Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
nemmen

P: Fiat Bravo 1.6 16v, 2001.

Recommended Posts

Nije dovoljno da se ostavi samo link do polovnih automobila.

Potrebno je napisati karakteristike vozila i postavi slike istog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da ne trolujem temu, ali moram ovo da napisem

nemmen, pre 3 nedelje sam prodao mog 1.6 Bravisu 2001 god za 1600 EUR i ponekad pomislim da sam ga dao ispod cene, jer je bio ocuvan i sa gasom, a i sad kad vidim tvoj auto, i koliko si ulozio u njega, mislim da ga prodajes ispod cene.

Bas lep Bravo!

Srecna prodaja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala za komentare, cilj mi je da prodam auto bez cenkanja...zato sam i stavio link ka temi gde se vide i slike i svi opisi . Trudim se da imam pošten pristup pa sam u oglasu naveo i nedostatke...

 

@Buca_Tipo pogledaj jos jednom moj prvi post na ovoj temi: imaš prečicu ka temi koju sam otvorio pre 5god a sve slike i dodatni opisi su na oglasu za koji je postavljen link...i više nego dovoljno (daj mi primer kad kupujes auto gde mozes da vidis kompletnu istoriju prethodnog vlasnika,sa slikama ,opisima,cenama,svim detaljima servisa...)

 

pozdrav svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde na forumu ti je pravilo da kad postavljas oglas da izbacis slike i detaljan opis auta, bez obzira na temu, objasnice ti vec moderatori...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, to nisam znao.

 

Evo detalja: Fiat Bravo 2001 godište, 1.6 motor, benzin, 16 ventila, 76kw, 103 ks

Fotke:

zucko14.jpg

zucko16.jpg

zucko17.jpg

zucko22.jpg

zucko23.jpg

zucko24.jpg

 

Cena je 1500e fixno

Tel za kontakt je 064/1377557

Detaljan opis:

Vlasnik sam duze od 4,5 god.
Originalna kilometraza.

Registrovan do 28.12.2016god.
Redovno radjeni svi servisi - posedujem dokumentaciju i detaljnu evidenciju svega sto je uradjeno. Menjani su: diskovi, plocice,lambda sonda, bendix, veliki i mali hladnjak, senzor temperature, termostat na hladnjaku, reostat, automat za rikverc, senzor polozaja radilice, solje amortizera,izduvna grana na glavi motora (boljka ovog modela jer je od gusa), dihtunzi na glavi motora, katalizator prednji, abs senzor...
Ostale karakteristike: trap dobar-centriran prosle god.,sva svetla u kabini su led,xenoni Bear 4300k H1 kao glavno svetlo (u garanciji), dobar akomulator (Exide Premium EA530 53Ah 540A),8 guma sa dobrom sarom (TIGAR WINTERA u dimenziji 185/60 R14 DOT 3213 i BFGoodrich 195/50 R15 G-Force Y DOT 0410) ,dva seta felni (celicne 14ice  i alu 15ice),LLumar folije stavljane u profesionalnoj radionici, modifikovana muzika - pusta mp3, kompletno farban ceo auto, KN filter, KW amortizeri, skracene sportske i set obicnih opruga, bele plastike migavca, zatamnjene plastike stop svetla, konzola sa naslonom za ruke prepakovana iz maree, radjene po narudzbini koze za rucnu i menjac,menjan ceo izduv - fabricki nov (pod garancijom) i jos mnogo toga. Mana je klima koja ne radi jer mi nije ni trebala (auto se koristi na malim relacijama kao drugo vozilo u porodici) i tvrdo kvacilo.

 

Pozdrav

 

Edited by nemmen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zucko nasao drugog vlasnika, otisao u prave ruke - moze katanac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...