Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat polovni delovi - Inđija

Recommended Posts

Ko je otisao tamo na lice mesta, video je koje je ludilo u pitanju. Telefoni non stop zvone, a ono je bukvalno fabrika i mravinjak, kupusaju se "nova" vozila, pakuju i salju delovi, puno dvoriste musterija i radnika...

Ne opravdavam nikoga, moglo bi to i profesionalnije da se organizuje, ali ocito da je potraznja tolika da ih to ne tangira mnogo. Licno sam za ovih par puta bio prezadovoljan i cenom i stanjem delova. Pisao sam, kada sam uzimao copavac i alat za Sporta, vracao sam ih 2 puta da dopune komplet. Dali su mi plasticni kontejner sa dizalicom i polugom. A trazio sam i kombinovani srafciger (iako ih imam), crveni klin za centriranje tocka, plasticni produzetak za lakse usrafljavanje, retko ko da zna da to i postoji i oni tako prodaju i salju... Ranije sam uzimao 2-3 puta delove za Stila. Naravno, podrazumevam da se ode licno i iz one gomile delova odaberes ono sto ti treba. Njima je to sve isto, roba koju treba prodati, meni nije. Uvek se i ispricamo dok sacekam, problema bez :) .

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam ja tamo i sve sam to video. I uvek sam bio zadovoljan kvalitetom i cenom. Ali zar nije glupo da svaki put prelazim po 80 km u pravcu zbog nečeg što košta 20ak e...
Da sam ja znao danas na primer da on ima sve delove pa i da odem do tamo (i meni je u interesu)..ali ne on kaze u 9:30 ujutru da će pogledati dal ima....a oko 13:30 kad ga podsetm on ponovi to isto...
I za šta da idem, da mi dupe vidi put...
A često mi trebaju delovi, i za drugare sam uzimao često..
Ne znam ali mi se čini da će tim poslovanjem gubiti mnogo kupaca...

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A što je najinteresantnije, 100% ima sve za Fiat grupu, nego neki put ne (s)nađe...

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...