Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Doni

Yugo Koral 55 - ne radi pokazivanje nivoa goriva

Recommended Posts

Pozdrav ekipo.Uzeo sam yuga 55 91' godiste cist benzin.E sad ja sam mu uzeo sve nove delove, pre svega nisam gledao da prodjem jeftinije.Imam samo jedan problem ne prikazuje mi gorivo, a kao sto sam rekao uzeo nove delove tu spada i plovak (pokazivac goriva).Nista mi ne prikazuje koliko imam goriva, samo mi treperi kada je na rezervi.Znam da je ovo fiat forum, ali vi ste mi uvek odgovarali kada sam imao neke probleme i tako, a i realno vecinom su prosli kroz ono sto ja sada prolazim. :D

 

Pozdrav i nadam se pozitivnim odgovorima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš dva kabla. Jedan je rezerva, drugi je signal sa plovka. Nasloniš ih na masu slobodno. Ako tada na tabli sve odreaguje, onda reklamiraj plovak

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dezurni, prije par dana sam ti upoznao brata :-)

Isao sam sluzbeno za Budimpestu pa sam putovao sa njime. Bas je dobar lik. Pozdravi ga :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buca_Tipo :Meni sve pokazuje, ona lampica za rezervu mi brljavi znaci treperi a sipao sam oko 6 ili 7 litara.To sam izvalio juce, posto je automobil juce i zavrsen sa komplet radovima, pa sam natocio gorivo da vidim da li ce se povratiti na normalu, kad ono prc.

 

Dezurni :Da nisu to oni kablovi ispod sedista, negde na sredini automobila otprilike?Ili ispod zadnjeg sedista?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde videcu kada budem slobodan.Imam sad jos jedan problem, znaci startujem auto sve normalno bilo to da je sa sauhom ili bez.E sad krenem ja prvom ide, ide i odjednom izgubi snagu i samo sto se ne ugasi i usporava sam?NEMA PLIN!!!

 

Opet da kazem, promenio sam sve zivo i jedino te dve gluposti su mi ostale da se "urade" ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malopre bio vozio do lekara, pustio ga da se zagreje i isti problem u pm nek ide vise.Krenem ja ravnicom prva brzina normalno, i posle ravnice odmah ima mala uzbrdica i krenem ja na tu uzbrdicu u drugu kad je on jadnicak poceo da davi, ja sam morao da se zaustavim i vratim u nizi stepen odnosno prvu brzinu.Pa sto majki sam mu ....Nije to sve, vracam se ja od lekara i lagana voznja ja reko ajde da stisnem gas ne reaguje bata :D ..i ja drzao nogu na tom jacem gasu da bi on tek posle 10-tak sekundi ubrzao.Ja ne mogu da vam objasnim bolje od ovog, jedino da vam zabelezim snimak ili ako ima neko iz Smedereva pa sa mnom da se provoza ili u krajnjem slucaju neka on mene provoza pa da vidi o cemu pricam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče plovka možda sam plovak nema dobru masu pa brljavi. Probaj jednu žicu da staviš na masu i mora da se upali lampica, a kad staviš drugu mora kazaljka da ode na maksimum.

A to što ne prima gas, možda je prljav filter za benzin. Ako je prljav rezervoar i filter se jako brzo zarplja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko vidim bolje da sam otisao u fiat-ov salon i dam ucesce za nov auto.Hvala druze, moram sve da probam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da se javim da je resen problem.Skinuta razvodna kapa ociscenja iznutra (iako je nova), zategnuto sve lepo i nastelovan.Sutra se sredjuje i plovak tj pokazivac za gorivo.Stavljeno je bilo na masu i sve je dobro, ocigledno je nesto do instrument table, ali eto ako jos neko vozi ovo cudo od auta cisto da zna.Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...