Jump to content
FAS Goran
silenci

P: klipovi za Fiat Argentu

Recommended Posts

igrom slucaja nabavio sam klipove od fiat argente,tako mi rece majstor gde odrzavam auto il od fiata 132,novi su,precnik je 84mm

pa me zanima koliko vrede i koliko bi kostali

 

WP_20160420_18_59_11_Pro[1].jpg WP_20160420_18_59_24_Pro[1].jpg WP_20160420_19_00_12_Pro[2].jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd redom...

 

Ovo su klipovi za fiat croma 2.0 karburatorska verzija. 

Ne pasuju za 131/132/argenta itd jer su okrenuti za 180' i usek za usisni ventil je na mestu izduvnog. Mogu da se prerade da pasuju ali je to gubljenje vremena i bacanje para jer klipova za 131/132itd ima na trzistu vise nego dovoljno. Za kromu ne trebaju nikom jer ljudi te automobile bacaju na kilo i zbog mnogo manjih popravki od generalne motora. Ima ih na trzistu puno. Bubanj potok, kupujem prodajem, kupindo itd. Za 10.000din komplet stoje na oglasima duuuugo...

Vrednost im dodatno umanjuje cinjenica da su u standardu, 84.0mm. Da bi se upotrebili mora da se hilznuje blok. Da su u specijali, 84.2, 84.4 itd vredeli bi vise jer onda blok ide na busenje sto je 4x jeftinije. Moja zaliha klipova je ok za narednih 10 godina minimum. Od tih klipova mogu da iskoristim karike jednog lepog dana a mozda i nikad. Reci ti lepo koliko trazis za taj komplet pa da vidimo imamo li o cemu da pricamo.

 

Pedja

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha hvala na preciznom odgovoru,pa na jednom klipu pise84,2 pa bas cu sutra da proverim

pa uopste ne znam koliko vrede,pa ti slobodno reci koliko ovo vredi para

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, onda su prva specijala. 
 

pa eto, kazem ti, vrede 10.000 kad nadjes kupca a to ces verovatno da se nacekas. 

 

moja ponuda 5000din

Share this post


Link to post
Share on other sites

jok. 
dizele ne radim, ne volim ih, ne zanimaju me, jedini oldtajmer dizel kod fiata je 131 i 132 D, a i njih niko ne voli, a i ne pasuju ti klipovi

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 hours ago, djape1977 said:

ok, onda su prva specijala. 
 

pa eto, kazem ti, vrede 10.000 kad nadjes kupca a to ces verovatno da se nacekas. 

 

moja ponuda 5000din

ako je tako moze za to i ladno pivo:cheers:

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

klipovi,jbg ja imam samo klipove,a njemu bi odgovaralo,kad bi imao i karike za njih,sta ja nemam,tako da prodaja se nastavlja,a ako nista,ima da ih poredjam u garazu da budu kao ukras:respect:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg, nisam obratio paznju, meni zapravo trebaju karike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...