Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
vazon

P: Lancia Ypsilon 1.4 16v, odlično stanje

Recommended Posts

Pozdrav,

 

Posle 5 godina prodajem moju Lancia Ypsilon. Kupio sam auto od uvoznika. Od tada ga redovno servisiram i sve radi odlično. Menjao sam samo stvari koje su potrošni materijal (pakne, akumulator...). Prelazio sam sa autom svega 6,000 km godišnje. Do sada je ukupno prešao 140,000 km. Auto je u odličnom stanju, potpuno ispravan, uz njega idu 4 letnje gume kao nove i set zimskih guma (2 gume kao nove, 2 mogu još da posluže). Unutrašnjost auta nema nikakvih oštećenja, tragovi korišćenja su mali. Ništa nije izlizano, pokidano, probušeno, nije pušeno u njemu, zadnja sedišta su bukvalno kao nova - na njima sam možda 5-6 puta vozio nekoga za ovih 5 godina. Klima, podizači, sve radi. Auto nije udaran, na zadnjem desnom krilu je spao lak na krugu prečnika 5 cm i to je jedina falinka. 

 

Proizveden u poslednjem mesecu 2003. godine i prvi put je registrovan 2004. Motor benzinac 1400 kubika, 95 konja. Najjači motor koji je ugrađivan u Lancia Ypsilon. Potrošnja 6-7 litara. Nalazi se u Inđiji, možete uvek doći da ga pogledate.

 

Prodajem ga jer mi treba veći auto, to je jedini razlog. Sve u svemu, odlično očuvan i potpuno ispravan primerak. Cena neka bude 2,650 evra. Moj telefon je 063 808 55 97. Čujemo se!
 

ly3.jpgly2.jpg

 

ly1.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Postavi link ka oglasima,ako si je postavio.Treba mi vise slika.

Do kada je registrovan?

MOzes li da slikas detaljnije i da posaljes slike na mejl.

Ako se auto vodi na tebe,tj ako si vlasnik ili neko iz porodice veoma sam zainteresovan.Treba mi auto za gospodju i ima jedna crna u LO na prodaju ali nema klimu.

Ova tvoja ima klimu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/27/2016 at 8:58 AM, sasha015 said:

 Postavi link ka oglasima,ako si je postavio.Treba mi vise slika.

Do kada je registrovan?

MOzes li da slikas detaljnije i da posaljes slike na mejl.

Ako se auto vodi na tebe,tj ako si vlasnik ili neko iz porodice veoma sam zainteresovan.Treba mi auto za gospodju i ima jedna crna u LO na prodaju ali nema klimu.

Ova tvoja ima klimu.

 

 

Zdravo, Saša

 

Auto je registrovan do Jula. Ima klimu, naravno. Sve radi kako treba. Kupio sam ga iz uvoza, ispostavilo se da sam naleteo na zdrav primerak i auto se kod mene praktično odmara u poslednjih pet godina. Prelazim 6,000 km godišnje. Što se održavanja tiče, ja sam lik koji se u mehaniku ne razume i ništa ne petljam sam. Oteram auto u servis, oni mi kažu treba to i to, ja kažem "ok, uradite šta treba" i pri tome ne gledam da uštedim, jer znam da se ugradnja loših delova kasnije obije o glavu. 

 

Evo linka ka oglasima: http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8007876/lancia-ypsilon-14-16v

Sad sam primetio da nisam ubacio slike unutrašnjosti, ali to ne znači da nešto krijem. Unutra je sve čitavo, sve radi, ništa nije polomljeno, pokidano, ofucano. Na sedištima nema tragova korišćenja, jedino su papučice malo izlizane i to je sve! U oglasu je veća cena nego što sam ovde napisao, ali ako te auto zanima, javi se, pa ćemo se dogovoriti oko svega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slabo zovu ljudi... kako stoji situacija kod vas koji pokušavate da prodate Lanciu? Za Fiat pretpostavljam da ima mnogo više zainteresovanih. Verovatno je naš prosečan vozač i dalje pun predrasuda prema Lancia i Alfa Romeo automobilima. Kad bi samo znali šta propuštaju dok se štruckaju u svojim VW mašinama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, vazon said:

