Jump to content
FAS Goran
neshaoct

FLCS @ Instagram (#fiatlanciasrb)

Recommended Posts

Malopre otvoren nalog (fiatlanciasrb) i postavljeno nešto slika, čisto onako za test. :) Može naravno da se kuca i Fiat-Lancia Club Serbia.

https://www.instagram.com/fiatlanciasrb/

Sve su slike sa foruma, ideja je da se uvek postavljaju izabrane slike koje su već okačene po raznim temama na forumu. Možete i sami predložiti sliku za instagram...čitate neku temu, vidite sliku, i samo link ka tom postu iskopirajte ovde u temi na kojoj smo. :thumbup:

Namerno nisu dodavani # ispod slika, možda neko od ljudi čiji su automobili na slikama ne žele pominjanje svojih nick-ova sa foruma ili sl., tako da onda nismo pisali ništa.

 

Screenshot_2016-04-11-18-40-57.pngScreenshot_2016-04-11-18-41-03.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, Dante Bg said:

 

Urađeno :thumbup:

 

7 hours ago, Buca_Tipo said:

Ubacuj neso slike sta se zaebavas?emoji14.png

 

:D Upravo ubacio još nešto slika sa ove teme:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/67118-kalendari-sa-našim-automobilima/

Dajte linkove ka temama gde naletite na dobre, lepe, zanimljive slike, biće postavljeno. :thumbup: Pogledaću u toku dana teme sa Okupljanja, ima tamo dosta lepih slika.

 

7 hours ago, Buca_Tipo said:

Stavi tortu sa skupa za profilnu sliku ;)

 

Ne mogu da isečem na potrebnu dimenziju za onaj krug koji traži instagram, pa sam stavio isto sa oba znaka kao što je bilo na torti, isekao sa logoa foruma.

 

5 hours ago, joshibeast said:

Ajde okači moj auto tamo, možda te i zapratim :D

 

Posle ovoga - nikad. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

А сta cu kad je "moj" :D prodao buraz blade, sada je na dynamic felnama, zatamnili ovo belo na stopaljkama, drag mi je nekako i vozim ga cesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos da Milutin kupi Bravo MultiJet Sport pa mozemo da zatvaramo i forum, FB, Instagram :D ...

10 hours ago, neshaoct said:

Ne mogu da isečem na potrebnu dimenziju za onaj krug koji traži instagram, pa sam stavio isto sa oba znaka kao što je bilo na torti, isekao sa logoa foruma.

Mogao si da stavis manje parce ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

MultiAir kazes??? :D ne stvarno mislim da bi pao internet...
A sto je fora, nemam ja nista protiv dizela automobila, vec protiv tako nekih prica, no da ne duljimo, nije tema :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravis napredak, sad nemas nista protiv dizela, nekad si ih mrzeo i pljuvao, sledeci korak je da ti dizel bude nesto najboljePopustas lagano :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma stvarno nemam nista protiv, ali eto moze se reci kao da imam ista ta dizel kola, pa onda kada citam price ovde razne po forumu malo ti se smuci sve to...a mozes i da vidis i da uporedis pa onda il `si lud il te prave ludim...a moze biti i da sam fićfirić.com

Edited by Milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

@totti

 

Evo ga ovde, bezveze da samo stavimo sliku kad ima već čitav video o njemu: :D:D 

 

 

22 minutes ago, zrnkemiki said:

Mislis devojke? :D

 

Nije mu to devojka...ustvari, nije to devojka koja je bila sa njim na skupovima... :cool: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ce klub morati da snosi stetu od grebanja kljucem po Punticu. :D

 

@totti Evo ga najlepsi, levo, rasprodat. :D

image.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...