Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Prolećni skup 2016. godine - uvod uvoda :)

Recommended Posts

Dooosta ljudi je pitalo u proteklom periodu šta se i kada planira, pa će ova tema služiti za opšta obaveštenja i dogovore/sugestije oko skupa na proleće. :thumbup: 

 

Oko termina, ideja je da skup bude poslednjih dana maja meseca (npr. nedelja 29.05.2016.), ili prva nedelja u junu, tj. 05.06.2016. 

Poslednje dve godine je prolećni skup bio u tom vremenkom okviru ili što je od starta planiran tako, ili je morao biti odlagan zbog lošeg vremena. Da ne bi odlagali i došli opet do istih datuma, bolje je u startu planirati taj vremenski okvir.

Lokacija je dobro poznata u Košutnjaku. Negde krajem aprila bi otvorili onu zvaničnu temu oko Skupa (oko 30 dana pre samog skupa), sa sve najavom, slanje na Email svima, spiskom, itd.

 

Drugi skup ove godine bi bio van Beograda, kao što je prošle godine bilo sve odlično u Nišu, pre toga u Kragujevcu... :thumbsup: 

Za ovu godinu bi logičan izbor bio Novi Sad. Možda imate neku drugu ideju, pišite slobodno.

 

E, sad...jedino se već sada zna da u BG mora da bude torta (Buca postavio standard sa skupom u Nišu prošle godine), da moraju da budu debeli parčići, i da će @MS PK da je seče. :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, Buca_Tipo said:

 

Ehhh da je samo torta standard. Spremaj kartice za 21.emoji14.png

 

I ja sam cuo da je postavljen novi standard i kad su cevapi u pitanju.I sto se tice ukusa i sto se tice kolicine :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, Dante Bg said:

I ja sam cuo da je postavljen novi standard i kad su cevapi u pitanju.

 

Eeee, možda budu isti...videćemo. :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buca je dao domaći zadatak. 

 

Ako Mica bude vozio tortu, ko zna gde ce zavrsiti od ljuljanja. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gde valjala klopa? U Niš'?!

Pa da je valjala ne bi ostalo 10kg mesa! A i torta nije bila toliko dobra koliko je raja ostala gladna zbog "dobrog" mesa pa navalila da preživi do kuće<_<:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, neshaoct said:

Za ovu godinu bi logičan izbor bio Novi Sad. Možda imate neku drugu ideju, pišite slobodno.

Za jesenji skup predlazem Prokuplje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I veci iznos da se ucipimo :P .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja naravno predlazem Niš za jesenji skup

Ja mislim da bi trebalo potpisati ugovor kao u Kupu Radivoja Koraca :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma gde valjala klopa? U Niš'?!

Pa da je valjala ne bi ostalo 10kg mesa! A i torta nije bila toliko dobra koliko je raja ostala gladna zbog "dobrog" mesa pa navalila da preživi do kuće<_ src="https://www.fiat-lancia.org.rs/forum//uploads/emoticons/default_biggrin.png" alt="default_biggrin.png">

Tacno tako brate :(

Morao sam ekspresno posle da dodjem u Bg da se iskupim tebi licno za pretrpljeni bol u Nis. :(

a4963369c74b1f635be09016ef73f614.jpg

I ovde si se jedva najeo, ali te je bilo sramota da mi kazes... Sad u Bg na skupu ja te castim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...