Jump to content
FAS Goran
Dule 021

P: Ford C-Max 1,6TDCI 2011 Perfekcija

Recommended Posts

Uzeo sam ovaj C-Max u jako dobrom stanju.
Naleteo je sasvim slucajno a takve kupovine su obicno najbolje.
Uvezen je iz Francuske i presao je pravih 140k km.
Godiste je 2011 i to sam decembar te godine.
Auto je u Trend paketu opreme i jedino sto ga vadi van te opreme je tempomat i kozni volan.
Motor je dobro poznati 1,6TDCI sa 95ks i sa 6 brzina. Fabricki deklarisana potrosnja u gradu mu je 5,6L.
Uz auto se dobijaju dva kljuca.
Kontakt telefon je 063-10-20-110 a sto se tice cene ona je fiksna i iznosi 9000.
Ovih dana sam se nagledao tih C-Maxova i sve i jedan su bili lupani i radjeni ko nogama a ljudi su trazili svi preko 9000 pa i 10000€ i na sve i jednom su dirani srafovi blatobrana,haube i nekima je menjan i vezni lim iliti prsa a o farovima da ne govorim da jos nijednog nisam video da ima dva ista fara.
E to sve je na ovom primerku netaknuto i garantujem da je tako.
Auto se moze odmah registrovazi jer je dobio homologaciju.

Auto i uzivo izgleda kao na slikama i ovakav primerak je bas tesko naci.

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na  dodatnim podacima.

Auto je za one koji hoce da kupe jako lep i dobar auto.

Miris novog se jos uvek oseti u autu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda ti ne znas sta znaci miris novog auta jer te jelkica mirise na sve samo ne na nov auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam ja sta je miris novog auta i sigurno auto sa pravih 140.000km i 5 god star posle dubinsko pranje ne mirise na nov. Muka mi od oglasi tipa kao nov. A tu pricamo za poznati pezo 1.6 koi svaki pametan covek bi ga prodao posle 150k km.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Skorpion said:

Muka mi od oglasi tipa kao nov

 

Preskocis oglas i produzis dalje, mozda se recimo nekome svidja takav miris auta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj C-Max uopste nije dubinski opran i  upaljac mu je nekoriscen i otud jos uvek ima miris novog auta.

Ko ne veruje moze da se uveri ili da se opkladi jer eto bas bih voleo malo da napunim novcanik sa malo parica.:D

Ja sam jedan od  onih koji nikad ne kaze da je nov auto jer zna se sta je novo ali ovakav primerak se zaista tesko nalazi.

Ima i on tackica na prednjem braniku od voznje  ali kad ne bi imao onda bi to bilo sumnjivo jer bi znacilo da je ofarbano a to je ono sto izdvaja ovaj auto od vecine jer sve koje sam bio da gledam su bili omolovani ali kao nogama i sto je najludje ta kola su se prodala jer su imala jacu opremu. 

E pa samo vi kupujte opremu a ne gledajte auto i posle kukajte.:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

Da kazem par reci.

Bio sam kod Duleta da pogledam seata po dogovoru i skoro ostadosmo dva sata oko pregleda auta.....Covek je preneo i najsitnija zapazanja a ono sto zelim da napisem u ovoj temi, je da sam na kraju naseg razgovora rekao da mi pokaze tog famoznog forda Cmax i da budem sudija o tome da li mirisi na novo ili ne.

Cim sam otvorio auto i seo, iskreno i bez zajebancije mirise na novo, ta plastika i tapacir kao na sajmu automobila kada udjete u novo auto. Podsetio me je kolega, pre par meseci,  sa novom mazdom 3 sta je novo i miris auta tako da..., eto ima pravo covek kada je napisao ovo i nije mu zameriti.

Edited by Bumblebee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je crno na belo bilo, laicki koliiko sam mogao da proverim elemente auta. Auto radi mirno i uskladjeno, ide jako dobro, u menjace automatake se ne razumem i po meni je sve ok. Dao bih sve da mogu lepo da ga kresnem i odem za Zr i nazad i tu vidim sve, da li odgovara ili ne ali ne moze jer je neregistrovan. Da ne spamujemo temu, sve u svemu za sad covek od reci bar po prvom susretu a videcemo dalje hocemo li trgovati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas tako, par hiljada za takvu kupovinu i proveru / potvrdu da je auto dobar vredi dati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i pristajem na  sve  pa i na vadjenje probnih tabli i da idemo da se vozamo do Zrenjanina tako da znam da ce sve biti u redu jer je auto dobar.

I ljudi morate shvatiti da postoje i prodavci automobila  koji zive posteno od svog posla a koji pritom kad nesto kazu stoje iza toga.

Ja sam prvi koji nikad za nesto nece reci da je novo ali C-Max  zaista jos ima miris novog auta i Bumblebee se u to uverio  a i sam je izrazio zelju da ode i omirise  da vidi dali sam  nesto izmisljao ili ne.

Ipak i pored toga C-Max jos uvek trazi  novog vlasnika  jer,kao sto sam vise puta dosad rekao,ponekad najbolja kola cekaju mesecima da  naidje kupac koji  je shvatio  da za dobar auto mora da da  malko vise para.

Porediti extra automobil sa lupanom krsinom i porediti njihove cene  tj stavljati ih u isti kos je u najmanju ruku smesno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast Dule.

Pominjao si i pezo 206 hdi da ti stize uskoro.

Ima li sta novo o tome ili da cekam oglas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasad i ja nemam predstavu gde je taj auto jer sam ga rezervisao a nikako da stigne.

Cudni su putevi i jako teski dok auto stigne a  to dok ne okusite mislite kako je to super posao.

Videcemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obzirom da ne volim da mi kola stoje cena ide dole na 8999€ a i tu nije kraj ako cemo da pricamo o keš placanju.

Nakupio sam 15 automobila i treba to da se prodaje te stoga imam korekcije na dosta automobila  tj dajem ih po boljim cenama koliko je to moguce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rezervisan C-Max do sutra.

Ostaje mi da sacekam  sutra. :sleeping:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Katanac!

Ode C-MAx za Beograd!

Idemo dalje! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...