Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
M

Fiat Nuova Bravo - zamena Fiat znakova

Recommended Posts

Pozdrav. 

Interesuje me da li je neko pokusao da prepakuje fiat znakove sa prednje, zadnje strane i sa volana. Skine, otvori znak i stavi stiker umesto fiat logo npr. Zelim da pronadjem neki Abarth znak i stavim umesto fiatovog. Fabricki su skupi, bar one koje sam nasao po internetu. Prednji i zadnji su oko 60 evra, a za volan nisam ni uspeo da nadjem. Zadnji znak je sa prekidacem i na dodir je kao silikon (stiker), dok prednji kao da ima preko znaka plastiku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve to može da se menja, viđao sam Fiat Nuova Bravo koji to imaju odrađeno, pokušaću u toku večeri da pronađem slike, imaju već postavljene na forumu.

Oko samih stikera:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/47933-auto-znakovi-3d-auto-stikeri-nalepnice-za-felne-prednji-ili-zadnji-znak-privesci/

Share this post


Link to post
Share on other sites

E bas to bih hteo da uradim. Meni se licno svidja. Samo ne znam jel nalepljeno preko originalnih nalepnica ili su one uklonjene? Posto ona na volanu nije ravna.

20160402_233107.jpg

Edited by M

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim clanovima. Meni fali prednji znak s tim da je okvir ostao. Iscupao mi neko nedavno, ruke bih mu polomio da sam ga uhvatio. U pitanju je Fiat New Bravo, crveni znak. Neke preporuke kako to da resim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postavi sliku na koji okvir mislis da je ostao.

Ako mislis na srebrni u koji ide crveni znak, resenje moze da ti bude stiker (jeftino, kvalitetno, dugovecno, mozes i da personalizujes po zelji). Imas i u postovima iznad, cena je par stotina kinti za prednji ili zadnji (ne secam se tacno), imas kontakt i primere bas za Bravo ovde:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MiloshBg

Prednji 100mm, zadnji 95mm. Imas i ovu foru da prepakujes samo srce sa zamenskog znaka (pogotovo ako ti fali plastika):

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/83831-fiat-nuova-bravo-vlasnička-knjižicaservisna/&do=findComment&comment=1642093

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobih na poklon prednji znak, ali je 120mm... Od Dobla, Dukata kako mi rekose, a pomislih da mozda odgovara i na Brava :D 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, i na Doblo ide taj ogromni amblem od 120 mm. Bas je primetna razlika kada uporedis.

Na Bravo ide manji prednji od 100 mm, kao sto napisah. Isti je isao na restyle Cromu i Ideu, ako se dobro secam.

Mozda i na nesto novije, nemam ePer mladji od 2015. :D , pa da pogledam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...