Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Recimo da DigitalTuning nudi +25 za 75 verziju, a +22 za 90 verziju. Nasi mogu malo vise jer su opusteniji sto se tice svih normi.

Celtic tuning ih recimo radi +36 za 75 verziju i +19 za 90 verziju.

Tako da... Ako se dobro secam i Punto 2 ima regularnu turbinu, pa opet izvlace puno snage.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kažem da ne može prepričavam što mi je čovek rekao. Mogao mi je lepo chipovati auto i uzeti pare i ja biti zadovoljan jer mi auto ide kao da ima 20 ks više a realno izmereno ima 5 do 10ks više ovisi koliki je prag mušterije za dim. 

Manjim zahvatima na turbini snaga se može znatno povećati a SAMO remapom relativno malo ali da se dosta oseti, lažan osećaj snage.

Zbog toga sam rekao da bih voleo da budem prisutan pri merenju.

Ima to već dosta godina i to mi je rekao vodeći čovek nova speeda ukoliko nisam pobrkao ime firme.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/8/2016 at 5:27 PM, silenci said:

e ako ce da dimi,onda ga nebi cipovao nikako,a nisu ti bas ni povoljni,al dobro ako rade vrhunski i sve kako treba ondak ok i spooky hvala na obavestenju

 

Kaze da bi dimio na punom gasu... kao i svaki,a sto se tice cene,ima i za jeftinije,ali koliko para toliko muzike :)

 

@Bingodalton 

 

Pa iskreno,mogao sam i down pipe da odradim,ali mislim da nema potrebe,onaj gornji pred katalizator je prolazan bukvalno,mozda bi bio jos koji ks,ali nije mi se radilo to :)

 

@stefanan

 

110eura kod Fice,korpa ide od 2.4jtd,plus jaca lepeza od fabricke,i malo je veca lamela za tu korpu

 

Prekjuce sam isao do Uba da pazarim neke bebice :D ,sad jos gume i da nadjem srafove :)

20160408_004648.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što šrafove? Jel su fabrički kratki za te felge?

Složio si ih kao za ukras!

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha,navikao tako,uvek mi stoje neki tockovi u sobi,pa bar da izgleda lepo :D Moram da kupim imbuse,posto su rupe na tockovima za srafove jako uske,i samo imbus moze :(

 

Edited by Spooky

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel su ovo 14ice:D,dobro izgledaju,svaka cast

ma ako ce da dimi necu ga ni cipovati onda,za sada,

pa ti ga sredjujes za trke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema nikakve razlike,osim sto neproklizava :D 

 

I sad naravno nigde nema srafova,kao da trazim da kupim deo za avion,a verovatno bih i to pre nasao nego ove usrane imbuse :rant: Jel ima neko hint gde bi ih mogao kupiti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čini mi se da sam video na oglasima jednom prilikom. Sve vrste i dužine,šta nema mogu napraviti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo neka imaju puno krakova i meni su lepe! 

Šta će ti dva kompleta alu felgi?

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/8/2016 at 6:48 PM, Zvezdo said:

Ne kažem da ne može prepričavam što mi je čovek rekao. Mogao mi je lepo chipovati auto i uzeti pare i ja biti zadovoljan jer mi auto ide kao da ima 20 ks više a realno izmereno ima 5 do 10ks više ovisi koliki je prag mušterije za dim. 

Manjim zahvatima na turbini snaga se može znatno povećati a SAMO remapom relativno malo ali da se dosta oseti, lažan osećaj snage.

Zbog toga sam rekao da bih voleo da budem prisutan pri merenju.

Ima to već dosta godina i to mi je rekao vodeći čovek nova speeda ukoliko nisam pobrkao ime firme.

 

Negde sam već pisao, na mom Grande Puntu je uradjena mapa (15 konja) u Novaspeed-u. Itekako se oseti veća snaga, a dima ima više ako se se vozi sa punim gasom. Pri normalnoj vožnji dima nema. Probali smo i jaču mapu, ali meni je sa njom bilo previše dima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to sam i rekao, ovisi koliki je prag mušterije na dim. Snaga se samo čipovanjem može povećati dodavanjem goriva. Što više goriva veća je snaga i više dimi. Probao sam mk2b sa izmerenih (vlasnik kaže) 104 ks i auto ide kao nevreme ali dimi kao parna lokomotiva!

Hvala ali ja neću da mi auto dimi ni malo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E baš ste fini,  kao da ste iz Finske. Gde ima dima ima i vatre :)  Kada voziš normalno ne dimi. Vozio sam 5 godina Bravo-a 1.9JTD odšrafljenog na 140ks, i ništa mi nije falilo. Bez dima ne može da se dobije tolika snaga na tom konkretnom motoru, a manje nisam hteo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvezdo, potpuno se slažem da je to stvar ukusa, ali ovo poslednje da nemaš na auspuhu nimalo dima kad potopiš gas mi deluje neverovatno. I pre uradjene mape prlikom potapanja gasa izbacivao je crni dim, doduše manje nego sad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veruj mi da je i meni neverovatno ali stvarno nema, na koju foru ne znam? Dizel je i nema DPF a nema dima! Nisam ga nikome dao da ga potera u prvoj brzini da vidim onda ali gledao sam ja kroz otvorena vrata i ništa! Umalo nisam ispao kada je došao do 1800 okretaja!

Kako si ti video dim? Jel netko drugi vozio ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E o tome sam mislio kada sam spominjao parnu lokomotivu!

Kako je to čudo išlo? I šta je pod haubom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...