Slabo zovu ljudi... kako stoji situacija kod vas koji pokušavate da prodate Lanciu? Za Fiat pretpostavljam da ima mnogo više zainteresovanih. Verovatno je naš prosečan vozač i dalje pun predrasuda prema Lancia i Alfa Romeo automobilima. Kad bi samo znali šta propuštaju dok se štruckaju u svojim VW mašinama :D

tako je druze,ovde ljudi ,generalno kod nas,samo znaju za golfove i nemce,valjda im golf 2 ostao u srcu,

a neznaju sta je pravi kvalitet i sjajan dizajn,kad sam ja moju muzu doterao u dvoristu 95 osto ljudi nikad nisu culi za lanciu muzu,a 50 osto nikad culi za lanciu,pa ti vidi

srecno sa prodajom

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/17/2016 at 9:31 PM, silenci said:

tako je druze,ovde ljudi ,generalno kod nas,samo znaju za golfove i nemce,valjda im golf 2 ostao u srcu,

a neznaju sta je pravi kvalitet i sjajan dizajn,kad sam ja moju muzu doterao u dvoristu 95 osto ljudi nikad nisu culi za lanciu muzu,a 50 osto nikad culi za lanciu,pa ti vidi

srecno sa prodajom

 

Baš tako. Pre neku godinu čovek uzeo moje ključeve od auta i gleda logo, pa kaže "Laaaan - čiaaaa... Je l' to Dačia?" i tužno i smešno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, dugo nisam pratio oglase (pre nego što sam rešio da prodam auto), pa nisam u toku sa cenama. Koja je, po vama, realna cena za ovaj moj auto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

druze sasvim je realna cena za ovaj auto,godiste i motorizaciju koju ima,ko hoce da kupi plafon 50 eura da mu spustis

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@silenci Dolazio je čovek da pogleda auto za neku gospođu, pitao je koliko bih spustio i baš tako sam rekao - još 50e dole i to je to. Njoj se auto sviđa, međutim on je počeo da je prži da uzme dizela Pežoa "jer su Italijani benzinci glupost" i slično.

@trivo Jesam, to najviše i gledam. Da dam moj auto i doplatim za noviji i veći. Prvo sam razmišljao o Lancia Delti, ali nema ih mnogo na oglasima pa je teško naći nekoga ko bi se menjao. Gledao sam neke Alfe 159 koje su za menjanje, ali šta znam... Jednoj ofucana unutrašnjost, drugi oglas mi deluje sumnjivo, trećoj Alfi izgleda da je duša izvađena... Gledao sam i SUV vozila, planiram možda neko voće da sadim, pa bi mi dobro došao auto koji može da skrene sa asfalta. 

Najradije bih zadržao ovaj auto, a uzeo jedan veći, pa da ih koristim u zavisnosti od potrebe. Žao mi da prodam ovaj moj auto za male pare, jer je stvarno dobar. Međutim, otac je neadvno uzeo Multiplu (2006) jer mu je iskrsla neka dobra ponuda, a još nije prodao svog Ypsilona (2001), tako da sada imamo 3 auta u dvorištu, red bi bio da prodamo neki pre nego što se ja ponovim, da nam dvorište ne bi izgledalo kao auto plac :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Specifican je mnogo taj auto, nije nesto ni mlad a opet mali, benzinac pa i Lancia..mora malo teze da ide. A i opet, mesec dana nije neki dug period za prodaju auta. Trzisze je prezasiceno, blago receno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih ti preporučio da malo modifikuješ marketinški pristup, tj. da pored tehničkih detalja koje si naveo, dodaš i malo onih koji su prijemčivi ženskom polu, jer ćeš među njima najlakše naći kupca za ipsilonku. Pošto je u pitanju automobil kome je spoljašnji dizajn jača strana (ne kažem da je mehanika slaba, naprotiv), a žene uglavnom tako biraju automobile, eto ti ciljne grupe. Inače, automobil ti je veoma lep, šteta je da ode ispod cene, i ovako je na nekoj donjoj granici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stoji da je Ysilonka specificna za prodaju i da se novaca nema, ali i ljudi su sou, kad su dolazili da vide naseg Twinga 2002 godiste 1,2 16V, vecina ih je ocekivala da uz letnje i zimske gume, dopunjenu klimu i staklenu ispravnu panoramu dobiju bukvalno nov auto za 1500e, koji je odrzavan u potpunosti i kome nista nece faliti bar 5 godina... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...