Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

On 4/25/2016 at 2:29 PM, Zvezdo said:

Veruj mi da je i meni neverovatno ali stvarno nema, na koju foru ne znam? Dizel je i nema DPF a nema dima! Nisam ga nikome dao da ga potera u prvoj brzini da vidim onda ali gledao sam ja kroz otvorena vrata i ništa! Umalo nisam ispao kada je došao do 1800 okretaja!

Kako si ti video dim? Jel netko drugi vozio ili?

 

Tu negde oko 2000 obrtaja, u drugoj ili trećoj mu daj pun gas i malo dima mora biti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Zvezdo 

 

U belom je bio 1.9 86ks,cipovan koliko moze pumpa da gura :D ja cenim,oko 115 ks ,isto radjen u NovaSpeedu(tada nisu imali valjke jos),ali sam im rekao,nek dimi kolko god,samo da leti :) 

 

3159_4526811444461_1142429248_n.jpg284063_4526811204455_1521050016_n.jpg644132_4526805524313_1512335838_n.jpg

416795_4526803484262_890164575_n.jpg424641_4526808524388_2064426138_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj Punto nešto jeftino beše otišao? Znam da je bio baš jeftin jedno vreme na oglasu, sad ne znam da li je bio kod tebe ili ga je prodavao neko drugi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista novo u principu,zamenio levi stabilizator i uzivam u svakodnevnoj voznji :) Za sada sam prezadovoljan :) , evo nekih fotkica sa skupa za vikend

 

DSC_0356.jpgDSC_0364.jpgDSC_0379.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da video sam auto u na skupu... Nisam bio siguran da je tvoj... Uzivo mnogo bolje izgleda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bio sam malo pogledao nije bilo nikoga pa otisao jbg... Verovatno sam uhvatio trenutak kad si razgledao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes vala i ja ga spazio na povratku,parkirao se preko puta sa Mareom

 

zza3328.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/5/2016 at 11:14 PM, Spooky said:

Stara igracka je na dobosu :D 

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7830445/fiat-punto-sporting

 

Jeste,klima je manuelna,ovi dodaci koji su na branicima u principu i ne izgledaju toliko lose,neka su kopija,ali kvalitetna bogami,kuvana plastika,kao i oridji branik,i kacketic na gepeku je malo drugaciji od obicnog,jedino sto je neko uciganisao gepek vrata i pregitovao rupu za znak,ali generalno planiram to da vratim u fabrika stanje :D

Od ulaganja na samom pocetku bio je mali servis,prednji diskovi i plocice,boca za vodu iz hladnjaka je slinila tako da sam i nju zamenio ,preveo sam auto odmah na sebe i nabacio BG table :)

Evo par fotki novog dok je cekao tablice i starog koji ceka skidanje gewindi i tockova :(

 

Sto se tice lipa/bumper kit/spojler ili kako god vec, i ja sam isto mislio da je neka kopija. Posle sam malo istrazivao i shvatio da je zapravo to Fiat deo (kad ga skines pise Fiat, made in italy, sifra i sve ostalo), posle sam nasao i na internetu, http://www.fiat-accessories.com/fiat-punto-accessories. Ja sam imao nepriliku da zakacim taj zadnji spojler i takoreci pocepam ga, e tu je problem nastao. Isao sam kod lika koji vari plastiku i on je rekao da taj deo (spojler) ne moze da se zavari. Sad da li ne moze ili ne zna to je diskutabilno, a iskreno skrpili smo ga jer nije veliki procep i ja se nisam dalje bavio tim jer iskreno nisam imao vremena. Tako da budi pazljiv sa njima...

 

Inace auto ti vrh izgleda, iako nema panoramu xD :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...