilo-abarth-wallpaper-2.jpgIMAG0183.jpgk44-CIMG31.jpgFiat-Stilo-Awesome-Yelow-Colour.jpg

 

Obrni-okreni, ili gun metal siva, ili fabricka siva po meni. :) 

Dobro, to je stvar ukusa, ali meni su ove što ih sad ima lepše od svih tih što si stavio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nesa 169  i meni su ok, lepse izgledaju uzivo na kolima i sigurno ce ostati kao zimski set :)

 

inace drugari evo i slika enterijera :)
 

stari :

 

IMG_20160422_183319.jpg

 

IMG_20160422_183401.jpg

 

novi :

 

DSC_0085.jpg

 

DSC_0086.jpg

 

DSC_0084.jpg

 

DSC_0087.jpg

 

DSC_0088.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar!

Iako mi je lepsa komplet crna konzola, slazem se da sa sivom navigacijom i klimom sada bolje idu sive resetke navigacije.

Sad ti jos fali MF volan za CN+ ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

razmisljam o tim resetkicama, ali za sada jos uvek nista necu raditi oko toga. :)

da, u sustini jos Mf volan fali, tempomat sam nabavio i povezao na mrezu i uradio proxy, samo jos nisam montirao na auto, cekam pedju da vidim sta je s volanom i spulnom pa da zajedno ubacim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pedja indija je imao (original) jer ima i dosta farbanih u maloj radinosti pa pazi  -- ovu malo tamniju (sto sam ja uzeo - sve 3) i svetliju - 2000 din. sve placeno ............. ;).

 

IMG_20160614_193920.jpg

 

a kad moram da lajem kozni mf volan za stila (kompletan i ocuvan) imam ja na prodaju - pa vidi tamo u oglasima.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosla jos jedna godina od kako je stilo kod mene, druga ukupno. Ukupno presao oko 18-19.000 sa njim, nigde me nije ostavio ili izdao na bilo koji nacin, sve u svemu prezadovoljan sam. :)

U proteklih godinu dana sam ga doveo u jos bolje mehanicko stanje, cak sta vise u vrlo dobro s obzirom na njegove godine i predjene kilometre.

 

Remontovao sam kompresor klime, tacnije lezaj kompresora klime jer je poceo da pravi neke zvukove, zamenio sam remenicu radilice jer je stara pocela blago da dobija lufta, tako da je stavljena remenica marke "DAYCO", zamenio remenicu alternatora cisto kad sam sve remenice izmenjao i kad je vec prosle godine uradjen veliki servis nek bude i ona nova, stavljena je "INA".

Kroz neku dobru kombinaciju sam dosao u posed novog plivajuceg zamajca i seta kvacila sa druk lezajem marke "Valeo" tako da je i to zavrsilo na autu, dok se radilo oko skidanja menjaca videli smo da je i nosac menjaca ispod akumulatora u ne bas dobrom stanju, te je i on zamenjen ali je stavljen sa 1.8 benzinca uz malo duzi sraf.

Stari set kvacila je bio dobar i kvacilo je bilo mekano, stari plivajuci je imao malo lufta i znao je nekad da se cuje pri gasenju, tipa jednom u 10 gasenja ali nista strasno.

Bilo je tu jos neceg sitnog al ko ce se setiti svega. :D

Pred zimu sam zamenio grejac na prvom cilindru, proverio sajle rucne, podmazao kedere i sa time zavrsio ulaganja za 2017 god i doveo auto u dosta dobro stanje.

U narednih mesec dana mu se smesi mali servis sa uljem i filterima.

Auto inace odrzavam sam u svojoj reziji, kad i koliko stignem i koliko mi mogucnosti dozvoljavaju, kad nemam vremena i mogucnosti za sve ostalo tu je majstor Ivan sa Dedinja.

 

 

Pored toga sto je radjeno oko mehanike, radjeno je malo i oko estetike, promenio sam par setova alu felni u velicinama 16 i 17 i na kraju cu ostati na fabrickim felnama jer ne mogu da se majem vise sa centralnim prstenovima, rasponom rupa 4x100 i slicno. Za zimski set ce mi ostati fabricke Dinamik 16" felne sa zimskim gumama u dimenziji 205 55, dok ce za letnji set ostati Blade 17" koje cu uskoro malo osveziti nekim custom farbanjem u dve nijanse u mojoj reziji, bice slike kako ce ispasti na kraju.

Inace imao sam i zatamljenja stakla sa folijama od 30%-70% ali sam morao skinuti jer sam u dva navrata tokom januara dolazio u situaciju da se, da kazem "prepiram" sa pripadnicima saobracajne policije oko skidanja tablica, za sledecu prepirku nisam imao zivaca i skinuo sam folije.

 

Sto se tice enterijera, tu je sve zavrseno i povezano. Kozni MF volan sa dugmicima za CN+ u odlicnom stanju, fabricka CN+ u, komplet kozni enterijer sa tapacirima i naslonom za ruku, zamenjena fabricka plasticna rucica menjaca i slicno...

 

Idemo dalje... :)

 

DSC_0236.thumb.JPG.8579a801a1a4304949322e7c302a7da1.JPG   DSC_0245.thumb.JPG.b54d6c2c92e6fab57c506be146cc20da.JPG   DSC_0246.thumb.JPG.4904193eb6fce50c4241db7c38c69b63.JPG   DSC_0247.thumb.JPG.664c4bf4f794d5ba1d44626ca30ff2a1.JPG  

DSC_0237.thumb.JPG.8a65d49980349624e880103fcc317a8b.JPG   DSC_0238.thumb.JPG.66f8aa9e805ed53a58272c4f0ea9b911.JPG   DSC_0248.thumb.JPG.79e5a8d90a07d9202abf106c954b3255.JPG   DSC_0249.thumb.JPG.53418ebaad6fb7ae8923e6e2a07fa550.JPG

DSC_0241.thumb.JPG.3bb611bdc9921e70b6c2e7402c226c8c.JPG   DSC_0242.thumb.JPG.0296182af7718a47e6451c3aed19e7d7.JPG

 

 

Edited by SkyBlu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...